Top 10 gay animals

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U tome je i štos... što ne znaš ko je ko... :)
Jer kad bismo MI bili kao ONI, onda bi i ONI bili kao MI.
Međutim, MI nismo kao ONI, a ni ONI nisu kao MI... ali su među NAMA.

Ma prolupao sam načisto. :)
 
... stvarno ne znam. Šta je nastavak?

Inače, meni je to sa tim gay fazonima malo bez veze. OK je što je neko gay. Njegovo pravo. Ali mi je malo muka toga da se to svima nameće. Ispada da su svi oni koji nisu gay nenormalni.
Svako ima pravo da bude šta hoće, ali čemu to objavljivati na sva zvona?
 
Inače, meni je to sa tim gay fazonima malo bez veze. OK je što je neko gay. Njegovo pravo. Ali mi je malo muka toga da se to svima nameće. Ispada da su svi oni koji nisu gay nenormalni.
Svako ima pravo da bude šta hoće, ali čemu to objavljivati na sva zvona?

Slazem se!
Svako ima pravo da bude sta hoce i kakav hoce, ali nek drzi to za sebe!
Ja kad bih se sa deckom povatala na ulici ( malo vise od ''povatala'' :) ), bila bih uhapsena za narusavanje javnog reda i mira!
A oni, sta rade??
Parade! Trube o tome non-stop! :shock:
Pre par godina sam bila u Berlinu, bas u periodu jedne od tih famoznih manifestacija!
Ljudi, pa to je blagi uzas! :twisted:
Nenormalno potpuno.
Sh. kako se u psihologiji opisuje homoseksualizam? Bolest ili ne?
 
sevilja:
....Sh. kako se u psihologiji opisuje homoseksualizam? Bolest ili ne?
Veoma je teško odgovoriti na to pitanje, jer postoje veoma različita mišljenja. Nekada se na to gledalo kao na poremećaj. Danas mnogi pokušavaju da predstave homoseksualizam kao potpuno normalnu i prirodnu pojavu.
Lično smatram da se radi o poremećaju, koji u 90% slučajeva nije biološke prirode, već je uzrokovan odnosima u porodici u ranom detinjstvu.

Problem je što ovo pitanje mnogi posmatraju iz vrednosne pespektive, pa vrednuju ovu pojavu kao "dobro" ili "loše", tako da se mnogi trude da opravdaju homseksualce, misleći da ih neko napada. Potrebno je ovoj pojavi pristupiti bez predrasuda i objektivno, a ne stalno nekoga pravdati ili napadati. Ukoliko krenemo tim putem, onda tu nema ni "n" od nauke.
 
Lično smatram da se radi o poremećaju, koji u 90% slučajeva nije biološke prirode, već je uzrokovan odnosima u porodici u ranom detinjstvu.

Pominje se i neadekvatna androgenizacija mozga...to bas ima logike.
Ja licno mislim da se covek rodi sa predispozicijom, a okolina i odgovarajuci emotivni dozivlji pojedinca dovedu do ispoljavanja.
 
nisam gej, ali ovako:
od svih mrzilaca gejova, najbrojniju grupu cine ljudi koji MRZE SEKS U OPSTE. I OVAKO I ONAKO. NEVOLE NI napade M na Z, ni napade M na M.
druga najznacajnije grupa mrzilaca gejova su ljudi koji svima pricaju price (ima ih svuda) da je erotika i seks samo 'zivotinjski insekt':) (mislim na 'instinkt', mada sam od jednog cuo da je tako reko, pa eto...citiram samo). Dakle, njima (toj grupi) izgleda smetaju stvari tipa: zena koja nije sposobna da radja (Ana Bekuta:)) se ipak sminka.., 'oni rade to a nece da se uzmu u brak' 'oni su u brak dvije godine a nece da prave decu' i t d. i cude se tome sto neko voli *******....kad se tako nemoze napraviti malo dete i roditi posle.
Toliko o tim ljudima koji mrze gejeve.
A posto smo svi neki psiholozi, onda znate da se tu cesto radi i o projekcijama.....svoju gej stranu projektuju na druge pa je mrze u njim i t d.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top