Osobe sa invaliditetom i emotivne veze!

Sta ima da se misli o tome?

Osobe sa invaliditetima su ljudi kao i svi mi, i ne vidim zasto oni ne bi mogli biti u emotivnoj vezi i imati ista osecanja kao i svi ostali? (pored toga sto ih drustvo nepravedno odbacuje... ima ljudi koji su ostali bez nogu, ruku i cega vec da bi mi preziveli, pa ako nista drugo trebamo im biti zahvalni)...
 
Incognito:
Sta ima da se misli o tome?

Osobe sa invaliditetima su ljudi kao i svi mi, i ne vidim zasto oni ne bi mogli biti u emotivnoj vezi i imati ista osecanja kao i svi ostali? (pored toga sto ih drustvo nepravedno odbacuje... ima ljudi koji su ostali bez nogu, ruku i cega vec da bi mi preziveli, pa ako nista drugo trebamo im biti zahvalni)...


a zahvaljujuci cijoj nozi si ti preziveo?
 
Ne znam zasto ne bi neko usao u vezu sa osobom sa hendikepom, ja sam recimo hendikepiran ali imam potrebe kao i svaki drugi covek za ljubavi za sexom i ne znam po cemu se razlikujem od drugih momaka osim po tome sto recimo ne mogu da igram fudbal, da trcim i sl. Ne znam zasto bi se devojka osecala cudno u vezi sa mnom, normalan sam, ne kradem, ne drogiram se, nisam sklon sranjima, lep sam, samo sto za kretanje koristim kolica, ako samo zbog toga neka misli da sam manje covek, da sam manje muskarac to bar meni izgleda vrlo primitivno i glupo. Devojke kazite mi zbog cega ne bi ste usle u vezu sa osobom kao sto sam ja?
 
chudi me da posle tvog posta nisu zatvorili ovu temu,Ivice...zashto,pa iz istog razloga shto se ni jedna nije usudila da odgovori posle tebe...ljudi ne vole odgovornost,ne vole obavezu,ne vole nishta iz chega ne mogu da izadju kao kroz vrata..i stoga se plashe da pogledaju iza tih kolica, recimo..pazi po meni je mnogo strashnije da je neko"ziv i zdrav" a ponasha se kao da je retardiran, a imash i ovde na forumu takvih primera...
 
Hurricane:
mr. I:
Hurricane:
...mala digresija...nadam se da me niko nece pogresno shvatiti, samo sam radoznao...

Dali osobe sa povredama kicmene mozdine (pr. ne osecaju donji deo tela) mogu da uzivaju u sexu, osete nadrazaje, dozive orgazam...?
ajde ti malo razmisli o svom pitanju :!:

Aj' ti ne seri ako vec nisi upucen ili ne zelis da odgovoris :evil:
opa, chemu odma napalm bombe Hurry :o valja prvo malo nadletiti teren pa onda se odluchiti za vatru :!:
shta ti mislish ako neko "ne osjeca donji dio tijela" ,tvojim rijechima, da li moze to shto si pitao, pokushaj ponovo da razmislish .
P.S. shto se tiche onoga " aj` ti ne seri..." - nisam ti ni nudio da jedesh, al ne budesh li redovno jeo ostacesh mali :wink:
 
mr. I:
Hurricane:
mr. I:
Hurricane:
...mala digresija...nadam se da me niko nece pogresno shvatiti, samo sam radoznao...

Dali osobe sa povredama kicmene mozdine (pr. ne osecaju donji deo tela) mogu da uzivaju u sexu, osete nadrazaje, dozive orgazam...?
ajde ti malo razmisli o svom pitanju :!:

Aj' ti ne seri ako vec nisi upucen ili ne zelis da odgovoris :evil:
opa, chemu odma napalm bombe Hurry :o valja prvo malo nadletiti teren pa onda se odluchiti za vatru :!:
shta ti mislish ako neko "ne osjeca donji dio tijela" ,tvojim rijechima, da li moze to shto si pitao, pokushaj ponovo da razmislish .
P.S. shto se tiche onoga " aj` ti ne seri..." - nisam ti ni nudio da jedesh, al ne budesh li redovno jeo ostacesh mali :wink:

...vidim ti si bas doooooobrano porastao
 
mr. I:
Hurricane:
...mala digresija...nadam se da me niko nece pogresno shvatiti, samo sam radoznao...

Dali osobe sa povredama kicmene mozdine (pr. ne osecaju donji deo tela) mogu da uzivaju u sexu, osete nadrazaje, dozive orgazam...?
ajde ti malo razmisli o svom pitanju :!:

...hvala na normalnom odgovoru...
Ja sam pretpostavljao da ne mogu na klasican nacin, ali imajuci u vidu da u sexu mnogo toga dolazi iz glave, a da u isto vreme polni organi i zlezde, i pored svega, luce hormone, mislio sam da se tu bar nesto desava...bar neki nadrazaj ili nesto slicno...nesto sto bi omogucilo bar neko uzivanje...
eto...pozdrav
 

Back
Top