Svirke, Koncerti, Gitarijade!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zota85

Zainteresovan član
Poruka
328
Pozdrav ljudi!Ovo je tema za sve ljubitelje dobre muzike.Pisite svoja iskustva sa svirki,koncerata i gitarijada na kojima ste bili i pisite o grupama koje ste slusali (i one poznate i one manje poznate).Mozete ostaviti i poneku sliku sa takvih happening-a!!!
 
Pa, bila sam na Maidenima. To ne moze da se opise, bilo je neverovatno. Losije ozvucenje, ali dobro. Ko sisa ozvucenje. Ipak su to Maideni. Sada se spremam za Pepperse, nadam se dobrom provodu. Cula sam da pregovaraju sa Rammsteinom da dodju. E, to bi tek bilo extra, za System i da ne pricam.
 
Za sada, vredan pomena je samo Stingov koncert na Petrovaradinskoj Tvrdjavi, koji je bio fenomenalan! (Na stranu vrucina i guzva)
Obecavam sebi vec par godina pregrst exit-ovskih koncerata, ali jos uvek nista od toga.I da, jako zalim sto nisam uzivo slusala Billy Idol-a na exitu, ali valjda ce biti jos prilika.

(A je l' se racuna to sto sam prosle godine, preko puta Dunava, na keju, slusala (ali samo slusala) HIM-ov nastup na exit-u? :p ...Sta ima veze, duhom sam bila tamo...:p)

Dakle, Sting...
sting.jpg
 
postoji tema koncerti (koja je dodushe poprimila malo nezeljeni oblik, tj malo je 'nesredjena') za manja deshavanja ...
a za vecja deshavanja se otvaraju posebne teme (ako su proshli koncerti, onda verovatno vecj postojec...), p mozete tamo za pishete (;
glupo je da se teme bzvz nagomilavaju ... a i ova tema bi vremenom postala prilichno konfuzna (;postoji tema koncerti (koja je dodushe poprimila malo nezeljeni oblik, tj malo je 'nesredjena') za manja deshavanja ...
a za vecja deshavanja se otvaraju posebne teme (ako su proshli koncerti, onda verovatno vecj postojec...), p mozete tamo za pishete (;
glupo je da se teme bzvz nagomilavaju ... a i ova tema bi vremenom postala prilichno konfuzna (;
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top