Voli li neko u ovoj zemlji JELENU DOKIC? Kakav smo to narod?

  • Začetnik teme Milan Dokic
  • Datum pokretanja
Ja je volim zato sto imamo isto ime,rodjene smo u istom gradu i drzavi-Osijek i Hrvatska,njen prvi trener bio je i moj trener...a ponajpre jer super igra i nedvojbeno je nasa najbolja teniserka.Mada me malo zabrinjava sto je u poslednje vreme trcala za onim iz F1,a ne za tenisom.No,nadam se da ce se vratiti u onu formu kad je bila 4.igracica sveta i nastaviti pobednickim tempom!
A ti,autore,zasto mislis da je niko ne voli?Mozda je u vasoj zemlji-SCG ne vole,ali mi Srbi u Hrvatskoj da! Dosta Srba iz Hrvatske su postali veliki sportisti,primer: Sinisa Mihajlovic odrastao je u Vukovaru,gde je rodjen,a gde i ja trenutno zivim,i isao je u moju osnovnu skolu.Zatim Jelena Dokic,pa Pedja Stojakovic...Sve su to ljudi vredni paznje jer su doprineli uspehu naseg(srpskog)sporta.Mnogi Srbijanci vole reci da svoj narod u HR ne vole,a bas u njima lezi talenat! Pozdrav od vatrene Zvezdasice iz Vukovara iz Hrvatske!!!
 
Jelena-Vukovar:
Ja je volim zato sto imamo isto ime,rodjene smo u istom gradu i drzavi-Osijek i Hrvatska,njen prvi trener bio je i moj trener...a ponajpre jer super igra i nedvojbeno je nasa najbolja teniserka.Mada me malo zabrinjava sto je u poslednje vreme trcala za onim iz F1,a ne za tenisom.No,nadam se da ce se vratiti u onu formu kad je bila 4.igracica sveta i nastaviti pobednickim tempom!
A ti,autore,zasto mislis da je niko ne voli?Mozda je u vasoj zemlji-SCG ne vole,ali mi Srbi u Hrvatskoj da! Dosta Srba iz Hrvatske su postali veliki sportisti,primer: Sinisa Mihajlovic odrastao je u Vukovaru,gde je rodjen,a gde i ja trenutno zivim,i isao je u moju osnovnu skolu.Zatim Jelena Dokic,pa Pedja Stojakovic...Sve su to ljudi vredni paznje jer su doprineli uspehu naseg(srpskog)sporta.Mnogi Srbijanci vole reci da svoj narod u HR ne vole,a bas u njima lezi talenat! Pozdrav od vatrene Zvezdasice iz Vukovara iz Hrvatske!!!

Bravo,sestro!
Napred-Dokiceva!!!
 
odgovor Jelena-Vukovar
ne znam da li ti je poznata cinjenica da je njezin tata izbacen zajedno sa 600000 Srba iz te Htvatske samo zahvaljujuci tome sto je Srbin i ti pitas pa sto ako je Hrvat??? gdje ti je mozak.sigurno ti je kuca postedjena u ratnom vihoru pa ne znas dosta toga. ostali su samo oni Srbi koji su ili prekrsteni ili se svaki dan moraju busati u grudi da vole Hrvatsku i vodstvo ako zele tamo da ostanu.kao npr.Goran Ivanisevic-treba da ga sramota sto se srami svojih predaka,moja mu obitelj bila komsije. da mu nije njegovih predaka Srba ne bi bilo ni njega.Jadna je familija koja ne postuje starije.
 
