DA LI POSTOJE MUSKI I ZENSKI "BOGOVI"?

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Da odmah razjasnim, ne mislim na religiju, vec da li postoje osobe koje su u stanju da SVAKOG zavedu i obore s nogu? Ne samo izgledom, vec i harizmom, inteligencijom, sirinom shvatanja etc, etc. Naravno, nemoguce je da neko odgovara slici savrsene osobe koju svako od nas ima u glavi, ali svi ste vec bili svedoci kad se, naprimer, na nekoj "home made" zurci pojavi neka cura, a svi totalno odlepe i samo sto se ne pobiju ko ce da joj bude u blizini. Jos kad osoba sa takvim izgledom ima i adekvatne, gore navedene "pratece" (suvisne :) ) elemente, nastaje totalni haos! Znate li nekog takvog? Kako bi po vama izgledala ta osoba?
 
Bond....Dzejms Bond!
To je ta fantazija..mada to u stvarnosti ne postoji...ni za mushkarce ni zene.
Postoje samo retardi kojima ako 5 puta ponovish za neku prosechnu osobu da svi misle da je lepa i njima ce biti lepa a ako ponovish josh 10 oputa odlepice na nju.
A "Bogovi"u okviru individualnih kriterijuma da,mada veeeeeeeeoma retko ali i to je laz....samo ipak malo uverljivija.
 
Car Zg:
Između muških i ženskih "bogova" vlada velika neravnopravnost...omjer je valjda 100:1 u korist štikli, dekoltea i ostalih atributa ;) :lol:
Brate, ako u bogove racunas sisate plavuse, imas ih koliko hoces! Ja kao mislio na nesto malo univerzalnije i ocekivah malo dubokoumniju raspravu, al jebga... Kakav postavljac, tako je i tema prosla :( Ajd da ja probam da navedem bar priblizan primer: Imam koleginicu na faxu, koja prelepo izgleda, fantasticna je osoba, mozes sa njom pricati danima, svi, bas svi je obozavaju, ali, ima jedna zackoljica. Posto je tako fina, dobra, bla, bla, bla, odkad je znam imala je samo jednog momka i fali joj mala doza eroticnosti, koketiranja, zavodljivosti i sad, kad se raskantala sa momkom, niko se ne usudjuje da joj pridje, cak ni iz ozbiljnijih namera, a kamoli samo za neku shemu! Ispada, svi je obozavaju, a ona momka nema! Svuda gde se pojavi, svi mrmore kako je ona super, prelepa, etc, al jos nikad nisam cuo da neko izjavi: Ja bih ovu odvalio od qrca! Znaci, i tu nesto fali...
 
2pike:
Brate, ako u bogove racunas sisate plavuse, imas ih koliko hoces! Ja kao mislio na nesto malo univerzalnije i ocekivah malo dubokoumniju raspravu, al jebga... Kakav postavljac, tako je i tema prosla :( Ajd da ja probam da navedem bar priblizan primer: Imam koleginicu na faxu, koja prelepo izgleda, fantasticna je osoba, mozes sa njom pricati danima, svi, bas svi je obozavaju, ali, ima jedna zackoljica. Posto je tako fina, dobra, bla, bla, bla, odkad je znam imala je samo jednog momka i fali joj mala doza eroticnosti, koketiranja, zavodljivosti i sad, kad se raskantala sa momkom, niko se ne usudjuje da joj pridje, cak ni iz ozbiljnijih namera, a kamoli samo za neku shemu! Ispada, svi je obozavaju, a ona momka nema! Svuda gde se pojavi, svi mrmore kako je ona super, prelepa, etc, al jos nikad nisam cuo da neko izjavi: Ja bih ovu odvalio od qrca! Znaci, i tu nesto fali...

