naslov

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
pravim novine koje ce biti upucene srednjoskolcima, bice na engleskom.
Zelim vase misljenje, kako da bude ime novina, ali da je ta rec na engleskom. Npr. spring (prolece) je glup naziv za novine. a cujem vase ideje,...
 
Хммм... мислим да наслов новина треба да има везе са струком школе... а ако се ради о гимназији онда можда са њеним именом или градом (уколико је то једина у граду)... а па да... ти си беше из Панчева... ако се ради о привременим новинама можете им дати име везано за загађење у граду... ми смо у електротехничкој иначе штампали новине под именом elektroShock... е... а зашто не задржите стари назив ваших новина???

п.с. сад проваљујем да сам све писао као да си у гимназији... ако ниси тј ако сам се зајебао sorry... ;)
 
@ Dovla
Nisi se zajebao.. Srecica je jedna od najpoznatijih i najpozeljnijih pancevackih gimnazijalki! :mrgreen:
Btw mislim da casopis nema veze sa gimnazijom vec sa Kompasom-onom NVO, neka me ona ispravi ako gresim.
Sto se tice ideja previse sam umoran da razmisljam, sorry!
 
Shinoda:
@ Dovla
Nisi se zajebao.. Srecica je jedna od najpoznatijih i najpozeljnijih pancevackih gimnazijalki! :mrgreen:
Btw mislim da casopis nema veze sa gimnazijom vec sa Kompasom-onom NVO, neka me ona ispravi ako gresim.
Sto se tice ideja previse sam umoran da razmisljam, sorry!
Уфффффф... овај болдовани део ми се посебно свиђа... увек сам се додатно ложио на најпожељније гимназијалке... еххх... младости младости... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
shinoda, shinoda... :) divni covjece:)

hvala za to najpoznatija i najpozeljnija gimnazijalaka, izvukao si mi osmeh na lice iako sam sad nesto tuzna... hvala za to!

casopis nema veze ni sa kompasom, ni sa gimnazijom, ne smem da kazem o cemu se radi, samo mi treba neki dobar naslov za novine koje ce biti na engleskom i bice pristupne srednjoskolcima.
 
Dovla:
Уфффффф... овај болдовани део ми се посебно свиђа... увек сам се додатно ложио на најпожељније гимназијалке... еххх... младости младости... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

hvala, hvala;)
 

Back
Top