Devojke, koga vise cenite?

usamljeni_vuk:
iskusnije momke koji "rokaju" sve sto im padne pod ruku ne birajuci devojke ili
ipak one malo izbirljivije kojima je ipak bitno kakva je devojka ali ipak su neiskusniji??


p.s. izvinjavam se ako je tema vec bila, novi sam, prvi post :-D


Cenish one koje volish...bilo da su iskusni ili ne... :)
Ljubav ne kuca na vrata...i ne pita te...(barem ja tako razmishljam)...
 
Butterflies And Hurricane:
Cenish one koje volish...bilo da su iskusni ili ne... :)
Ljubav ne kuca na vrata...i ne pita te...(barem ja tako razmishljam)...


pa dobro,ali uzmimo za primer dva identicna decka (npr.blizanci, slicni kao jaje jajetu ;) )
i sad, jedan ne bira zenske, iskusan, svaki vikend druga...
drugi, izbirljiv kada su u pitanju zenske, neiskusniji za razliku od prethodnog, radije nece nista muvati dok ne sretne onu koja je po njegovom ukusu.

koga bi izabrala?
 
usamljeni_vuk:
pa dobro,ali uzmimo za primer dva identicna decka (npr.blizanci, slicni kao jaje jajetu ;) )
i sad, jedan ne bira zenske, iskusan, svaki vikend druga...
drugi, izbirljiv kada su u pitanju zenske, neiskusniji za razliku od prethodnog, radije nece nista muvati dok ne sretne onu koja je po njegovom ukusu.

koga bi izabrala?

Sad bi ja trebala naravno da napishem kako bi izabrala onog koji je izbirljiv, jer me tvoj post skroz navodi na to, ALI u praksi je malo drugachije...pa se trudim da ostanem realna koliko god mogu...
Ja ne kalkulishem...Retko me pukne, ali kad me pukne onda je to zaista nesto posebno. I uglavnom radim po osecaju, tako da ne mogu da ti odgovorim na pitanje. Sredina bi bila najbolja, ali zivot obichno ima vishe mashte od nas...
 
Butterflies And Hurricane:
Sad bi ja trebala naravno da napishem kako bi izabrala onog koji je izbirljiv, jer me tvoj post skroz navodi na to, ALI u praksi je malo drugachije...pa se trudim da ostanem realna koliko god mogu...
Ja ne kalkulishem...Retko me pukne, ali kad me pukne onda je to zaista nesto posebno. I uglavnom radim po osecaju, tako da ne mogu da ti odgovorim na pitanje. Sredina bi bila najbolja, ali [B]zivot obichno ima vishe mashte od nas[/B]...

kakva retardirana misao!jesi bila mnogo pijana kad si izjavila ovakvu bljuvotinu?
 
chika_doktor:
e pa ne moze i jare i pare:)

Moze Dotore moze,....ima takvih
c030.gif
 

Back
Top