DS: Koštunica može da bude premijer ha ha

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
DS: Koštunica može da bude premijer
stana - 6. april 2007.


Demokratska stranka saopštila je da je, "vodeći računa o interesu građana Srbije" otvorila debatu o sveobuhvatnom dogovoru o formiranju vlade, njenom programu i sastavu, kao i o mogućnosti da Vojislav Koštunica bude premijer Srbije. U toj Vladi, DS bi imala većinu ministarstava i vodeću ulogu u vođenju ekonomske i bezbednosne politike, ističe se u saopštenju. Demokratska stranka smatra da je to jedini način da Srbija brzo nastavi put evropskih integracija i ukloni sve prepreke koje na tom putu stoje. DS podseća da je već upozorila javnost na činjenicu da postoji mogućnost formiranja većinske vlade SRS-DSS-NS ili pak manjinske podrške DSS-NS radikalskoj vladi i ocenjuje da bi to bio „jasan put stvaranju prilika kroz koje smo prošli devedesetih godina”. „Građani Srbije ogromnom većinom žele da Srbija postane deo evropske porodice naroda, kao što su to svoje opredeljenje iskazali 5. oktobra 2000. godine i na svim izborima od tada do danas”, navedeno je u saopštenju. (RTS)


Kako ih nije sramota?
Lagali su svoje birace vec 6 meseci kako ce DS imati premijera a sada ih opet lazu I NARAVNO STRASE nekom koalicijom DSS+SRS i ako znamo da je to nemoguce i demantovano 100 puta od strane SRS pre i posle izbora.

Kako ih nije sramota? Stranka od 20% podrske ne bi smela tako manipulisati i lagati svoje birace!
 
DS je trenutno definitvno najbednija,najprizemnija i najtužnija stranka Srbije,bez imalo kičme. Dopustiti ucene takvog tipa od strane mračnjačko-udbaških likova kao što su Koštunica,Jočić i Bulatović je dno svakog dna i da sam njima dala svoj glas,sada bih nosila kapuljaču do nosa.
Dajte više da vidimo tu DSS-SRS Vladu ako to većinska Srbija želi,da progutamo i tu žabu,što bi rekao pokojni Đinđić. Pa ako budu dobri,neka im je,ali sigurna sam da bi im se rejting preko noći istopio i tada bi konačno došao kraj tom neprekidnom strašenju naroda radikalima i alibiju za sve kvazidemokratske lopovluke,muljavine i bezobrazluke iz redova DSS,NS i G17.
 
I onda neko popusti, postupi u interesu zemlje da bi se konačno formirala vlada i počeli rešavati problemi malo važniji od rasprava koje su dostojne nekih duela ovdašnjih forumaša, taj bude proglašen izdajnikom i ne znam već kako...

Užasni ste. Niko ne razmišlja. NIKO!
 
jomini:
I onda neko popusti, postupi u interesu zemlje da bi se konačno formirala vlada i počeli rešavati problemi malo važniji od rasprava koje su dostojne nekih duela ovdašnjih forumaša, taj bude proglašen izdajnikom i ne znam već kako...

Užasni ste. Niko ne razmišlja. NIKO!

Ako mislite da će Koštunica-Jočić-UDBA Vlada moći da rešava probleme na bolji način nego u protekle 3 godine,onda vrlo loše razmišljate.
 
Po zadnjim recima Tadica od pre nekoliko dana Djelic bi trebao dobiti mandat a ostatak ekipe rade sve sta moze da se to ostvari.

ali

ali

DS nije jedina stranka u Srbiji niti je vecina, zbog toga Tadic kao njen predsednik nema moralno pravo drzati mandat do zadnjeg dana.
Mislim svejedno mi je posto sve ovo ide protiv DS-a.
 
Tadić je napravio grešku kada u ponedeljak 22. nije mandat dao Tomi! Odmah bi sve bilo jasno. Ja sam od prvog dana bio za to, vlada SRS-DSS pa da se više vidi koliko možemo u mit i legendu kako nam pričaju pojedini. Ali i sam Nikolić je na veče izbora kaz'o da neće da pravi Vladu, jer, jelte nema 50%+1. Tako da je to onda bilo i besmisleno, iako ga je posle tražio...valjda mu je mandat trebao kao pokazatelj svojim biračima da eto, radikali "mic po mic" stižu do vlasti!
Jedina druga opcija jeste da se pravi Vlada sa DSS-om...a imali mandatara Koštunicu i sva važnija ministarstva ili mandatara Đelića i ministra za dijasporu, za DS je kud i kamo bolje ovo 1.
Novi izbori, motke u šake i prebiti ih sve do jednoga!
 