Pa kad je riba tako dobra kao što kažeš, onda momcima fali samopouzdanje da joj priđu i pokušaju da je osvoje...
To što joj fali malo erotičnosti, možda je danak neiskustvu jer nije imala dosta veza iza sebe, pa nezna da koketira i zavodi pogledom. Da ima te kvalitete bila bi femme fattale...
 
dosadni ste sa predrasudama o plavušama, nema šta..

što se teme tiče, definitivno ih ima, ali ne znam da li bi baš mogli da se nazovu univerzalnim, uvek se nađe izuzetak koji se ne slaže,ukus je ipak individualna stvar.
za to što si ti nazvao ženskim bogom postoji psihološki termin Lilit, uzet iz mitologije.opis je od prilike, naglašeni ženski atributi, karakteristična nesvakidašnja lepota, intelekt i izražena seksipilnost.
 
giska_sa:
Pa kad je riba tako dobra kao što kažeš, onda momcima fali samopouzdanje da joj priđu i pokušaju da je osvoje...
To što joj fali malo erotičnosti, možda je danak neiskustvu jer nije imala dosta veza iza sebe, pa nezna da koketira i zavodi pogledom. Da ima te kvalitete bila bi femme fattale...

ne slažem se sa tobom, mislim da je seksipilnost ili erotičnost urođena, a ne nešto što se uči.
 
gossca:
Neke osobe imaju ili nemaju seksipil i sarm, to se ne uci, kako rece Liblet, to je urodjeno...
Nema to veze koliko je neko imao partnera...Drzanje, pogled, osmeh... ili jesi ili nisi...

Apsolutno se slažem. Jednostavno neke žene djeluju, ponašaju se i izgledaju da bi ih muškarci jednostavno odvalili od qrca kako reče 2pike. Ne moraju biti ni prelijepe ni prepametne, jednostavno zrače nečim što ih čini posebnima. Druga je stvar što su ostale žene ljubomorne na njih pa ih proglašavaju dr.oljama ili nešto :roll: . I inače, često čujem kako se žene žale na druge žene, kao glupe su, površne vakve nakve...pa se čudim...yebote svaka za druge tako priča, ispada da nijedna nije takva, a same tvrde da ih je puno :-? :-? (ako je netko ovo uopće razumio, i ja jedva)...ma u svakom slučaju dao bi ženama štampat majice "JA NISAM TAKAV TIP CURE" :lol: :lol: :lol: ....
 
To bi bila moja sestra! :) Ali ja gledam na stvari malo drugacije postoji ta da kazemo trenutna privlacnost usmislu sto je dobar ovaj frajer ili riba i ono drugo sto dovodi da nekog volis do ludila ( i 2pike ovo je na tovj racun pamtis njen/negov miris godinama) Ja mislim da su to odvojene stvari! Ne podcenjujem privlacnost nekih ljudi koja je neosporiva. Ali mislim da neko za mene moze da bude apolon a da ima navike i osobine koje mi cepaju nervni sistem i dzaba mu sve i obrnuto. Da nekom ne lici ni nasta a da je meni fenomenalan! meni je to nekako vaznije, ali u medjuvremenu skidam kapu onima koji udju u prostoriju i naprave lom......to je umetnost svoje vrste!;)
Poz
 
