TETOVAZA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

L))L

Zainteresovan član
Poruka
125
Izrazih zelju za malom tetovazom na ramenu! Ma mesto nije bitno!Dobih recenicu od njega: "Vise te nikad necu smatrati za cistom i u dusi nevinom!" Pitanje je: POSTOJI LI STAROSNA GRANICA I U CEMU JE RAZLIKA U TETOVAZI NA MUSKOM I ZENSKOM TELU??!!
 
pazi, malo nije normalno da staviš tetovažu ako si jako mlada!!!
u principu ti niko neće zameriti ako imaš 18 ili više godina, ali ako si mlađa...to je uostalom i logično.
u čemu je razlika? pa naravno da muškarci i devojke neće imati iste tetovaže.
gde si videla muškarca sa cvetićem na vratu? :mrgreen:
 
sexy klon:
pazi, malo nije normalno da staviš tetovažu ako si jako mlada!!!
u principu ti niko neće zameriti ako imaš 18 ili više godina, ali ako si mlađa...to je uostalom i logično.
u čemu je razlika? pa naravno da muškarci i devojke neće imati iste tetovaže.
gde si videla muškarca sa cvetićem na vratu? :mrgreen:
Ali mala tetovaza na ramenu, 3-4 cm. I joj sad ce pljuvacina, NISAM BAS MLADA :oops:
 
photo_26_1.jpg


slicna...samo sa naljucenim licem...kao kod Henry Rollins-a...

tmagic7.jpg


to je moj savjet...i to na lopatici...

...a moze i ovako nesto...

neilbwsun.jpg
sunmoon.jpg
 
E i ja se nalozio na tetovazu, ocu da istetoviram na ledjima po kichmi kineska slova, od potiljka do kraja ledja, ali mi fali josh jedno 100 e, pa dok to ne sqpim moram da smishljam shta cu napisati...
Al ce biti tetovaza EXTRA...
 
ponja54:
E i ja se nalozio na tetovazu, ocu da istetoviram na ledjima po kichmi kineska slova, od potiljka do kraja ledja, ali mi fali josh jedno 100 e, pa dok to ne sqpim moram da smishljam shta cu napisati...
Al ce biti tetovaza EXTRA...
Smisli prioritete u zivotu,pa tako poredjaj simbole.Da meni se dopada slika u glavi :p
 
ako ne znash shta bi zelela da stavish, i pitash druge za savet kod izbora (osim ako ne pitash za odredjenu stvar koju si vec odluchila, ******* nije lako), ne bi trebalo da se tetovirash po mom mishljenju.

i ne slushaj budale.. tetovaze su sexy
 
Po meni tetovazu stavljas kad zelis da obelezis neki lep period svog zivota i tu se niko ne pita sem mene. I ja sam razmisljala o nekom malom tattoo, odnosno ja i decko zajedno. Glupo mi je kad je neko stavlja iz dosade, ili iz mode koja je bas najcesca na danasnjim devojkama.
 
VisionOfDisorder:
ako ne znash shta bi zelela da stavish, i pitash druge za savet kod izbora (osim ako ne pitash za odredjenu stvar koju si vec odluchila, ******* nije lako), ne bi trebalo da se tetovirash po mom mishljenju.

i ne slushaj budale.. tetovaze su sexy
Znam sta hocu,ali nemogu da nadjem. To je znak ljiljana,ili krin ,simbol slobode,zena-plodnosti,i svega duhovno pozitivnog. Ima veliko znacenje i u pravoslavlju,samo, oblik cveta,forma,to jos nisam nasla da mi odgovara.
 
TashaaAAa:
Po meni tetovazu stavljas kad zelis da obelezis neki lep period svog zivota i tu se niko ne pita sem mene. I ja sam razmisljala o nekom malom tattoo, odnosno ja i decko zajedno. Glupo mi je kad je neko stavlja iz dosade, ili iz mode koja je bas najcesca na danasnjim devojkama.
Upravo to! Prosla sam uzasan period, ja pobednik!!! Zelim obeleziti ono nadalje.To je nesto sto zelim samo ja sebi,sto ima pravo znacenje samo meni,sto ce me pogurati svaki put kad je vidim na sebi,sto me podseca sta je proslo,sto mi je znak da sam uspela.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top