Polly Jean:
Ako mislite da će Koštunica-Jočić-UDBA Vlada moći da rešava probleme na bolji način nego u protekle 3 godine,onda vrlo loše razmišljate.
видели смо како је функционисала Влада Живковић Чеда Беба! Толико добро да им министри завршавају на суду са озбиљним кривицама (Рашета) 8-)
 
Polly Jean:
Čekalo se i čeka se jer Koštunici čekanje savršeno odgovara- ima tehničku vlast i nultu odgovornost kada su u pitanju obaveze,stvarnu kada mu to odgovara,a DS se svakim danom sve više lomi i popušta kao mlada koja misli da se nikad neće udati ako naljuti ljigavka.

Мислим да и ДС избегава ту одговорност, зато и попушта Коштуници.
Радикали такође избегавају одговорност, зато и неће са ДСС.
Једино ЛДП се не боји одговорности, јер није странка већ интересна група.
Каквих интереса нећу да кажем да не будем опет банован.
 
СВОБОДА 4.376:
Мислим да и ДС избегава ту одговорност, зато и попушта Коштуници.
Радикали такође избегавају одговорност, зато и неће са ДСС.
Једино ЛДП се не боји одговорности, јер није странка већ интересна група.
Каквих интереса нећу да кажем да не будем опет банован.

Slobodno kazi, nema vise neustrasivog "LORDA" da banuje sve sto digne glas protiv interesne grupe! :p
 
ratnistrateg:
Slobodno kazi, nema vise neustrasivog "LORDA" da banuje sve sto digne glas protiv interesne grupe! :p


Ма знаш ти већ, ви уништите национални идентитет српске младости, ми вас доживотно снабдевамо првокласним хероином Made in USA. Што више настраности пласирате, то боље.Зато су придружили СДУ. ЛСВ и ЛДП немају ништа заједничко, сем циља да се уђе у Скупштину.Чуди ме зашто су Лечић и Мићићева са њима, деловали су ми нормално. Вероватно финансијско подмазивање.


Да ли је у историји иједну државу водио драматург?
 
Ја сам одавно постовао ове фотке, још када је Б.Тадић почео да се кур*и после избора и да гура Мики Мауса за премијера... смешно... требало му је толико времена да схвати неке ствари...


 
СВОБОДА 4.376:
Ма знаш ти већ, ви уништите национални идентитет српске младости, ми вас доживотно снабдевамо првокласним хероином Made in USA. Што више настраности пласирате, то боље.Зато су придружили СДУ. ЛСВ и ЛДП немају ништа заједничко, сем циља да се уђе у Скупштину.Чуди ме зашто су Лечић и Мићићева са њима, деловали су ми нормално. Вероватно финансијско подмазивање.
A ti, kao imaš nekakve dokaze za tu drogu? Da bilo šta rade nezakonito, već bi ih Jočić navatao, pošto ne može da ih smisli, ne boj se.

A što se vlade tiče, ni meni se Koštunica baš ne sviđa, Đelić mi je mnogo bliži, ali, što reče moj deda, inat je loš zanat.
A rokovi nam cure...
 
nesha taxista:
A ti, kao imaš nekakve dokaze za tu drogu? Da bilo šta rade nezakonito, već bi ih Jočić navatao, pošto ne može da ih smisli, ne boj se.

A što se vlade tiče, ni meni se Koštunica baš ne sviđa, Đelić mi je mnogo bliži, ali, što reče moj deda, inat je loš zanat.
A rokovi nam cure...

Тадић се увези ових избора понашао врло коректно и одговорно. У кампањи је одбијао да узвраћа на увреде, сад показује одговорност стављајући државу испред странке. Оно што му замерам је
што није поднео оставку на место председника странке,
што је уништио војску,
што је неспособан и за унутрашњу и спољну политику, способан само за церемоније попут краљице Елизабете,
што би се удружио са патолошком појавом у виду ЛДП,
што га жене воле...
 

Back
Top