STO ZENE NE PREDUZIMAJU PRVI KORAK???

moze_bolje:
Devojke preduzimaju prvi korak!!! One se skockaju i obuku tako primamljivo da je zaista licemerno pricati o tome da one ne cine korake. To je vise nego dovoljano da nas nash instinkt povede do njih cesto iako se razum boji da cemo biti ispaljeni. Cak tako gledano njima je teze jer prakticno na taj nacin -skockavanjem i isticanjem atributa, one prilaze svima i moraju da trpe nekada blejanja i dobacivanja i da odbijaju one koji im ne odgovaraju... Eto to je jedan ugao gledanja na ovaj problem...

Potpuno glup rezon. Ono, ako ti treba nechiji broj telefona odavde, samo trazi, ne morash da im se uvlachish...
 
Ne treba generalizovati stvari pa ni sve ovo. Ima iskompleksiranih i zena i muskaraca. Ali ja kazem da su oni iskompleksirani muskarci koji se plase da pridju, koji imaju neki trip samo njima znan. Naravno,ne kazem da su svi takvi, eto moj decko nije takav :) :p
I ima normalnih devojaka samo pokusaj da izadjes na normalno mesto.
 
panajotis86:
Pozdrav svima! :-D

Zasto mi uvijek moramo preuzeti taj prvi korak?Zasto djevojka nekad ne pridje momku i pozdravi se sa njim....mislim nama muskarcima odmah postaje lakse i preuzimamo dominaciju!Cesti su slucajevi da mi mislim muskarci ugledamo djevojku u diskoteci ili kaficu,da nam se svidi a ona se nalazi u drustvu jos 5 drugarica.....STA RADITI A NE ISPASTI BUDALA?hehe
Nije ni nama muskima nekad lako!hehehe

DO TOG DANA KAD DJEVOJKE POCNU PREUZIMATI DOMINACIJU IMA IZGLEDA PUNO...CAST IZUZETCIMA!!!
oko mene su preduzimale,.
istina,samo 2 puta,ali bilo je bas simpa,..
 
"Sredjivanje" mushkaraca i zena se razlikuje samo u vrsti odece koju navuku na sebe. Cilj je isti. Izgledati pristojno, srazmerno zgodi i biti privlachan za suprotan (isti) pol.

Btw, te "Wannabe popular na forumu" fore nemoj da primenjujesh, nece te dovesti tamo gde pokushavash da odesh.
 
TashaaAAa:
Ne treba generalizovati stvari pa ni sve ovo. Ima iskompleksiranih i zena i muskaraca. Ali ja kazem da su oni iskompleksirani muskarci koji se plase da pridju, koji imaju neki trip samo njima znan. Naravno,ne kazem da su svi takvi, eto moj decko nije takav :) :p
I ima normalnih devojaka samo pokusaj da izadjes na normalno mesto.

Hocemo li izvuci neki generalni zakljucak na ovu temu;
MOJE MISLJENJE JE ISTO DA JE JEDINO RJESENJE DA SE NORMALNO OBUCEMO,NORMALNO SE PONASAMO,IZLAZIMO NA NORMALNO MJESTO I DA STARTUJEMO SAMO NORMALNE CURE UZ ONU STARU Boze pomozi!!!! :-P
 
rastamann:
Ma najbolje da ti mozesh da mi objasnish sve to, poshto ja ne razumem...

Sve je lepo obljasnjeno, najbolje da procitas jos koji put.

rastamann:
"Sredjivanje" mushkaraca i zena se razlikuje samo u vrsti odece koju navuku na sebe. Cilj je isti. Izgledati pristojno, srazmerno zgodi i biti privlachan za suprotan (isti) pol.

Btw, te "Wannabe popular na forumu" fore nemoj da primenjujesh, nece te dovesti tamo gde pokushavash da odesh.

Porediti privlacnost razgolicenog i obucenog tela je smesno, pogotovo kada se zna koliko je izgled bitan/manje bitan momcima/devojkama.
 

Back
Top