O da ima ih...Tema je zaista odlicna i svakako joj ne treba pristupati povrsno...
Devojka medju zenskim bogovima je lepa, zgodna, harizmaticna, ali njeno najvece oruzje je njen mozak.
Samosvesna, uvek sa visokim ambicijama, srecna i uvek zadovoljna sama sa sobom...Ponosna je , ali ne i arogantna, samouverena , ali ne i prepotentna, stabilna i cvrsto nesalomljiva, ali ne i surova i hladna...koraca velikim koracima u zivotu sa ogromnom pozitivnom energijom...ona je kulturna, umerena, nenametljiva, ne podnosi povrsnost, svestrana,duhovita i omiljena...muskarci je obozavaju, a zene joj zavide...uvek otvorena i spremna za akciju...sigurna u sebe i svoje mogucnosti, svakodnevno ulaze u svoje obrazovanje, sa njom mozete razgovarati o astronauci podjednako kao i o politici, u svemu ima svoj stav, spremna da saslusa tudji....tolerantna , beskrajno pacificki orijentisana...svi zele njene savete, jer je njen razum i mudrost jaci od svega...uvek je spreman da pomogne..
Ona ne mora da zavodi namerno i svesno, dovoljna je njena prisutnost, ta energija koju svi osete u njenoj blizini, njeno drzanje,rec, korak, osmeh i prodoran pogled, prirodno sexy...nikad ne folira, nema potrebu... obicno je sama, jer muskarci joj se vise dive nego sto je vole, retko joj prilaze, svesni njene nadmocnosti...
I ona tesko se predaje nekom, ne gubi svoje dragoceno vreme, a kada neko uspe da je odusevi i ostavi utisak svojom prirodnoscu, opustenoscu i inteligencijom ( ona uvek pada na intelekt i prirodnu duhovitost), kad neko uspe da probudi u njoj sva ludila, ona se daje do kraja, jer fatalna zena ne moze ni u cemu biti polovicna...ne radi nista iz potrebe nego iz zelje..izludjuje svakog ko joj se bar malo priblizi...muskarac takvu zenu nikad ne zaboravlja...
Moze biti umiljata i pohotna, moze biti divlja i nezna, moze biti sanjar i vladar, ona moze sve i sve je to ona, muskarci su svesni njene moci...kazu joj da ima super moc, a ta moc je zapravo osecaj, ona zna sta svakom godi, ona zna...i ima kontrolu u svemu...nikad je niko ne ostavlja, ali je razocaraju...
Da, ima lepsih i zgodnijih mozda od nje, ali nemaju sve njene kvalitete, kazu da ako postoje savrsenstva, ona je to,ko nju proba , ostaje njegova opsesija dozivotno...
Sa njom je uvek zanimljivo, puna je svojih dozivljaja, upijacete njene price, ucicete od nje, bice cesto detinjasto blesava, spontana uvek, sasvim obicne stvari zacinice, da vam se urezu... mozete je sresti u nekom klubu kako djuska najludje, ona je hiperaktivna i nikad umorna, a mozete i u nekom trash kaficu kako cuga pivo sa ortacima...ona je dama, jer ima sve atribute za to, ali je i buntovnik...ona je ozbiljna u poslu, karijeri je predana i u tome je besprekorna,ali je maksimalno opustena posle posla...zivi za momente, hedonisticki pristupa svemu, ljudima, prirodi, ljubavi, sexu...ako ne moze u potpunosti da uziva, ona ni ne pokusava, nikad kvantitet ispred kvaliteta...samo retki je dobro poznaju, samo retki upoznaju njen spiritualizam i zelju za culnoscu...
A sad zamislite nju kako upoznaje njega, njega koji nenametljivo otkriva sve njene kvalitete, njega kome je njena licnost na prvom mestu, zagrizao je u njene dubine i otvara mu se...upoznaje novi svet do tada nepoznat...Desava im se fatalnost , apsolutnost lepote momenata, potpuna neverica realnosti, izludjuju se...On je taj koji je u potpunosti upoznao svaki njen kvalitet, on je taj koji je osetio njenu neobuzdanu energiju, ludi su jedno za drugim...Imaju sex divlji,lud, intenzivan, oboje kapiraju da ne moze biti bolje, da je to to, nema dalje...zaljubljeni su, a on se svo vreme pita kako sam je zasluzio, pomalo se gubi u tome....ponosno je sa svima upoznaje, naravno jer