Dilema

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Pijan si ko svinja. Uleti ti loša, debela treba. Počne te primat za yaya i šaptat na uho da joj možeš raditi što god poželiš. Ti biraš:
a) uljudno objasniš da ti se ne sviđa i da prošeće
b) otjeraš je uz urlike qrvo qrvo
c) misliš, pa i mogla bi mi ga po.pušit, boli me tuki
d) yebeš i uživaš jer si pijan i nemaš nikakve kriterije ?
 
Car Zg:
Pijan si ko svinja. Uleti ti loša, debela treba. Počne te primat za yaya i šaptat na uho da joj možeš raditi što god poželiš. Ti biraš:
a) uljudno objasniš da ti se ne sviđa i da prošeće
b) otjeraš je uz urlike qrvo qrvo
c) misliš, pa i mogla bi mi ga po.pušit, boli me tuki
d) yebeš i uživaš jer si pijan i nemaš nikakve kriterije ?
D :neutral:

Tako sam i izgubio nevinost (kao da je set ključeva... nvrmnd)... mada, bilo je malo drugačije ali 90% to je to...
 
ovo prvo ne dolazi o obzir jer ako si pijan kao svinja onda nista ULJUDNO ne mozes uraditi.
onda ni ovo ostalo ne dolazi u obzir.
dolazi u obzir da povratis pred devojkom i sednes u tu fleku groktajuci i skviceci.
 
...mislim da ne bi bilo lepo da je odbijesh, jerbo ces joj tako povrediti osecanja i urushiti i ono malo samopouzdanja, nego bi trebalo da je yebesh i da joj govorish kako je najbolja i najlepsha, a sutra da je shutnesh.
....o....
...ranicu se!
 
Maslachak:
...mislim da ne bi bilo lepo da je odbijesh, jerbo ces joj tako povrediti osecanja i urushiti i ono malo samopouzdanja, nego bi trebalo da je yebesh i da joj govorish kako je najbolja i najlepsha, a sutra da je shutnesh.
....o....
...ranicu se!
Hajde sa mnom u krevet, nije fino da me odbiješ i povrediš mi osećanja.. :lol:
 
c040.gif
c040.gif
c040.gif
c040.gif
 
Maslachak:
...mislim da ne bi bilo lepo da je odbijesh, jerbo ces joj tako povrediti osecanja i urushiti i ono malo samopouzdanja, nego bi trebalo da je yebesh i da joj govorish kako je najbolja i najlepsha, a sutra da je shutnesh.
....o....
...ranicu se!
Evo i ja se prijavljujem! Otju i ja malo maslatchka :lol:
 

Back
Top