TETOVAZA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ovako nešto...
 

Prilozi

  • 109može.jpg
    109može.jpg
    20,2 KB · Pregleda: 8
stavi neki simbol koji tebi znaci,i koji uopste ima neko znacenje....i nemoj da stavis nesto samo jer je u modi...
i ako budes stavljao kineska slova (mada meni ovo lici na japanska no sta ja znam) dobro proveri sta znaci da ti ne bi na nozi pisalo srecna nova godina,ili tako nesto :lol:
 
Eh, koliko ima slika...još mi baš ništa nije zapalo za oko...ali tetovaža neće biti u boji... :) :) :) Možda neki tribal...a nečije ime nikako...drug sa faxa ima na podlaktici tetovažu napisanu Grčkim slovima...ima značenje, ali ne bi ja to! :)
Ma ipak sam odlučio...evo ovu ću i biće u boji!!! :) :) :) ;)
 

Prilozi

  • 100_0433 u boji je.jpg
    100_0433 u boji je.jpg
    64,2 KB · Pregleda: 8
Ok, biće jednobojna... :) Eh, mala tetovažica na dobrom mestu može lepo da izgleda na devojci...još crni ten, pa na nekom mestu...ne sviđa mi se kad neko ima po nekoliko tetovaža i to ogromnih...dovoljna je jedna, ali vredna! :)
 
Ja nemam nameru da je stavim ona ako zeli neka joj ali kasnije ce se pokajati bar na 1 sekundu do kraja zivota.I samo da nije preko celih ledja ruku ili slicno.Nesto lepo i diskretno.
 
ja sam se "tetnula" pod stare dane,u tridesetoj godini. :roll:
Nije bilo lako naci te simbole,pa ideja nije sprovedena bas brzo ali rezultat je vise nego zadovoljavajuci.
radio Damir sa Brda,preporucujem...i tako sam se sazivela sa tetovazom kao da me je mama sa istom rodila.
malo smaraju pitanja o znacenju,ali imam spreman odgovor,koji ne ostavlja mesta za dalja pod pitanja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top