Peticija protiv uzasa nad delfinima!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Peticija protiv uzasa nad delfinima!!!!

Buduća legenda
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    od roker vilidza pa do metropole ljudskog odpada
    Reputaciona moć
    142

Exclamation Peticija protiv uzasa nad delfinima!!!!

ovo vam je link za jedan kraci clip o tome kako postupaju japanci sa delfinima koji su odredjeni za "prehrembene proizvode"

UPOZORENJE!

MATERIJAL SADRZI EXPLICITNE SLIKE.DECI NE PREPORUCUJEM!

http://www.glumbert.com/media/dolphin

Elita Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: Peticija protiv uzasa nad delfinima!!!!

Go Japanci!

Buduća legenda
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

a da ! zaboravio sam link za peticiju:

http://www.petitiononline.com/golfinho/

Elita Makijavelli (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

******,zhalosno....:|.......shta mi mozhemo da uradimo,daleko je japan...ja lichno da sam tamo na licu mesta bih podavio sve one japance shto masakriraju jadne delfine.....

Elita Makijavelli (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

ja sam potpisao.....u mom stilu....

Buduća legenda
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Citat Original postavio Makijavelli
    ******,zhalosno....:|.......shta mi mozhemo da uradimo,daleko je japan...ja lichno da sam tamo na licu mesta bih podavio sve one japance shto masakriraju jadne delfine.....

malo sta mozemo da uradimo ali...to ti je kao glasanje na izborima.1 glas ne znaci nista ali milion puta 1 mozda nesto i znaci...

Aktivan član Iivija (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    no actual people were physically harmed or emotionally damaged in the making of this profile.....
    Reputaciona moć
    0

e molim vas a ko od vas ne jede piletinu? ajd prvo podavite svoje babe po selima shumadijskim zbog zlochina nad zhivotinjama... mislim to samo kao zagrejavanje pre nego krenete na svet.....

Buduća legenda
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

koji su debi***li ovi operateri.stavili mi temu na loc i ribolov kao da ja ovim hocu da uputim ljude u lov na delfine.ako je moguce da mi se vrati tema na svastaru....

Zainteresovan član kamper2 (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio difrent from others...
    koji su debi***li ovi operateri.stavili mi temu na loc i ribolov kao da ja ovim hocu da uputim ljude u lov na delfine.ako je moguce da mi se vrati tema na svastaru....
    Tema nije za svastaru nego za dobrog Shrink-a. Pa zar mi pored nasih problema da se bavimo time????? Pominje li ko ove ljude pored nas koji pazare i zive od kontenjera?? Sta sa njima? Pa kad to resimo aj moze na delfine ali pre toga bliznji svoj
    Poslednji put ažurirao/la kamper2 : 05.04.2007. u 00:44

Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Iivija
    e molim vas a ko od vas ne jede piletinu? ajd prvo podavite svoje babe po selima shumadijskim zbog zlochina nad zhivotinjama... mislim to samo kao zagrejavanje pre nego krenete na svet.....
    Ispravno razmisljanje

Aktivan član Kilavi Radonja (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Mislim da postoji ogromna razlika izmedju delfina i pileta! Nikakvu peticiju necu da potpisujem, jer od toga nikakve vajde nema, ali na neke gluposti gore izjavljene moram da odgovorim. Izjaviti da je isto ubiti delfina i pile je totalno debilno, jer svi znamo da su delfini medju najinteligentnijim i najsvesnijim bicima na planeti, posle coveka. Ne mora se kukati za svakom ubijenom zivotinjom, ali postoji razlika izmedju osnovnih potreba i luksuza. Ubiti onakvo bice samo da bi se neka svinja prezderavala "delfinetine" je zlocin, sto se mene tice. Livija, da li bi mogla da iskuliras da gledas kako neko ubija i dere kera? Ali neeee, pa pas je covekov prijatelj, i pametan je, i umiljava se i sve to.... Za to bi sigurno izjavljivala nesto slicno gore navedenom? Daaaa, da, verujem ti! Zbog tako debilnih razmisljanja je i istrebljen ogroman broj vrsta na planeti! A ti, ako vec neces da pomognes, bar se ne podsmevaj tudjim pokusajima da nesto poprave!

Moderator Milan_ns (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

go go power Japan

Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

2pike misli ti sta hoces, ko ti brani, ali odlicno i ispravno razmisljanje ima Iivija i prema tome predlazem da kontaktiramo bracu Japance da nam plate putne troskove i da im pomognemo oko finalne obrada mesa. Je li tako Milan_ns?

Buduća legenda KiZo (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    256

mislim da covek ne shvata da japanci nemaju plodne zemlje i da jedino sto im preostaje jeste da koriste more da bi se prehranili ,mislim ipak tako mala [povrsinski] planinska zemlja sa 125 miliona stanovnika.....oni jedu dosta i hobotnice i one su najinteligentnije i visprene medju beskicmenjacima pa se niko ne buni...nego mama kupi mi brata ili meeeedu ili delfina...klinacke fantazije....

Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Ljudi, i ja sam ribolovac, pa nisam tako krvnicki nastrojen. Cesto mi je zao i stuku da odnesem kuci, pa je vratim, iako obozavam njihov ukus. A uporedjivati delfina i stvorenje koje ima mozak ko orah, glupo je

Buduća legenda
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Citat Original postavio 2pike
    Ljudi, i ja sam ribolovac, pa nisam tako krvnicki nastrojen. Cesto mi je zao i stuku da odnesem kuci, pa je vratim, iako obozavam njihov ukus. A uporedjivati delfina i stvorenje koje ima mozak ko orah, glupo je
    \

Nista za dodati....stvarno

Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Probaj da ti nekad padne na pamet da tu stuku koju upecaj i koju ti je zao, das nekom ko je stvarno gladan, a ima gladnih medju nama mnogo. Tek tad ti skidam kapu, a javno i pismeno priznanje svima vama sto ste u zalosti za jadnim delf. tek onda kad u njihov fond(verovatno ga ima) posaljete na primer DVE pune plate ili ono sto zaradite za dva meseca. Do tad ronite suze u tisini.

Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio kamper2
    Probaj da ti nekad padne na pamet da tu stuku koju upecaj i koju ti je zao, das nekom ko je stvarno gladan, a ima gladnih medju nama mnogo. Tek tad ti skidam kapu, a javno i pismeno priznanje svima vama sto ste u zalosti za jadnim delf. tek onda kad u njihov fond(verovatno ga ima) posaljete na primer DVE pune plate ili ono sto zaradite za dva meseca. Do tad ronite suze u tisini.
    Ja lepo rekoh da ko nece da pomogne, ne mora bar da *****! Sto se tice naseg "ekoloskog" doprinosa, ja se trudim da pomognem tamo gde mogu, i do sad nisam malo doprineo. Mozda bi bilo bolje da visim po forumu i podyebavam ljude kojima je stalo da promene nesto. Sto se mene tice, rasprava je zavrsena, ti si u pravu, uzivaj u pobedi

Buduća legenda KiZo (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    256

zivot je zivot....
    nema razlike...
    nazalost ne zivimo od fuzije nego od proteina...

Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja lepo rekoh da ko nece da pomogne, ne mora bar da *****! Sto se tice naseg "ekoloskog" doprinosa, ja se trudim da pomognem tamo gde mogu, i do sad nisam malo doprineo. Mozda bi bilo bolje da visim po forumu i podyebavam ljude kojima je stalo da promene nesto. Sto se mene tice, rasprava je zavrsena, ti si u pravu, uzivaj u pobedi
    Ok, evo uzivam, ali ne potpuno.Stuku koju upecas(a bude iznad mere)pokloni nekom kome meso zaista treba, i videces, tek si tada promenio nesto(umesto prazih reci npr.kenjanja)

Zivelo Dragacevo!
    Poslednji put ažurirao/la kamper2 : 09.04.2007. u 00:49

Elita King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Koliko ljudi umire svaki dan na najsuroviji nacin, koliko njih zivi ispod nivoa stoke, u najmizernijim uslovima, koliko njih umire dnevno jer ne moze da plati obicno lecenje i hranu, deca u Indiji se prodaju po ceni od pedesetak dolara a volovi od 300, koliko Srba na Kosovu godinama ne sme da ode u polje na rad, da izadje iz kuce pa se ne potpisuju peticije niti se iko seti njih. Svetski dusebriznici umotavaju svoje pudlice u dzemperice i masu nekakvim pravima dok prava ljudi u nekim delovima sveta za njih ne postoje. Opet, okrutnost prema zivotinjama ne moze ostaviti normalnog coveka ravnodusnim. Delfini su ipak plemenite zivotinje i nisu zasluzili ovako nesto, posebno sto su sisari izuzetne inteligencije. Japan moze ziveti na tonama neke druge ribe, pun ih je okean, neka jedu oktopode i lignje ionako jedu sve sto im dodje pod ruku.

Buduća legenda
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

nazalost mi sitni i sivi ljudi nemozemo nikakav globalni problem da resimo ali potpisivanje peticije nista ne kosta.naravno da ima na pretek vecih problema od onih sa delfinima ali to ne znaci da treba ignorisati.

Elita King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Slazem se, ako se bar nesto moze uciniti valjalo bi da se ucini u svakom slucaju.. Ovakvu okrutnost nijedna zivotinja nije zasluzila, posebno delfini.

Domaćin tyra (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    82

uzasno . ne znam shta drugo da kazem . i oni onako mirno prolaze , a jadna zivotinja . . .

Moderator Milan_ns (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Cool Re: Peticija protiv uzasa nad delfinima!!!!

Citat Original postavio kamper2
    2pike misli ti sta hoces, ko ti brani, ali odlicno i ispravno razmisljanje ima Iivija i prema tome predlazem da kontaktiramo bracu Japance da nam plate putne troskove i da im pomognemo oko finalne obrada mesa. Je li tako Milan_ns?
    naravno. Nije me bilo neko vreme. Kako je kolega? Onaj sulc se nije javljao?!

Slične teme

1. LSV: Peticija protiv prodaje NIS-a
    Autor _Milanche_ u forumu Politika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 08.09.2008., 14:06
  2. Peticija protiv nezavisnosti Kosmeta
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.03.2007., 20:06
  3. Peticija protiv nezavisnosti
    Autor nela_73 u forumu Politika
    Odgovora: 5