pomoc ljudi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
markoca:
Cek cek zenska glavo....
Trazila si adrese i dobila si ih. Sta hoces sada? Muzicku zelju?

Da mi treba muzicka zelja nebih je trazila od tebe,
ali posto si ti neki mutonja onda nemam komentara na tvoje reci,jer neki nisu davali adrese,a zeze li su me.
Ja sam trazila neku konkretnu adresu,
jer i sama znam za google i tu su sve neke socijalne igrice.
Ali oni ne mogu da pomognu,vec samo da zezeju.
Ocigledno nemaju drugog posla,
kao sto vidim i ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Социјалне игрице...Ако ти не ваља,онда купуј у кутији.'Оћеш сад да Oblivion играш бесплатно на интернету...Господи помилуј...
 
aman bre....cutite DECO.....ti markoca nema tu sta da se raspravljas....zapocinjes svadju.....dama je trazila da joj objasnimo kako se kuca to na Google i mi smo joj ukucali tj.gos'n miXED,ali ona nije zadovoljna nasim pokazivanjem dobre volje a ne KLJUCA,to posto njoj ne valja postoji i drugi nacin da se to resi:
www.yahoo.com
eto ga....misterija je resena....sad bufla moze mirno da spava....
 
Uf ala su ovde svi razpolozeni za svadjanje, treba vam dati one slatke bombone sa valijumom da se malo zasladite ;) . Pazi ovako Dajana_1 imas par vrsta online igara :
-te "soclijalne" flash igre ,koje ne treba tek tako otpisivati ,ima tu par pravih bisera ,malo se raspitaj ako si zainteresovana ,imas na pr. u SK odlicnu sekciju o tome
-browser based igre, tipa bitefight ,ogame i slicno, vidi ,probaj ove su sve besplatne pa ako ti se svidja tematika navali.
-MMO igre, najcesce RPG ,i klasicne ostale online igre ,FPS voznje i ostalo ,isto kao i desktop varijante samo igras sa zivim ljudima, igrala si sigurno pa ne moram da objasnjavam previse valjda.
Eto imas sad par 'pointera' nadam se da ovo pomaze.
 
ma sve bi bilo u redu da je ona rekla sta hoce, tj sta nece, pa kao mi da joj pomognemo, nego online i tacka.. misim, to stvarno moze sama da nadje, nego se posle setila da nece ove, nego one.. gluposti..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top