Farmerice

Mmmmmmmmmmmm.......................a da li volite da nosite svetlo plave farmerice????
joj obozavam kad to vidim na muskarcima
a102.gif
 
Molio bih ljude dobre volje da mi kazu ako su negde u Beogradu videli da se prodaju Wrangler ili Lee farmerke. Moze i u Knezu i u Cumicu, ne pravim pitanje.
Posten covek u ovoj drzavi vise ne moze da kupi nijedne farmerke koje nisu unapred iscepane, zamazane ili da na njih nisu nakacene kojekakve imbecilne aplikacije ili sljokice. Ako to kupim, moracu i bradu da fazoniram onim malecnim trimerom sto se kupuje preko telesopa. A to ne zelim...
Joj, gde sam ja nasao da trazim savet...
 
juche sam trazhio farkerke pantalone il neshto...uzhas!...il neke bezveze boje sve tamno maslinasto i slichno...il su one fegetske varijante iz avangardije pomalo izbledele pomalo neshto zashiveno pomalo pocepano argh
 
janchi:
U Srpskih Vladara.
Na pravom mestu (mislim za savet)........ ;)
Opasna si ti... Dala si mi nepotpunu informaciju, jer hoces da me uvuces u konverzaciju.
Sad ja tebe treba da pitam gde se nalazi ta prodavnica, pa onda koje si farmerke tamo videla od onih koje pomenuh...
Zatim, da ne smaramo Forum, treba da predjemo na PP, pa onda ces da mi predlozis da me odvedes tamo jer nikako ne mogu da shvatim ono sto mi objasnjavas... Pa cemo to da uradimo, pa cemo da odemo na kafu, pa ces da se udas za mene, pa ces da mi izrodis decu, pa ces da pocnes da me maltretiras, pa ces da me oteras i da mi uzmes sve sto sam stekao...
E pa nece moci! Taj film neces gledati...
Ebem ti farmerke, gde te i pitah.
 
Julian:
Posten covek u ovoj drzavi vise ne moze da kupi nijedne farmerke koje nisu unapred iscepane, zamazane ili da na njih nisu nakacene kojekakve imbecilne aplikacije ili sljokice.
Tačno, ja tražila nešto za dečka, pun je grad tih fensi stvari, ali obične muške normalne farmerice ne mož' naći. Onda sam na kraju našla na pijaci kod nekog čoveka, čija je tezga izgledala kao da je iz '85.god, bez ijedne moderne stvari....i baš su ok.
Mislim, ova današnja moda, pogotovo za muškarce, je pravi shit. K'o da su nam momci devojčice...
Evo Juliane, especially 4 u, jedne farmerice :lol: :lol: :lol:
9e39515f171e3af99dfbc1e8607d72eb.jpg
marcus13.jpg


i još obuješ ovakve sandalice....ma divota
index_r2_c10.jpg
 
Pa, šta 'oćeš?...;-) Ovaj ima lepu glavu.
A možda i dobijete ideju za neke nove odevne kombinacije. Imam ja par majica za brisanje prašine, otprilike su u stanje kao ove farmerice iznad...šta mislite je l' bih mogla ja to prodati? Možda bih mogla dobre pare uzeti....
 
Julian_Duranona:
Opasna si ti... Dala si mi nepotpunu informaciju, jer hoces da me uvuces u konverzaciju.
Sad ja tebe treba da pitam gde se nalazi ta prodavnica, pa onda koje si farmerke tamo videla od onih koje pomenuh...
Zatim, da ne smaramo Forum, treba da predjemo na PP, pa onda ces da mi predlozis da me odvedes tamo jer nikako ne mogu da shvatim ono sto mi objasnjavas... Pa cemo to da uradimo, pa cemo da odemo na kafu, pa ces da se udas za mene, pa ces da mi izrodis decu, pa ces da pocnes da me maltretiras, pa ces da me oteras i da mi uzmes sve sto sam stekao...
E pa nece moci! Taj film neces gledati...
Ebem ti farmerke, gde te i pitah.
....u pravu si - nece ona da te obuche, nego hoce da te svuche.... :lol: :lol:
 
Ines1864:
Pa, šta 'oćeš?...;-) Ovaj ima lepu glavu.
A možda i dobijete ideju za neke nove odevne kombinacije. Imam ja par majica za brisanje prašine, otprilike su u stanje kao ove farmerice iznad...šta mislite je l' bih mogla ja to prodati? Možda bih mogla dobre pare uzeti....
:lol: :lol:
...ja brishem prashinu starim gacama.... :lol: :lol: :lol:
 
Ines1864:
Tačno, ja tražila nešto za dečka, pun je grad tih fensi stvari, ali obične muške normalne farmerice ne mož' naći. Onda sam na kraju našla na pijaci kod nekog čoveka, čija je tezga izgledala kao da je iz '85.god, bez ijedne moderne stvari....i baš su ok.
Mislim, ova današnja moda, pogotovo za muškarce, je pravi shit. K'o da su nam momci devojčice...
Evo Juliane, especially 4 u, jedne farmerice :lol: :lol: :lol:
Auh, baba Ines, sad sam se bas napalio na ove fotke. Nego, znas li ti kako je izgledala moda '85?
Veruj mi, nije se mnogo razlikovala od danasnje:

mdtkbig.jpg


A one odrpane, sa fotografija koje si postavila, imam i ja. Ali vise volim da ih sam, vremenom iscepam.

Ma, je l' zna neko odgovor na moje pitanje - gde je ta radnja; ili cu morati da se zenim da bih kupio pantalone?
 

Back
Top