ljeto je sve blize

iskusan

Primećen član
Poruka
527
Dragi moje forumashi, ljeto je relativno blizu pa se mnogi pripremaju da sto ljepse izgledaju, kako se vi pripremate:

-Idete u teretanu
-djogirate
-trenirate nesto
-praktikujete neku djetu
-uopste se ne pripremate

e da vas cujem
 
Ja licno idem u teretanu, ali me nesto interesuje dal ono sto reklamiraju one spravice za trbusnjake , tipa ti gledas film a on ti pravi misice, jel to valja, iskreno cesto mi je mrsko poc do teretane, npr. kad je kisa i slicno, ima li ko to i imali to kakvog ucinka???
 
Па за лето ћу се припремати кад буде дошло тј тамо негде крајем јуна почетком јула... отићи ћу до копирнице да купим неке књиге, до књижаре да узмем свеске и оловке и полако ћу спремати испите... :?:?:?
 
sta imam da se pripremam za leto....
iovako sam mrshava :lol:
imam dva puta nedeljn o probe folklora..i to je dovoljno...skacem tamo dva sata bez prestanka..jbt..nije humano..da nam pauzu 5 minuta :roll:
a i s'vremena na vreme..vozikam se sa drugaricom bajsom...qlaza....

jaooooooo....jedva cekam letooooo ...:rolleyes:
 
a da..zaboravila sam...
moja drugarica ima to sra.nje...za trbusnjake...znam da ga je koristila neko vreme :lol: sta je posle bilo...ne znam

i ja sam ga jednom stavila..i udara..kao sto alex kaze...ali to i jeste fora...da trenira misice..mislim da valja...valjalo bi..i ja mislim da bi...ali meni to ne treba :P
 
kakva je navala ljudi bila u teretani januara/pochetak februara- svi hocje da se nabilduju do leta... ne znam da li su dvojica iz te ekipe ostala do danas u teretani...
inache za leto nemam nikakav posebni rezhim, ionako cju celo da ga provedem na basketu ili u teretani
 
iskusan:
Djogiram, naravno! :lol:
Danas sam imao jedan naporan trening i jedva cekam da se skljokam u krevet. Praktikujem treninge od kraja februara (od kako je otoplilo)..
Osim djoginga ( :lol: ) radim kombinovane vezbe za trbusnjake i gornji deo tela, tj. ruke, grudi i ledja!
Nisam na dijeti, ali pazim sta jedem jer je to osnova za bilo kakav solidan izgled i zdrav zivot naravno! ;)
iskusan:
Ja licno idem u teretanu, ali me nesto interesuje dal ono sto reklamiraju one spravice za trbusnjake , tipa ti gledas film a on ti pravi misice, jel to valja, iskreno cesto mi je mrsko poc do teretane, npr. kad je kisa i slicno, ima li ko to i imali to kakvog ucinka???
Ako zelis da spravica vezba umesto tebe onda nemoj ni da vezbas. Jer NISTA ne moze zameniti "realne" vezbe od kojih su koristi visestruke. AKo ti je mrsko da ides u teretanu nemoj ni da ides, samo gubis vreme. Vezbanje bez kontinuiteta je puko gubljenje vremena! :roll:
 
teretana nema svrhu pred leto,nego ako treniras u kontinuitetu...:neutral:
sto se mene tice,vec nekoliko godina redovno idem na aerobik,i to prilicno agresivan jer mi uz bicikl,najvise prijaju malo jaci treninzi...u dobroj sam kondiciji iza trcanje,ali imam bangava kolena koja me bole kad se preforsiram,pa sam to zabatalila...
i da tu je pas,i setnja istog...
da nemam ogromnu kosu,verovatno bih isla i na bazen - ali meni plivanje bas ronjenja nije gust,kao ni plivanje za debilnom kapicom koja steze glavu :?
 

Back
Top