gabrijela:
odgovor Jelena-Vukovar
ne znam da li ti je poznata cinjenica da je njezin tata izbacen zajedno sa 600000 Srba iz te Htvatske samo zahvaljujuci tome sto je Srbin i ti pitas pa sto ako je Hrvat??? gdje ti je mozak.sigurno ti je kuca postedjena u ratnom vihoru pa ne znas dosta toga. ostali su samo oni Srbi koji su ili prekrsteni ili se svaki dan moraju busati u grudi da vole Hrvatsku i vodstvo ako zele tamo da ostanu.kao npr.Goran Ivanisevic-treba da ga sramota sto se srami svojih predaka,moja mu obitelj bila komsije. da mu nije njegovih predaka Srba ne bi bilo ni njega.Jadna je familija koja ne postuje starije.
tako je
 
gabrijela:
odgovor Jelena-Vukovar
ne znam da li ti je poznata cinjenica da je njezin tata izbacen zajedno sa 600000 Srba iz te Htvatske samo zahvaljujuci tome sto je Srbin i ti pitas pa sto ako je Hrvat??? gdje ti je mozak.sigurno ti je kuca postedjena u ratnom vihoru pa ne znas dosta toga. ostali su samo oni Srbi koji su ili prekrsteni ili se svaki dan moraju busati u grudi da vole Hrvatsku i vodstvo ako zele tamo da ostanu.kao npr.Goran Ivanisevic-treba da ga sramota sto se srami svojih predaka,moja mu obitelj bila komsije. da mu nije njegovih predaka Srba ne bi bilo ni njega.Jadna je familija koja ne postuje starije.
I ja sam bila medju tim izbeglim Srbima!Mogu oprostiti,ali ne i zaboraviti!U mojoj kuci je bila hrv.garda i ako bi ih neko trebao mrzeti,onda sam to ja.I nije istina da smo mi ovde prekrsteni i kunemo se u Hrvatsku,naprotiv sada smo jos jaci i slozniji i ti si najmanje pozvana da pricas o tom. P.S.I Jelena Kostanic je Srpkinja.Sto se tice Hrvatske,nju ne moram voleti,ali je postujem jer u njoj zivim.Naravno da mi je Srbija kao maticna zemlja daleko bliza i draza!
 
al istina boli. a Jelena.to da se ne morate busati ne trebas mi se pravdati jer ja znam mnoge koji su tamo i kad dodju u Srbiju samo se na to zale.u tvojoj je kuci bila garda ,a moja je do temelja razrusena.postovati nekog tko mi je unistio buducnost,ne mogu nikad.kad sam trebala da idem na faks,nisam mogla zbog njih,ali hvala Bogu pa sad zavrsavam jedan od najstarijih fakulteta u Engleskoj. samo mi je smijesno kad vidim koliko su buducih umnih ljudi izbacili a mogli su imati koristi i to velike od nas. trenutno vas podnose i ostavili su vas na miru zbog ulaska u EU,ali i kad to postignu,nastavljaju se vase muke. tako da ti ne zavidim na tvojoj buducnosti u toj jako postovanoj zemlji od tebe.
 
Tema je bila Jelena Dokic. Zaista ne vidim zasto bismo ovde ubacivali teske reci i prepucavali se oko toga ko je veci ili bolji Srbin, ko je vise propatio, cija porodica vise trpela i stradala... Svako je odabrao ono sto mu se u odredjenom trenutku ucinilo najprihvatljivije ili najmanje lose... I svako ima svoju istinu i svoja argumente...
I ne vidim zasto bismo Jelenu dokic voleli vise ili manje zato sto potice iz Hrvatske?! Ona je to sto jeste, uspesna sportiskinja, slatka, zanimljiva devojka, neko ko je vise nego uspesan u onome sto radi...
U svetu sporta u kome se ona krece, ljudi su okupirani drugim stvarima i ne opterecuju se time ko odakle potice, ko je koga proterivao...
Zaista su to sveze, duboke i bolne rane, ali jednostavno, zivot ide dalje, nema drugog nacina nego prihvatiti ono sto je nemoguce izmeniti...
 