ona ce ocarati svakoga...odusevljen njenim ponasanjem, jer ona nije kao druge zene.. nikad ne postavlja suvisna pitanja, njeni stavovi ce zaintrigirati svakog u drustvu..daje vam slobodu i prostor...njeno dostojanstvo joj ne dozvoljava ljubomoru, to je nesto sto ona ne poznaje, nikad ne smara muskarce, uvek je mirna u svojoj ljubavi...i strpljiva...temperamentna je samo u sexu, ne i reakcijama, jer njen razum i kontrola su tu..ona je mlada, a tako zrela...uvek zna sta zeli...voli da deli srecu sa drugima, a svoje probleme resava sama...neiscrpni borac...
Obozava ga i uziva da ga sexualno najlepse unistava.... kapiraju se intelektualno, energetski, karakterno, a tek sexualno...jer fatalna zena ako odluci da udjete u njen svet, pruzice vam sve, jer tako tesko ima zelju da deli sa nekim bas sve, a kad se to desi... samo retki imaju dovoljno hrabrosti da je upoznaju potpuno, samo retko dodje do toga da ona moze da obozava....a kad obozava shvatate tek tada da nikad niste sreli zenu kao sto je ona, nikad toliko kompletno emotivno-culno i inteligentnu, nikad toliko divlju u krevetu...volecete je tako lako...zelecete sa njom produzetak svoje vrste... znate da bi i tu bila savrsena...
A onda morate da odete na strucno usavrsavanje na godinu dana, volite se,ma ludi ste jedno za drugim, to je ona vrsta ludila koja se samo jednom u zivotu desi.. doziveli ste momente vredne zivljena, ma vrhunac svega...a tako ste je kratko imali, istovremeno najsrecniji covek sto ste je osetili, a ujedno i proklinjete dan kad ste je upoznali...ne znate kad cete se videti...svako jutro nju i njega mesecima posle zadnjeg susreta bude zajednicke slike prozivljenog, proganja vas njen sexualnost , proganja vas njeno savrsenstvo u svakom obliku...njene reci, pogledi, pokreti, njeno uzivanje...ona vas voli, a i dalje se pitate zasto bas mene, pa nju niko ne zasluzuje....doziveli ste toliku srecu, da se sada gubite u njoj....pocinjte da tripujete da je ona samo iluzija, jer previse joj se divite, previse vam je dobro sa njom da bi bilo istinito,a tako ste je kratko imali, unistava vas medjusobno to supsumiranje pod fatalnost, zelite da je kraj vas, zelite sve da delite...naravno da mailovi , telefoni i ostala sranja ne mogu da zadovolje, postaje mucno i rec mozda ostaje,pokusavate da se povlacite, a i ona,ne vredi, ali razumni i realni ste oboje... svesni da je prejako da bi proslo, a ipak realnost stvara neizvesnost.
Posle sexa sa njom mozete u penziju...nema dalje... probudila je u vama najludje fantazije i cudne porive, obozavate njeno telo koje svaku noc sanjate, cak se i plasite gde bi vas sve odvela ta fatalna energija sa njom..opsednuti ste...uzas...realnost boli,prazni ste, ostaje samo rec mozda, mozda cete je opet osetiti....ona vas zeli podjednako...voli vas,luda je za vama, a plasite se da li mozete zadovoljiti i zasluziti takvu zenu u potpunosti, ona pati , ali smireno, cuteci... svesni ste nje i njenog velicanstva...

Poenta price je ne igrajte se sa Bogovima, heheheh...

Muskarci da li ste imali iskustva slicnih kao u ovoj prici, ako niste - zamislite, zelim da vidim vas komentar? Naravno i zenski stavovi su pozeljni...
Bila sam dosta opsirna, ali za kraj samo jod jedna recenica: Ne postoje Bogovi medju ljudima,jer tzv. bogovi imaju samo jak razum i kompletnost u njihovom bicu koji ima daje prednost u odnosu na ostale, pa ipak samo su bica, jer imaju srce...
 
Post #15 je jako lep za citanje, ali kad covek malo dozvoli sebi da se spusti na zemlju, shvati da je to cista idealizacija. Sve je u glavi... :wink: :)
I ako covek zna kako, moze da dozivi i vishe takvih ljubavi...Mada su opasne te igrice sa psihom, i idealizacijama...
 

Back
Top