Necu vise da cujem za tebe!

Kalimer0

Zainteresovan član
Poruka
349
Zaljubili ste se. Vas dragi/draga vam se cini savrsenim. I onda jedan dan BUM! Primetis nesto i pomislis: "Leb' te pojo, pa djubre jedno odvratno, $#%%$ ti materina a ja bih desnu ruku za tebe dao/la, teraj se bre u tri lepe &%$@$ materine!". Sta se desilo?

P.S.
Mozete pisati o situacijama koje su vam se stvarno desile (preporucujem :) ), a mozete i opisati neki postupak vaseg partnera zbog kog bi pomislili : "Leb' te pojo, pa djubre jedno.....".
 
Hmm....ne razumem bas sta si htela sa ovim???
a015.gif
 
Sto je meni simpaticna isto ta glumica Samanta. ;) Bas je simpa;)
Nego na temu ima jednostavno jedan covek koji se posle nekog vremena samo promenio za 180 stepeni......iz nepoznatih razloga......ali ja onda ohladim isto. Okrenem i ja plocu. Jedino mi se nije desilo da se bas ono zaljubim do usiju pa da mi neko tako nesto uradi ali ima vremena;)
 
Samantha, musko sam.
Poenta teme: zaljubis se, mislis da ti je decko savrsen, a on onda uradi nesto toliko odvratno i tad prestanes da mislis da je savrsen, cak pocnes da mislis da je stoka... I ukoliko ti se tako nesto desilo, treba da napises sta se desilo. Prosto ko pasulj :)
 
Kalimer0:
Samantha, musko sam.
Poenta teme: zaljubis se, mislis da ti je decko savrsen, a on onda uradi nesto toliko odvratno i tad prestanes da mislis da je savrsen, cak pocnes da mislis da je stoka... I ukoliko ti se tako nesto desilo, treba da napises sta se desilo. Prosto ko pasulj :)

A pa tako napisi...danas sam malko zbunljive prirode :)
Elem...da desilo mi se,..naravno ostavila sam ga...ispostavilo se da je ljubomorna, posesivno bolesna svinja i THE END....Naravno uvek se razocaramo ako idealizujemo nesto...Prosto ko pasulj ;) :lol:
 
Kad me napadne sto sam ogrebala auto, kad mi kaze vezi pojas, kad mi kaze oduzmi gas, obavezno osetim nagon da psujem, a tek kad kaze smanji muziku...al ne psujem...
"Kad nastupi tisina..mi smo dvoje ljudi sto se ne mogu razumeti..I cinim pravu stvar, ne spominjem te ja. Jezik pregrizem da ne bi opsovao ovaj zivot sto ga delim na pola..."
 
Ova tema mi se dopada...posle nekog vremena bar nesto konkretno. :wink:

Imam ja moj slucaj :

Pocetak kao sto si opisao Kalimero i onda...

Desi se situacija da ja uletim u " klinc" sa njegove dve drugarice, zmijurine iskompleksirane, kretenske glupace, naci-fasistkinje, polupismene kreature i...

Umesto da se stavi na moju stranu, sto bi bilo sasvim normalno ili mi bar nasamo objasni zasto ne moze javno, ako ne moze, Onn se jednostavno ucuti...sto je automatski znacilo da ih podrzava i zdusno im se pridruzuje u njihovim daljnjim ismevanjima moje persone, jer sam se ja, naravno, dostojanstveno povukla, po onoj staroj " Pametniji popusta"... :roll: :confused:
stoka neopevana... :twisted: :evil: :twisted:
 
Dodje meni ortakinja iz osnovne skole ( vratila se iz usa ) posle 6-7 godina i pocnemo opet da se druzimo. Uto moja devojka kao zmijurina skoci i kaze: Nisi mi nikada prichao o njoj, ne mozes da se druzis sa njom. Reko, nisam ti prichao jer se nisam ni cuo ni video sa njom od posle skole... Sta ima da pricham? Pa nisam dokono zensko koje trabunja sve i svasta sta padne na pamet i jos na glas? Zene su takve, muskarci drukciji...
E kaze ona meni - Ne mozes da se druzis sa njom. Ja pitam a jel ne mogu? Ona kaze NE MOZES!
Ja kazem MRSH.
Prodje tako nedelju dana i zvoni meni fon.
Riba kaze: Znas, ja sam nesto razmisljala, mozes da se druzis sa njom :lol:
E rekoh joj, samo sam tebe cekao da mi dozvolish :lol: Ona cuti.
NIKADA je vise nije pomenula niti pitala nesto za nju. Jednostavno ju je izbrisala. Pregrizla je.
Ja se i dan danas druzim sa ortakinjom kad god je ovde a te devojke odavno vise nema ;)
UVEK bih stao na stranu drugara i drugarice. Devojka UVEK ima iskrivljenu sliku u glavi od bujice ljubomore i hormona. Navikne da bude glavna i sad se tu pojavljuju tamo neke... Kako ih nazva SANDRINAbg u svom postu iznad :lol:

Eto takav je zenski mozak po pitanju toga.
 
'Ebi ga Mario...ali one su mene stalno napadale i stalno pravile neke zvrcke i ja sam im strasno " smetala"...a kako Onn nije odavde, a one zive tamo s njim u njegovom gradu...ipak sam ja bila u nepovoljnijoj situaciji...nema veze i tako sam se JA povukla zbog svega toga... :? :confused:
 
SANDRINAbg:
'Ebi ga Mario...ali one su mene stalno napadale i stalno pravile neke zvrcke i ja sam im strasno " smetala"...a kako Onn nije odavde, a one zive tamo s njim u njegovom gradu...ipak sam ja bila u nepovoljnijoj situaciji...nema veze i tako sam se JA povukla zbog svega toga... :? :confused:
Furala si sa likom koji nije iz BG? Jel ovde neki klub ljubitelji yuga? :lol:
Ne moze to bas da fercera... On se izuva ispred vrata kad ti ulazi u gajbu i jos sto quraca... Ne drzi vodu to ;)
 

Back
Top