svrha...

Zar tu neko laze..??? :shock: :shock: :shock:

Salim se...cesto sam se i sama pitala...
Ko to radi, verovatno ispunjava neke svoje fantazije, koje nemaju veze sa njegovim stvarnim zivotom, izgledom, ili o cemu vec laze...ono, podvojena licnost, pa da zadovolji svaku od njih.
Meni licno je to bezze, al' nismo svi isti...To je i sa onima sa par nick-ova...isto mi nije jasno, sem ako ih banuju, pa se ponovo pojave, ali to je drugo.
 
Ma svi ljudi imaju potrebu da se osećaju dobro i moćno u svojoj koži a posebno kad je u pitanju sex, ljubav.

A laži koju niko ne može proveriti, preveliko iskušenje. Mnogi ne odole.
 
jel moze samo bez predrasuda? predrasude su lose i predrasude sputavaju... e, jel to bose winamp? ha haha... kako sam se samo tad smejao... ma sta tad? smejao sam se 2-3 dana posle... jel pustaju DJevi muziku sa winampa ili koriste neki drugi program?
e, nemojte da mi kvarite temu... tako me zanimaju odgovori... (promaklo mi slovo u malo pre... prokletstvo...)
 
rile_laki_oblak:
jel moze samo bez predrasuda? predrasude su lose i predrasude sputavaju... e, jel to bose winamp? ha haha... kako sam se samo tad smejao... ma sta tad? smejao sam se 2-3 dana posle... jel pustaju DJevi muziku sa winampa ili koriste neki drugi program?
e, nemojte da mi kvarite temu... tako me zanimaju odgovori... (promaklo mi slovo u malo pre... prokletstvo...)

dobro izvini koljachi iz jasenovca su ok:)
 
nikad... ne citaj, malena... nisam tebi napisao... sa tobom pricamo tek kad budes imala dovoljno hrabrosti da uradis ono sto ne smes... jel stvarno, zasto b.. jao... necemo vise da catujemo... koja glupa tema... koji je to smor... yeeee... devla, devla...
 

Back
Top