gabrijela:
al istina boli. a Jelena.to da se ne morate busati ne trebas mi se pravdati jer ja znam mnoge koji su tamo i kad dodju u Srbiju samo se na to zale.u tvojoj je kuci bila garda ,a moja je do temelja razrusena.postovati nekog tko mi je unistio buducnost,ne mogu nikad.kad sam trebala da idem na faks,nisam mogla zbog njih,ali hvala Bogu pa sad zavrsavam jedan od najstarijih fakulteta u Engleskoj. samo mi je smijesno kad vidim koliko su buducih umnih ljudi izbacili a mogli su imati koristi i to velike od nas. trenutno vas podnose i ostavili su vas na miru zbog ulaska u EU,ali i kad to postignu,nastavljaju se vase muke. tako da ti ne zavidim na tvojoj buducnosti u toj jako postovanoj zemlji od tebe.
To sto par ljudi tako prica ne znaci da smo svi takvi.Postovanje ne zasluzuju politicari,ali Hrvatska kao drzava da,jer ipak smo iz nje.
 
ok je jelena, ne znam ko to povezuje sa nacionalnoscu, biznis je biznis i verujem da i ona tako posmatra na stvar, a ako joj neko ponudi bolje uslove za igru,pripreme i sponzorstvo, bolju lovu za reklame, ona bi otisla jer to zaista nema vze gde je rodjena vec sta ce u(za)raditi dok je u dobroj formi i mlada
Sta to odmah povezujete sa srbijom i hrvatskom?
 
azd:
ok je jelena, ne znam ko to povezuje sa nacionalnoscu, biznis je biznis i verujem da i ona tako posmatra na stvar, a ako joj neko ponudi bolje uslove za igru,pripreme i sponzorstvo, bolju lovu za reklame, ona bi otisla jer to zaista nema vze gde je rodjena vec sta ce u(za)raditi dok je u dobroj formi i mlada
Sta to odmah povezujete sa srbijom i hrvatskom?
Nisam ja pocela s tim o nacionalnoscu.Samo sam rekla da nema veze sto joj je decko Hrvat,a to su neki docekali s kritikama,mada ja ne vidim sta ima lose u tome!
 
VOLISS LI JELENU ZATO SSTO SE ISTO PREZIVATE? SSALIM SE.. TACCNO JE DA JE ONA NASSE BLAGO...TACCNO JE DA SMO MI OPICCEN NAROD KOJI LAKO..NE, KOJI SUVISSE LAKO I BRZO ZABORAVLJA I NE ZNA DA CENI. KADA BI LJUDI SAMO IMALI PREDSTAVU KOLIKO JE TO TESSKO SSTA JE ONA POSTIGLA..ZAVRTELO BI IM SE U GLAVI. ONA JE DIV. A TO DA LI CCE SE VRATITI..ZAVISI SAAAAMO OD NJE..SAMO DA KAZZE: E, HOCCU DA SE VRATIM.
NE MORA U PRVIH 10 NI 20 ..I U 50 JE HAOS OD USPEHA.
TAKAV SMO NAROD... PA POGLEDAJTE POLITIKU ILI ESTRADU..I SSTA DA OCCEKUJETE.
NE ZABORAVITE DA TRENUTNO NA HILJADE TENISERA TRENIRA 5-7 SATI DNEVNO...U DOOOBRIM KLIMATSKIM USLOVIMA. NE SAMO DOKICCKA, I JANKOVICCKA I IVANOVIC I JANKO I ZIMONJA I NOLE SU SJAAAJNI I TREBA IH HVALITI I PODRZZAVATI JER JE LUDIIILO OD KONKURENCIJE. TOLIKO ZA SADA. THINK PINK.

Milan Dokic:
Izlozite vasa pozitvna i negativna misljenja o Jeleni Dokic. Ako je volite, zasto, i ako je ne volite obrazlozite. Zasto nasa najveca blaga bacate u zaborav. Ne mesajte privatnost sa sportom. I, naravno, ne verujte medijima, jer su oni tu da bi radili to sto rade... Dodjimo sebi...
 

Back
Top