Vesna Pesic-svaka cast!!

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Pratio sam juce emisiju u kojoj su ucestvovali Jaksic iz Mitrovice, Sanda Raskovic Ivic i Vesna Pesic.
U toj emisiji me je odysevila vesna Pesic koja je sa razlogom i argumentovano parirala dvojici istomisljenika.Zadivilo me je kad je prakticno u lice preko malih ekrana, obrukala Emira Kusturicu i svo njegovo politicko angaziranje, rekavsi mu SRAM GA BILO!!!
Sta vi mislite dragi forumasi o jucerasnjoj emisiji i da li ste imali simpatije prema jednom od ta tri sagovornika?
 
Marin55:
Pratio sam juce emisiju u kojoj su ucestvovali Jaksic iz Mitrovice, Sanda Raskovic Ivic i Vesna Pesic.
U toj emisiji me je odysevila vesna Pesic koja je sa razlogom i argumentovano parirala dvojici istomisljenika.Zadivilo me je kad je prakticno u lice preko malih ekrana, obrukala Emira Kusturicu i svo njegovo politicko angaziranje, rekavsi mu SRAM GA BILO!!!
Sta vi mislite dragi forumasi o jucerasnjoj emisiji i da li ste imali simpatije prema jednom od ta tri sagovornika?

Сандра Рашковић Ивић је поклопила твоју Весну кад јој је врло смирено рекла да није од ње очекивала да вређа човека на националној основи. Затим је нагласила да је будућност света у мултиполарном а не униполарном поретку, на шта ова није имала одговор.

Милина је кад је неко нормалан.
 
Rijec parirati znaci dobra odbrana od brojcano jaceg protivnika.Rijec parirati se koristi u boksu i drugim sportovima.U boksu je slucaj kada jedna strana ima znatno jaceg protivnika, ali uspijeva da mu pruzi izvanredan otpor, tada on parira protivniku.

A sto se tice onoga iz Mitrovice, mislio sam da je u pitanju Jaksic ali rijec je o Ivanovicu.Izvinite nisam pratio najavu emisije. :D
 
Добила од ДОСа место амбасадора у Мексику и искористила то да се добро уда, хахахахахаха!
Стварно, свака част Весна! Јел` то злоупотреба службеног положаја?
 
Konacno da kaze onom licemeru Kusturici sta treba. Svi mu se uvlace u dupe jer je on kao veliki reziser, a covek je svojim angazovanjem poslednjih godina u velikoj meri ukaljao svoj lik. Covek koji se divi Kastru kao velikom borcu protiv Americkog imperijalizma iz svojih vila dok mu narod gladuje za vise ciljeve. Ali kad ga pozove Kan kao svetsko dzet-set letovaliste sa svojim festivalom koji je sinonim za glamur onda mu nije tesko da tamo ide i pije najskuplji sampanjac i pusi cigare od par stotina dolara. Ali zato mi ostali treba da se izolujemo od sveta i zivimo ko stoka da bi on mogao da kenjka kako se njegov narod hrabro bori protiv Americkog imperijalizma i globalizacije. On je pozer, licemer i ili glup ili proracunat covek. Bravo Vesna Pesic!!!!!
 
Marin55:
Pratio sam juce emisiju u kojoj su ucestvovali Jaksic iz Mitrovice, Sanda Raskovic Ivic i Vesna Pesic.
U toj emisiji me je odysevila vesna Pesic koja je sa razlogom i argumentovano parirala dvojici istomisljenika.Zadivilo me je kad je prakticno u lice preko malih ekrana, obrukala Emira Kusturicu i svo njegovo politicko angaziranje, rekavsi mu SRAM GA BILO!!!
Sta vi mislite dragi forumasi o jucerasnjoj emisiji i da li ste imali simpatije prema jednom od ta tri sagovornika?

a sto sram? nisam pratio emisiju, ali znam da nije jaksic nego milan ivanovic.
 
kololoco:
Konacno da kaze onom licemeru Kusturici sta treba. Svi mu se uvlace u dupe jer je on kao veliki reziser, a covek je svojim angazovanjem poslednjih godina u velikoj meri ukaljao svoj lik. Covek koji se divi Kastru kao velikom borcu protiv Americkog imperijalizma iz svojih vila dok mu narod gladuje za vise ciljeve. Ali kad ga pozove Kan kao svetsko dzet-set letovaliste sa svojim festivalom koji je sinonim za glamur onda mu nije tesko da tamo ide i pije najskuplji sampanjac i pusi cigare od par stotina dolara. Ali zato mi ostali treba da se izolujemo od sveta i zivimo ko stoka da bi on mogao da kenjka kako se njegov narod hrabro bori protiv Americkog imperijalizma i globalizacije. On je pozer, licemer i ili glup ili proracunat covek. Bravo Vesna Pesic!!!!!
И Кастра и Уга Чавеса! Него шта!!!
... и бановао Б92!!! Браво Кусто легендо :)
 
KoscheiBesmertnii:
Куста је одбио "седмојулску награду" уз образложење да неће да прими награду која обележава догађај када је Србин пуцао на Србина!

Pa ovo je tragikomicno... :lol: Jedan "novopeceni pravoslavac" da toliki fanatik bude. :lol:
 

Back
Top