Program za pravljenje muzike

шта хоћеш да правиш ?

ако хоћеш да уносиш ноту по ноту, ту су ти
програми за рад са мидијем (најпознатији је Cakewalk pro), и трекери (нпр. Mad Tracker).

а ако си музичар и свираш нешто, онда то можеш
снимати и миксовати канале у програму Sonic Foundry
acid (ливница звука), а дорађивати их у Sound Forge
(илити ковачници звука).

:)
 
Fruity Loops Studio (ili FL Studio),preporucio bih ti verziju 4.00(ne neku noviju),je profesionalni program za pravljenje muzike pomocu semplova.Za njega mozes da skines i gomilu plug-inova pa da imas recimo i klavijaturu, gitaru ili neki drugi instrument.Znaci da komponujes.Znaj da ovaj program koriste najveci svetski muzicari. Znaci nema greske. Mozes ga skinuti bile gde na netu (Google pa search),a sama instalacija je teska oko 25 MB.
 
Nik32:
Fruity Loops Studio (ili FL Studio),preporucio bih ti verziju 4.00(ne neku noviju),je profesionalni program za pravljenje muzike pomocu semplova.Za njega mozes da skines i gomilu plug-inova pa da imas recimo i klavijaturu, gitaru ili neki drugi instrument.Znaci da komponujes.Znaj da ovaj program koriste najveci svetski muzicari. Znaci nema greske. Mozes ga skinuti bile gde na netu (Google pa search),a sama instalacija je teska oko 25 MB.
Hvala skinuo sam ga i odlican je
 
Nik32:
Fruity Loops Studio (ili FL Studio),preporucio bih ti verziju 4.00(ne neku noviju),je profesionalni program za pravljenje muzike pomocu semplova.Za njega mozes da skines i gomilu plug-inova pa da imas recimo i klavijaturu, gitaru ili neki drugi instrument.Znaci da komponujes.Znaj da ovaj program koriste najveci svetski muzicari. Znaci nema greske. Mozes ga skinuti bile gde na netu (Google pa search),a sama instalacija je teska oko 25 MB.
Ovo u citatu sam bio ja kao gost.Nema ljutnje naravno.Zaboravio sam da pomenem Reason.Odlican program.Sluzi kao virtualni procesor (znaci svi moguci muzicki efekti).Jedini je problem sto se kompletna verzija instalira sa 3 diska i ako ne znas nekog ko instalaciju ima tesko ces skinuti sa neta.Ipak vredi se potruditi.
 
The Scientist:
Nik32:
Fruity Loops Studio (ili FL Studio),preporucio bih ti verziju 4.00(ne neku noviju),je profesionalni program za pravljenje muzike pomocu semplova.Za njega mozes da skines i gomilu plug-inova pa da imas recimo i klavijaturu, gitaru ili neki drugi instrument.Znaci da komponujes.Znaj da ovaj program koriste najveci svetski muzicari. Znaci nema greske. Mozes ga skinuti bile gde na netu (Google pa search),a sama instalacija je teska oko 25 MB.
Ovo u citatu sam bio ja kao gost.Nema ljutnje naravno.Zaboravio sam da pomenem Reason.Odlican program.Sluzi kao virtualni procesor (znaci svi moguci muzicki efekti).Jedini je problem sto se kompletna verzija instalira sa 3 diska i ako ne znas nekog ko instalaciju ima tesko ces skinuti sa neta.Ipak vredi se potruditi.
Trazio sam ga da kupim ali ga je tesko naci.
Ako ima neko nek mi se javi
 
Pa kao sto ljudi rekose FL 4 studio edition, onda Reason 2 je mnoogo dobar samo isto tako je dosta velik, i zahtevan, Cubase SX je mnogo dobar ali ako imas neku midi klavijaturu, pa mozes u njemu da radis, a za samo sklapanje i produciranje preporucio bi Cool Edit Pro..
Inace programe mozes da skines sa netta, lako se nadju..
 

Back
Top