Volite li sminku? :)

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Da li vam se desilo?

Upoznate ekstra , ekstra , ekstra ribu...
..provedete noc sa njom , medjutim shvatite da joj je ujutru potpuno spala fasada...
...i da to vise nije ona devojka , koju ste upoznali...
...nego neko podbulo izborano stvorenje sivkastog tena...

...Sta pomislite (ili bi pomislili) u takvom trenutku?
 
Pa prvo bi pomislio: "Joj majko mila, sa cim da skinem ovu spalu fasadu sa jastucnice...".
Onda bi tu alu poslao kuci.
Onda bi odsekao mali prst na nozi, da me do karaja zivota podseca kakvu sam glupost napravio.
 
Zefirra:
Da li vam se desilo?

Upoznate ekstra , ekstra , ekstra ribu...
..provedete noc sa njom , medjutim shvatite da joj je ujutru potpuno spala fasada...
...i da to vise nije ona devojka , koju ste upoznali...
...nego neko podbulo izborano stvorenje sivkastog tena...

...Sta pomislite (ili bi pomislili) u takvom trenutku?
ne,.nije mi se desilo,.
ali generalno,ne smeta mi kada se riba sminka,.jednostavno volim kada vidim da drzi do sebe,.
 
Ima riba koje sminka bukvalno naruzi, al ima ih i koje umeju da se totalno transformisu, a onda ujutru bude: leeeleeee.... Sve u svemu, obozavam ribe koje imaju neki jutarnji fazon koji moze da me privuce, ono, otvoris oci i odmah ti se popravi raspolozenje
 
septembar:
E moja draga, kad sam je upoznala, bila je skockana, nasminkana, kao lutka..Medjutim, kad sam se ujutru probudila pored mene, bez sminke, onako bunovna od (ne)spavanja, bila mi je jos lepsa...
...ja mislim da ujutro izgledam kao grob... i verovatno i ovaj moj misli... al zayeb - valja iskoristiti morning wood.... :lol: :lol:
 
Zefirra:
Da li vam se desilo?

Upoznate ekstra , ekstra , ekstra ribu...
..provedete noc sa njom , medjutim shvatite da joj je ujutru potpuno spala fasada...
...i da to vise nije ona devojka , koju ste upoznali...
...nego neko podbulo izborano stvorenje sivkastog tena...

...Sta pomislite (ili bi pomislili) u takvom trenutku?

pomislio bi ***** ti zivot kud mene vazda skrndelj snadje
 
hanibal77:
valjda ta riba skine sminku pre nego sto ode u krevet? :p
tako nema iznenadjenja ujutro,a ako ne skine sto neko rece i najveca lepotica ce izgledati kao rakun ujutro:D

Хехее....па та мора да је од оних....како беше она подела по критеријуму да ли скида шминку или не?... На страсне аљкавуше и уредне фригидуше? :wink: :lol:
 
Svaka devojka koja iole drzi do sebe se i sminka (puder a i ne mora,maskara, malo sjaja za usne) to je dnevna sminka, naravno. Nervira me kad vidim devojke koje uopste ne vode racuna o sebi i ne lice na zensko bice...Ali opet ima onih devojaka koje stave "tonu" sminke pa su ruzne kao grobovi i sminka im ni ne pomaze, unakaze se jos vise.Kao sto bih ja rekla kao cigle su od pudera, rumenila... Treba biti umeren pa i u tome...
 
...ne ne ne...
...nije ovde rec o devojkama i njihovom sredjivanju...ni o vasem sredjivanju , ni o vama i vasim dragama...
...rec je o tome kad neka devojka totalno transformise svoj izgled da bi privukla muskarca...
...ispod cu da ostavim primer , ukoliko moderatori budu smatrali to za neukusno , nek izbrisu post...
...bice za jedno 2-3min ;)
 

Back
Top