Bolje je biti los ! ! !

Hurricane

Zainteresovan član
Poruka
152
Kad sam bio mladji, bio sam zaista dobar prema cicama. Kada one nesto zatraze, ja odmah skocim, nista mi nije bilo tesko...i lose sam prolazio.
Vremenom sam naucio da nije lose ispaliti devojku, dogovorim sastanak, pa otkazem u poslednjem trenutku i odem sa drustvom na pivo (samo jedan od primera...).
Od kada primenjujem tu taktiku, neuporedivo bolje prolazim...
E, sad...koji je razlog za sve to???
Moje misljenje je da su zene navikle da se tip lomi oko njih, pa kad im mi upropastimo tu predstavu, kod njih proradi radoznalost, sujeta...a dobro je poznato da su to osecanja koja "vode" svaku zenu...Zato bolje je biti LOS!!!
Eto, ako imate drugacije objasnjenje za ovaj fenomen, vi napisite...
 
ccc....a sta to znaci? a dadada, ti si onaj oko koga se pandurke lome koja ce prva da mu pop.... :lol:

pa vidis da pali, nemoj slucajno da vise budes dobar!!

PS. dete, nadji meru. ima mnogo stepenica izmedju "loseg" i "mlakonje".
 
Hurricane:
Kad sam bio mladji, bio sam zaista dobar prema cicama. Kada one nesto zatraze, ja odmah skocim, nista mi nije bilo tesko...i lose sam prolazio.
Vremenom sam naucio da nije lose ispaliti devojku, dogovorim sastanak, pa otkazem u poslednjem trenutku i odem sa drustvom na pivo (samo jedan od primera...).
Od kada primenjujem tu taktiku, neuporedivo bolje prolazim...
E, sad...koji je razlog za sve to???
Moje misljenje je da su zene navikle da se tip lomi oko njih, pa kad im mi upropastimo tu predstavu, kod njih proradi radoznalost, sujeta...a dobro je poznato da su to osecanja koja "vode" svaku zenu...Zato bolje je biti LOS!!!
Eto, ako imate drugacije objasnjenje za ovaj fenomen, vi napisite...

Vidis ja imam obrnut problem.
Kada sam bio mladji bio sam jako "los", a sada sam dobar... Ne valja, ali ja drugacije ne zelim.
 
ne vici na mene(i ne porichi da ne vichesh,jer da smo razgovarali sada vikao bi sigurno i branio mushki rod,i tu vashu tzv dobrotu)nisam neka ogorchena feministkinja koja tvrdi da nema dobrih mushkaraca,ali potrebno je mnogo ulozenog napora i truda da bi se video delic te dobrote...
 
Posto vidim da moj termin "biti los" nije najbolje shvacen i prihvacen, da malo pojasnim...Ovde su to neki shvatili kao psihicko ili fizicko mucenje zena, a to nema veze s' mozgom.

Nije poenta u varanju, laganju...vec BAS obrnuto. Dobro, tu i tamo podrazumeva ispaljivanje, ali mislim da je to jos daleko od ponizavanja..."Biti los" znaci staviti sebe na prvo mesto, udovoljiti svojim prohtevima i naravno, ako ste sa devojkom koja vam se svidja, i ona je deo tih prohteva. I u cemu je onda problem?! Ako se sve tako postavi, to je, mislim, prilicno iskren odnos...

Ma, sve je to zato sto zenski mentalni sklop zahteva neko konstantno "peckanje" da bi korektno funkcionisao...

Poenta svega ovoga: momci, postujte sebe i zene ce vas postovati...udovoljavajte svakom njenom prohtevu, budite 100% pouzdani i bicete izgazeni kao najgora krpa...
 
E nista novo nisi otkrio,isto to vazi i za muskarce,i vi se palite na iste stvari.Sta kao nemate sujetu,imate i te kakvu...obozavate da vas neko voza.
Zene postujte sebe i muskarci ce vas postovati jos vise.
 
Iskreno, i nije vas tesko provaliti...
...imate neke osnovne potrebe, nagone...sve u svemu, sablonski se ponasate...
E, sad, potrebna je odredjena doza mudrosti i moc da se u zeni vidi i nesto vise od malog crnog trouglica koji je i njeno osnovno sredstvo za manipulaciju...
...ako covek to uspe, nema te cice koju nece vrteti oko malog prsta...jer kako neko rece:"zenski mozak je kao plitak potok..."

pozdrav stovane dame :wink: :)
 

Back
Top