confused...

d4ch4

Aktivan član
Poruka
1.854
ovako, sa devojkom sam bio nepunih mesec dana, sve nam je super ishlo....lepo mi je bio sa njom...i pre neko veche od nje dobijem sledecu poruku
dacho, imam nesto da ti kazem, sto pre nisam imala hrabrosti, %^$^%^ iz %^$^#&$ mi nije bio samo decko onih dve god vec mi je bio suprug i jos uvek je na papiru. znam da ti je ovo cudno,aiveruj mi da je istina. Ne mogu to vise da krijem od tebe jer si ti dobar decko i zasluzujes slobodnu devojku"
ahm sad, ja je istog momenta pozovem i naravno raskinem....ali opet neshto mi govori da nisam trebao :roll: (yes or no?)
Ja sam se posle raspitao malo oko toga, oni jesu jedno vreme ziveli zajedno ali vec 3-4meseca se ne vidjaju. kolko je to tachnno, ne znam.

elem, pozdrav svima...nije me bilo neko vreme studirao sam... pa sam skoro imao neku saobracajku gde me je sreca spasila i batalio fax i sve ostalo..... tako da ce me biti malo cesce ovde na 4umu
 
pa dobro....al svejedno...
pa vidim da je tvoje god...
al zar si siguran da si se toliko vezao (s obzirom da ste bili samo mesec dana zajedno) da bi upao u takvo s*anje?
mislim, mozhda zvuchi sebichno, ali da li si siguran da je vredna cimanja?
 
maja_d_2006:
pa dobro....al svejedno...
pa vidim da je tvoje god...
al zar si siguran da si se toliko vezao (s obzirom da ste bili samo mesec dana zajedno) da bi upao u takvo s*anje?
mislim, mozhda zvuchi sebichno, ali da li si siguran da je vredna cimanja?

ma nisam se ja toliko veza za nju. ja tu vezu nisam shvatio ozbiljno...vishe kao avanturu
ali shta znam....celo vreme je bila dobra prem meni, fina.... i odjedamput ona poruka

mislim, totalno sam confusedddd :?:?:?
 
maja_d_2006:
pa onda je jednostavno. ne nabacuj sebi na kichmu samo probleme, kad ti nije toliko stalo.
iskuliraj i trazhi drugu.

hmmm, ja sam 2 dana pre nego shto sam primio onu poruku saznao da ona zivi sama i da nema roditelje vec 7god. Ona je uvek izbegavala o tome da pricha pa sam morao njenu drugaricu da pitam koja mi je u poverenju rekla. do pre 3god je izdrzavala sestra, a pole se zaposlila i sama zaradjivala... e sad, meni je krivo shto sam se ja prema njoj ponashao onako kako jesam (kao prema skotu)....sazalio se malko....
mislmmmmmm, ne znam vishe shta da mislmmm ali stvarno.
sanjam8-) hmmmmmmmm, to bi bilo najbolje
 
maja_d_2006:
da budesh sa devojkom iz sazhaljenja?
juuu, kuku, crni dacho......
Lucky girl:
pa ako ti je stalo nemojj da raskidas,a posto vidim da ocigledno nije,onda ostavi kako jeste...mada ako nisu zajedno,ne kapiram cemu problem?

pa moguce da zbog toga mislim da sam pogreshio....
ali opet kad pogledam u Dachin zakonik, lepo kaze....
prikrivash, sakrivash ili lazesh Dachu dobijesh shut kartu, jes malo grubo, ali ebga

ja sam sa njom i raskinuo zato shto je ona krila od mene da nije bila samo u vezi sa tim dechkom i Dacha je postupio po zakonu....ali neshto dobuko iz dachine glave je podnelo zalbu tako da se dacha malko zbunio :-?
 
Ako je istina to da je ona u zakonitom braku sa nekim tamo bivsim јebachem i sve to sa 19 godina... nek' si je odјeb'o... teraj to u pichku materinu, nije ona cista u vugla kad je dozvolila da joj se sve to desava i plus ko zna kakva jos sranja stoje iza nje za koja ne znas. Njoj treba staratelj, a ne decko.

Jbem ti danasnju omladinu, raspad sistema, sve samozivo, neodgovorno i polupano, a svi oce da budu neki qurac i igraju se matorih. Shamare i u vojsku sve, pocevsi prvo od klinkica 14+ godina.
 
d4ch4:
pa moguce da zbog toga mislim da sam pogreshio....
ali opet kad pogledam u Dachin zakonik, lepo kaze....
prikrivash, sakrivash ili lazesh Dachu dobijesh shut kartu, jes malo grubo, ali ebga

ja sam sa njom i raskinuo zato shto je ona krila od mene da nije bila samo u vezi sa tim dechkom i Dacha je postupio po zakonu....ali neshto dobuko iz dachine glave je podnelo zalbu tako da se dacha malko zbunio :-?

duboko iz dachine glave. a ne srca. eto ti odgovor.
 

Back
Top