godine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovakvo pitanje ima veze sa tvojim godinama, a avatar sa loshom ideologijom i niskim IQ-om...

Bah...

You can't teach a pig to sing. It's a waste of time and it annoys the pig
 
You can't teach a pig to sing. It's a waste of time and it annoys the pig
c011.gif
 
A kako da znam ja koliko moze neko drugi sa 34 ili bilo koliko godina? :confused: I sta, koliko puta, koliko dugo, koliko mnogo? :confused: Ako je pojeo celu porodicnu picu, ne moze ni malo jer mu je puna torbica, povratice. Ako je napaljen svrsice za 5 minuta. Ako je odmoran i opusten moze i par sati da te gusla.

Ako si mu dosadila, yebace drugu.
 
Zex:
A kako da znam ja koliko moze neko drugi sa 34 ili bilo koliko godina? :confused: I sta, koliko puta, koliko dugo, koliko mnogo? :confused: Ako je pojeo celu porodicnu picu, ne moze ni malo jer mu je puna torbica, povratice. Ako je napaljen svrsice za 5 minuta. Ako je odmoran i opusten moze i par sati da te gusla.

Ako si mu dosadila, yebace drugu.

Obicno je umoran... :(
 
Zlikovac jedan... Samo 2 puta...CCCccc...

Meni bre reanimacija treba uvek posle.... Ako ne sprzim pljugu, malo zatvorim ochi, prelezim (pozeljno cheshkanje po ledjima), moze bre u djubre da me baci odmah... 5 puta bih mogao samo kada bih...Kenjam, ne bih mogao ni onda...
 
rastamann:
Zlikovac jedan... Samo 2 puta...CCCccc...

Meni bre reanimacija treba uvek posle.... Ako ne sprzim pljugu, malo zatvorim ochi, prelezim (pozeljno cheshkanje po ledjima), moze bre u djubre da me baci odmah... 5 puta bih mogao samo kada bih...Kenjam, ne bih mogao ni onda...


Pa koliko ti imas godina?
 
Ne boj se, bice bolje kad napuni 44 pa ga uhvati kriza srednjih godina. Tada muskarci pocnu da jure za svakom suknjom, cak i ako to ranije nisu radili. Ma mocice po 10x sa svakom od njih 50 koje je savatao dnevno. :lol:
Eto, samo se ti malo strpi. :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top