Suze :P

Jaoo zavisi, dosta je to relativno...Nekada mi je tako malo potrebno da zaplacem,cim se malo iznerviram, skoro sam gledala neku emisiju na Tv o ostavljenoj deci pa sam i tu pustila suzu...A nekada se prosto zacudim zasto ne mogu da placem...Prosto ne znam zasto je tako ali tako je.
 
Ma ja sam ti emotivno dijete, plachem svaki minut, evo sad plachem jer nemam vishe ni kap premiuma u flashi...
Odo qpiti nekoliko flashica premiuma da se smirim malko...
 
Jako tesko.Kao suze su znak slabosti,a ja u inat nedam da se vidi da sam povredjena.Znas kad mi suze vrcaju? Kad mi dodje da je bolje da povratim(cega se ne znam zasto bojim),pa gurnem u grlo prste, i onda se samo cuje rika moja,suze vrcaju,a od povracke nista.
 
ponja54:
Ti si 100% pijana...
Da li mi verujes,ali pijana sam bila prvi i zadnji put kao dete,kad sam se zavukla kod babe u spajz i pojela visnje iz visnjevace! Nekada zaboravim da jedem,setim se uvece,pa bacam u sebe i slatko i slano kao lopatom. A STO NEBI PROBALA I BITI PIJANA?! TEBI JE TO STRANO??
 
...emotivna sam pa mi se desava cesto,mada moram priznati da retko placem pred drugim ljudima,svega me je nekoliko ljudi videlo uplakanu...Ne znam da li to ima veze sa tim da podsvesno ne zelimo da drugima pokazujemo svoju slabost ili...Mislim da nema razlike izmedju "muskih" i "zenskih" suza,sem u tome da su muskarci od malih nogu vaspitavani da ne pokazuju emocije na taj nacin,znate one recenice"nemoj da places,sad si kao devojcica" i sl. sto je po meni pogresno...
 
Ma necu da zasrem nishta, asad odo da spawam, a ti matora pozz pa se chujemo drugi put, sada stvarno ne mogu da se zezam sa tobom jer ne mogu ni da pogadjam tipke ko choek...
 
Обично пустим много суза кад се смејем :lol: Поседњи пут сам заплакао... па било је то давно :p а пустио сузу... Хм, док сам гледао Троју, заправо, она последања реченица, кад спаљују Хектора:

"Када будете причали о мени, реците да сам ходио у време Ахилеја, Хектора, Одисеја... Реците да сам ходио у време џинова...

Шмрц :cry: xD
 

Back
Top