TETOVAZA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sexy klon:
pazi, malo nije normalno da staviš tetovažu ako si jako mlada!!!
u principu ti niko neće zameriti ako imaš 18 ili više godina, ali ako si mlađa...to je uostalom i logično.u čemu je razlika? pa naravno da muškarci i devojke neće imati iste tetovaže.
gde si videla muškarca sa cvetićem na vratu? :mrgreen:


Zašto nije normalno da se maloletnici tetoviraju? :confused:
Svako ima pravo na izbor.Osoba ako želi uprkos posledicama da to uradi i lik koji je tetovira da se odluči da li to sme da uradi da ne bi sebi napravio probleme.
No,obično se dešava da mladi nepromišljeno odaberu neki motiv a kasnije se pokaju toliko da bi šmirglom ogulili kožu.Moje mišljenje je da treba dobro razmisliti pre nego što se usudiš na tako nešto.
Cvetić na vratu?To je meni ok.O ukusima ne treba raspravljati.
Ja sam inače istetovirao hartagram na ruci pre pet godina i sopstvenih razloga ali okolina se tripuje da sam ili ***** ili volim HIM (bend) inače koga mrzim iz dna duše.Hartagarm je poseban simbol koji me na neki način karakteriše.
Obično bi ljudi tako trebali da razmišljaju pre nego što urade "tetku".
 
Ako zelis da je stavis, stavi je. Stavljas je zato sto ti to zelis, a ne zato sto to neko drugi zeli (ako zeli)....
Ja sam zelela da je stavim i stavila sam je pre par godina. I mislim da godine nemaju neke velike veze s tim. Sve zavisi sta stavljas i gde stavljas...
Sto se tipa tice, nemam komentar... Balkanac....
A sto se tetoviranja tice, ne znam odakle si, ali u Beogradu ima dosta mesta na kojima se to radi. Sindjel je super, ali su malo skupi. Imas i u Sremskoj.... i na Banovom Brdu.... Nemoj samo one kucne varijante "radio mi komsija/ortak"... To ti pricam u smislu higijene, kvaliteta boja, masinice, igle... itd...itd... Uostalom nisi klinka, znas na sta mislim....
 
Tog sam dana tetovir'o du.pe
Nacrt'o sam dva labuda bela
Napis'o sam dva dinara druze
I nacrt'o stabljicicu ruze

Ja to tada nisam mogo znati
Nesto gadno desice se zatim
Uvenuce na du.petu cvece
I svetlosti vise videt nece

Tatoo na du.petu
Tatoo na maljavom
Lazni Dimitrije
Najgori tatoo

Godine su teret vrlo tezak
Svakog dana boralo se du.pe
Iscedi se sva ta farba silna
I od gaca ostale su rupe

Kiselinom kvasio sam asfalt
Svakog dana krunio sam sljunak
Ukras mi je skoro doso glave
Kad mi je u vojski isp'o sapun
 
Tomb Raider:
Ja nemam nista protiv malih, skromnih tetovaza.
Nisam neki ljubitelj tetovaza, ali male tetovaze mi se nekada bas dopadnu.
U svakom slucaju ne bi ti lose stojalo, ali sama razmisli da li to stvarno zelis i imaj na umu da prave tetovaze ostaju duuuuugo, a i ako budes odlucila da je skines to se jako tesko radi.
LJudi imaju gadan oziljk pa se pomire sa tim.Naravno da je zauvek, i uvek cu reci: " JA sam tako htela SVOM telu"!!!
 
Zana:
Ako zelis da je stavis, stavi je. Stavljas je zato sto ti to zelis, a ne zato sto to neko drugi zeli (ako zeli)....
Ja sam zelela da je stavim i stavila sam je pre par godina. I mislim da godine nemaju neke velike veze s tim. Sve zavisi sta stavljas i gde stavljas...
Sto se tipa tice, nemam komentar... Balkanac....
A sto se tetoviranja tice, ne znam odakle si, ali u Beogradu ima dosta mesta na kojima se to radi. Sindjel je super, ali su malo skupi. Imas i u Sremskoj.... i na Banovom Brdu.... Nemoj samo one kucne varijante "radio mi komsija/ortak"... To ti pricam u smislu higijene, kvaliteta boja, masinice, igle... itd...itd... Uostalom nisi klinka, znas na sta mislim....
Hvala draga,ima i ovde NS. Ma sigurno se nisi pokajala,necu ni ja.
 
glupo mi je sad da tetoviram zmaja ili neki tribal koji nista ne znachi na ledjima ili na ramenu...
mozda uradim neshto na nozi, na listu... ili na nadlaktici...
najgluplje mi je kad neko tetovira nechije ime, ili ono sranje srce probodeno strelom... :shock: :shock: :shock:
 
pacer:
glupo mi je sad da tetoviram zmaja ili neki tribal koji nista ne znachi na ledjima ili na ramenu...
mozda uradim neshto na nozi, na listu... ili na nadlaktici...
najgluplje mi je kad neko tetovira nechije ime, ili ono sranje srce probodeno strelom... :shock: :shock: :shock:
Mogu ti reci da sam videla par tipova istetoviranih na ti mestim koje pominjes,i devojcice komentarisu pomahnitalo!!! Nekako je jace,drugacije,pricam sta sam cula.
 
