admin

e chitam i ne verujem.... :shock:
i evo opet tako chitam... i prosto ne mogu da verujem..... al kapiram deshava se.... :shock:
yebote.... vish ti ovo?
da ne verujesh....
 
LePiaf:
Ja se bio ponudio josh onomad, pa me vladari iz senke iskulirali. Valjda mi je biografija mutna, shta li...
A sta ti je to trebalo? Seti se Milojka, Disa, Caleta...
Bicu kratak:
dragi nas Pjafe, ti znas da je nas podforum bio nesrecan sa moderatorima. Tu nas je terao neki baksuz od pamtiveka. Kako kojeg dovedemo, tako isti, cim pocne da moderira, zanemoca, vene i uvene — kao cvet. Boze oprosti, uvenu osam moderatora. A, Pjafe, ti znas da mi nismo sultani.
 
prvo sma mislila da je ovo hvalospev u stilu - nema frajera do admina. onda vidim da su oni izgleda topalovici....u stvari, njihove zene. sto posetioce ovog podformuia cini topalovicima, dakle dugozivecim grobarima... kidam odavle.

p.s. nije ekstra, nego zekstra.
 
ja sam primetila da su svi starosedeoci koji su izrazili zelju da budu moderatori, tu cast i dobili..ja se nesto nisam gurala, nekako mi je smor..ali , posto vidim da je za muskrace nesto moderatra na sm nekako ukleto, rekoh-a zasto da se ne ponudim?misim, svi znaju moju ogromnu kolicinu trpeljivosti i tolerancije kad su muskarci u pitanju..verujem da bih bila odlican moderator!
:)
uh..dal da se prijavim ili ne?:confused:
 
Bem li ga, meni malo dosadilo ovo regularno forumovanje. Pa rek'o, daj da podignem to na, jel'te, sledeci nivo. A star sam, 3 godine ce biti za koji dan, kad cu ako necu sada...
 

Back
Top