WoW Diskonekt F1F1F1F1F1F1

VoRtReKS

Početnik
Poruka
42
Ljudi pomagajte na granici sam nervnog sloma.Napalio sam se na WoW pre jedno godinu dana i odma sam se prijavio za ADSL naravno nisu imali slobodnih portova pa sam morao da sacekam da zavrse radove na centrali , aj dobro.Dobio ja ADSL u petak i super sve radi i ja kupio WoW.Medjutim ukljucio ja tako ADSL kad ono kompjuter se gasi.Nema veze reko napajanje je 100% - i bilo je.Odem ja da kupim pre paid kartu da aktiviram acc kad ono nema ni jedne kartice U GRADU!!!! dobro sacekam ja jos koji dan i evo danas kupim karticu.Aktiviram lepo acc napravim priesta krenem da igram , sve super ne laguje i igram ja tako 5 min kad ono disconnect.Aj ok ulogujem se ja ponovo kad ono OPET D/C opet se ja ulogujem ono OPET D/C.Podesim firewall a ono OPET D/C.Restartujem komp i OPET D/C.Formatiram HD a ono OPET D/C nemam vise ni firewall ni anti virus i neznam koji mu je.Gledao sam na forumima blizzard i oni kenjaju za neke drajvere ali cisto sumnjam da je do toga.Ae ako neko zna nek pomnogne PLZZZZZZ UMIREM !!
 
jeste u USBu je i ja sam pomislio da je do toga mozda pa sam pokusao da ga ubodem u LAN al me mrzelo ali probacu ako mislis da je do toga nego 50% slucajeva kad me dsikonektuje na modemu ( ima 5 "lampica" Power , Link , ACT , LAN i USB) link lampica koja treba da svetli narandzastom bojom svetli zelenom , mozda je zbog toga ?
 
najbolje da batalis wow! ja ne znam sta se sa mnom desava od kad sam poceo da budzim komp za wow samo se neka sranja desavaju! prvo ono sa plocom kad sam oc-ovo procesor, to mi je trebalo da resim jedno 5 dana, onda sam qpio 512mb ram-a zbog kojih mi se komp restaruje na svakih 30min (danas bi trebalo da je zamenim) i na kraju graficka koju sam morao da vratim jer se suvise pregrevala sto nije nista bolje ni sa ovom novom tako da sam morao da montiram na nju dodatni kuler, sad mi izgleda ne radi dvd rom a taj problem sam resio tako sto sam ga drpio od komsije....
Kao da me sam Bog sabitira!!!!!!!!!!!!!!!!
BATALI WOOOOOOOOOOOOOOOW! :D
 
Ti imas od telekoma adsl?
Premesti na Lan ako imas mogucnosti,mislim da taj link ima opcije da svetli,ne svetli,i da treperi(kad pokusava da se nakaci na server)... Ali pogledaj uputstvo pa vidi da li ima nesto o toj promeni boje?
 
Skini ovaj upDate :
http://www.microsoft.com/downloads/...B6-03FF-4636-861A-46B3EAC7A305&displaylang=en

Ako ne pomogne , uzmi bilo koji SystemMechanic i uradi sistem registry fix.(naravno to mozes i sa trial SystemMechanic-om) .
Prijatelju , htedoh da igram WoW ali kad sam video da nemozemo drugar i ja da igramo normalno zajedno ( on je iz Kanade) onda sam batalio :)

A ovi pajvani sto ne znaju sta ce pa tupe po forumima i podjebavaju masu....sta reci treba da ih strefi neshto slicno da bi im doshlo iz dupeta u glavu.

valjda ces srediti WoW.
pozdrav
 

Back
Top