:lol: svojevremeno su se tetovirali cigani kulovi i propaliteti a sada je to sve isto takosamo sto ima sve vise kulova i propaliteta i samo da znas da se svako ko se iztetovirao a ja ga znam pokajao neko preneko kasnije :lol: :lol:
 
u chemu je fora ako uradim neku malu tetovazu kao shto rekoh na listu, znachi ne za shepurenje vecj chisto neki simbol koji meni neshto znaci, sto sam onda propalitet? nemam tetovazu i nemam je u planu (bar ne u skorije vreme), ali nemam nishta ni protiv njih...
 
Nikad ti nije kasno u sustini.Mislim da moze da ti bude samo rano.......usotalom,ako se u zrelim godinama odlucis za tako nesto,onda sigurno ne greses i neces se gadati te slicice kroz godinu-dve.Ja sam se isteovirala pre par godina.Isteovirala sam fenixa(pticu)na ramenu.I to sam bas uradila posle jednog veoma,veoma teskog i paklenog perioda zivota.......osetila sam se bas kao ptica fenix.......
 
Emily_Bg:
Nikad ti nije kasno u sustini.Mislim da moze da ti bude samo rano.......usotalom,ako se u zrelim godinama odlucis za tako nesto,onda sigurno ne greses i neces se gadati te slicice kroz godinu-dve.Ja sam se isteovirala pre par godina.Isteovirala sam fenixa(pticu)na ramenu.I to sam bas uradila posle jednog veoma,veoma teskog i paklenog perioda zivota.......osetila sam se bas kao ptica fenix.......
Upravo to. ti znas o cemu pricam.
 
L))L:
Upravo to. ti znas o cemu pricam.
Znas kako,razumem ljude koji se tetoviraju isto kao sto razumem i one kojima je to ogavno.ali sam protiv bilo kakve osude i prvih i drugih.Kapiram te ako zelis da svoje telo ukrasis nekom slicicom koja oslikava neka tvoja osecanja,simbolise nesto tebi drago......i to je jedan vid umetnosti,ja bar to tako gledam.Zato samo napred......uradi sta zelis,pusti ovog ili onog sta prica.I meni su mnogi rekli da je to glupo,kao zensko sam sta ce mi tetovaza,ali ja sam to zelela,imala sam neku potrebu za tim.Istetovirala sam ono sto meni znaci.Nesto sto meni predstavlja vazan simbol,oslikava neko moje untrasnje stanje.....
 
Emily_Bg:
Znas kako,razumem ljude koji se tetoviraju isto kao sto razumem i one kojima je to ogavno.ali sam protiv bilo kakve osude i prvih i drugih.Kapiram te ako zelis da svoje telo ukrasis nekom slicicom koja oslikava neka tvoja osecanja,simbolise nesto tebi drago......i to je jedan vid umetnosti,ja bar to tako gledam.Zato samo napred......uradi sta zelis,pusti ovog ili onog sta prica.I meni su mnogi rekli da je to glupo,kao zensko sam sta ce mi tetovaza,ali ja sam to zelela,imala sam neku potrebu za tim.Istetovirala sam ono sto meni znaci.Nesto sto meni predstavlja vazan simbol,oslikava neko moje untrasnje stanje.....
Jos nesto!Svaki put kada je budem ugledala,znacu zasto,znacu sta je iza mene,znacu da sam iz toga ja izasla kao pobednik.Od necega ruznog (blago receno) zavrsenog,napravis pozitivno,znaci proslost,znaci idemo dalje.
 
Captain Jack Sparrow:
:twisted:
nesto ne verujem u tu varijantu
ali ko zna
Znam ja zašto ti ne veruješ u tu varijantu ;) ....mada znajući kakav si ćale,gde sme mali da išta istetovira! JA ĆU SAMO ZA TEBE-my only love is Sea and Black Pearl,i to na nekom starom fondu...da izgleda kaou vreme pirata!
inače CCC.što lažeš ljude,a tvoja tetovaža JACK i iznad more sa pticom koja se zove SPARROW na desnoj ruci???
:lol: :lol: :lol:
 
L))L:
Jos nesto!Svaki put kada je budem ugledala,znacu zasto,znacu sta je iza mene,znacu da sam iz toga ja izasla kao pobednik.Od necega ruznog (blago receno) zavrsenog,napravis pozitivno,znaci proslost,znaci idemo dalje.
I to je tacno,a i koliko god bilo ruzno(a moje jeste,bas,bas)valja ponekad da se podsetis sta si prosla.........ipak isustva cine zivot.A jos ako je slika lepa i pobednicka,pun pogodak!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top