******

  • Začetnik teme Devilish Dog
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne ne ne ne mrzim nikoga a ne njih.Neznam nisam od onih ljudi koji imaju nesto protiv toga...neka zive svoj zivot i ne uznemiravaju druge i to je sve
pozdrav
 
Kao prvo,nikada ne bih mogla da mrzim,ni nekoga tko mi je naneo,naj vise boli!Mogu da ga ne volim,ali ne i da mrzim,a pogotovo NI U SNU,DA MRZIM LJUDE KOJI IMAJU NEKI SVOJ ZIVOTNI PUT.Ali!Neko moje misljenje,upravo o tim ljudima,to je nesto vec drugo ,za razliku od mrznje,a to je sazaljenje.Sazaljenje iz tog razloga,sto je to bolest,koju nitko ne zeli da prizna,kao bolest!A zasto?Malo cu mozda da filozofiram,ali ne mnogo.Bog je stvorio coveka i zenu,koji ce svojim zajednickim zivotom,stvarati porodicu i svet!Od davnina je bilo tako da su muskarac i zena,bili zajedno,a ovo sto je svet poludeo,i sto vise sve sto nije normalno ,kao postaje nesto,super i cool,to je vec,preslo svaku granicu normalnog i preslo u bolest.Kako da ne bude psihicki poremecaj i bolest,sama ta pomisao da dva muskarca,imaju odnose,ljubav i zajednicki zivot,a da pri tome,jedino sto ih vezuje jeste ,ta neka ljubav,bez buducnosti.Ne znam,ali svi oni koji kazu,da je to nesto normalno,takodjer moraju,da preispitaju svoje psiholosko stanje,jer jedino kako bih mogla da nazovem tu situaciju i odnos,jeste BOLEST!
 
Ne ne mrzim ih uopste. Ne znam zasto bih ih mrzela? Mislim da svako ima pravo na svoj zivot i svoj izbor. Ja to verovatno nikad necu razumeti i nemogu da ih gledam jer mi je zesce odvratno, gadim se, ali... stvarno se trudim da to ne pokazujem (imam neke poznanike). Oni su ljudi kao i mi, samo sa nekim fizickim poremecajem. Zao mi je sto ovde, na Balkanu to nece nikad biti prihvaceno...
 
ne mrzim nikoga, neka svako zivi svoj zivot.
ne volim kad neko pokusava da nametne svoje vidjenje stvari, bez obzira na sexualno opredeljenje.
mada mi nije jasna njihova potreba za javnim isticanjem.
 
to nije opredeljnje to je bolest.
bolesnim ljudima treba pomoci,
a ne uveravati ih da je to nesto normalno, jer nije.
sta sad pojavi se gubav covek i pricas mu ma to je tvoje opredeljenje...
 
I ja isto mislim da je to vrsta bolesti.

Mada... zalosno je sto to polako postaje moda, nesto sto je IN. Sto se pale na to. Pa pogledajte sta se desava sa modnim kreatorima muskog roda... To je sasvim dovoljno kao primer.
 
Ne podnosim ih!
Nema razloga da ih mrzim, naravno, i nisam od onih ko bi ubio pedera od batina, ali definitvno zelim da su sto dalje od mene.

Neko pomenu bolesne... Jesu bolesni, ali oni to ne shvataju tako. Zasto se fizicki invalidi ne bore za svoja prava paradama? Hoce parade, brak, usvajanje dece, EEEEEE... Pa na sta treba da lici dete koje su usvojila dva pedera, ili koje pogleda kroz prozor za vreme GAY parade? Treba da mu se formira neko zivotno misljenje a ono u takvom okruzenju. Dobro, da ne skrecem sa teme... smatram da im treba zabraniti svaku javnu prezentaciju svoje bolesti! :evil:
 
kad malo bolje razmislim mozda i jeste bolest, ne znam,ne zelim da znam, ali ne bih volela da svom detetu objasnjavam sta one cike rade zajedno , i zasto njegov drug ili drugarica ima dve mame ili tate.
doduse u zivotinjskom svetu homoseksualne jedinke izumru. jednostavno nije prirodno, ali ne mogu da ih mrzim.
 
Meni ne smetaju... samo usvajanja djece i kojekakvo paradiranje po gradovima je malo previse.

To jeste slobodan izbor ali treba biti svjestan i poslijedica i snositi ih kao svako realno ljudsko bice.
 
Apsolutno nemam nista protiv homosexualaca... Neka svako spava sa onim s kim zeli...
Zasto bi mene opterecivalo ako neki muskarac prima, ili trpa drugom muskarcu spolovilo...??? :shock:
Zaista ne mogu da razumijem homofobiju... :?
 
ja imam druga koji je gej i meni to uopste ne smeta s obzirom da je pre nekih godinu dana otkrio da je malo "drugaciji"! vi nemate pojma kako je super ici sa njim u shoping, pricati o svemu i svacemu...
tako da mi homosi uopste ne smetaju!!!
jedino sto mi je odvratno je da vidim dva tipa kako se rvu jezicima! devojke - ok! ali tipovi... UGH!
ali, konacno, nemam nista protiv njih!!!
 
kako mogu da ih mrzim kad sam ja gay?? bas je super uzivas sa svojom devojkom,deckom. lepse je nego sa osobama razlicitog pola,razume te potpuno, a i ja mislim kako moze neko da NAS mrzi pa to je nasa odluka, sasvim je normalno voleti devojku, a mislim da je lakse uci u vezu sa osobom istog nego drugog pola,
pa bas je super, makar za mene!!! steta sto mrzis nas a mozda i ti postanes,ili vec jesi deo nas!!! :(
 
Samo da se ogradim! Ja nisam GOST koji caska sa Gazdaricom! Po ovom pitanju,hm...Blondi,lakose malo sa tvojom katogerizacijom ljudi "djubrad"! Mnogi ce prepoznati upravo tebe!
Homice inace treba leciti.
 
Anonymous:
kako mogu da ih mrzim kad sam ja gay?? bas je super uzivas sa svojom devojkom,deckom. lepse je nego sa osobama razlicitog pola,razume te potpuno, a i ja mislim kako moze neko da NAS mrzi pa to je nasa odluka, sasvim je normalno voleti devojku, a mislim da je lakse uci u vezu sa osobom istog nego drugog pola,
pa bas je super, makar za mene!!! steta sto mrzis nas a mozda i ti postanes,ili vec jesi deo nas!!! :(

ja sam zivela sa pederom,i bilo mi je super,mogla sam sa njim da pricam o svemu,otvorenije nego sa drugaricom,ali sam mu rekla da ne volim da razmenjuje neznosti sa svojim dragim predamnom,i to je naravno postovao.Dobro je imati ih za prijatelje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top