Vas stav o ...

marina.c:
...nije mi se to nikad desilo.Znači hipotetički- šta bi bilo kad bi bilo...?
Al' jedno mi sad pade na pamet- ona pesma od Tijane Dapčević: Ona to znaaaa, zato me tako i gleda...Znam da bi me tako gledala, nikad sigurna do kraja. Gde ja prođoh, tu trava više ne niče!!! :lol:
Eto, a meni pade na pamet ona pesma sto su se Ceca i Mira u njoj popickale oko nekog sabana.
Ili, da batalimo pesme - kako se zvase onaj sto je prvo bio sa Draganom, pa sa Mirom? Ili obrnuto, kakogod... Onaj menadzer, ma znate bre.
 
HULIANE, da li želiš nešto drugo da me pitaš(slabo stojim sa Draganom, Mirom a bogami i Cecom) ili ćemo se ovde rastati?! :???:

P.S. usput, ni Tijana mi nije bliska al' ko velim- ajde da se vidi da i ja "poznajem" neke naše... :lol:
 
marina.c:
HULIANE, da li želiš nešto drugo da me pitaš(slabo stojim sa Draganom, Mirom a bogami i Cecom) ili ćemo se ovde rastati?! :???:

P.S. usput, ni Tijana mi nije bliska al' ko velim- ajde da se vidi da i ja "poznajem" neke naše... :lol:
Ma ja sam to pitao sve ove zenice ovde... Mislim, duboko te postujem, ali jos nije doslo do toga da pocnem da ti persiram.
Na znam sta bih te drugo pitao... Hoces da furamo?
 
..smetalo bi mi,to mi je bas bezveze...Znam da moja dobra drugarica nikad ne bi bila sa mojim bivsim a ako bi neka poznanica za koju me boli...bila sa njih onda me bilo bas briga.Imala sam u par navrata sansu da ja budem ta "druga" ali nisam htela da budem sa tim osobama,princip je princip.Ne,ne,hiljadu puta-ne bila bih luda da pristanem... ;-)
 
..i umalo da zaboravim da vam se pohvalim,sve jedan moj bivsi je posle raskida postao svestenik tako da.... ;-) :lol: .Mada,i par drugarica se okranulo crkvi....hmmm...mislite da je to sumnjivo?! :-)
 
Mirka šizika:
O daaaa, i te kako imam stav po tom pitanju. Moje drugarice znaju to. Jednom moj , uvek moj.
I smetao bi mi da neka od njih seta mog decka. Narocito one bas ozbiljne veze. Od tolikih frajera ako joj je bas moj zapeo za oko , morace da bira. Ili on ili ja.

Bas , bas , bas sam agresivna po tom pitanju. Svoje ne dam tudje ne trazim.
bas iskreno i istinito.
slazem se 100%
 
Bezveze mi je da zamislim da drugarica kojoj sam pricala o tom decku i nasoj vezi, jadala joj se kad je lose, hvalila kad je dobro posle nekog vremena bude sa njim! Ma ne bih se ja slagala sa tom situacijom nikako
 
Ne razumem zašto, šta ima veze ako nema više osećanja prema bivšem? Bez uvrede, ali zar to nije malo posesivno? Mislim, bivši nije ničije vlasništvo, a ako nije uspeo sa mnom, zašto ne bi sa nekom drugom?
Ne znam...ako je tačna izreka ''Muškarci su ljubomorni na svoje prethodnike, žene na svoje naslednice'', izgleda da sam ja hermafrodit. :-)
 
Pre nekoliko dana sam razmenjivala stavove sa svojim prijateljicama o tome.
Odgovori su svi bili u stilu:..."pa ne bi mi smetalo, ALI..."..Jednoj bi smetalo da joj se drugarica zblizi sa ovim bivsim, jednoj je zasmetalo sa nekim tamo drugim..bla-bla-bla....sustina je da to ocito nikom ne prija!

Ja sam po tom pitanju liberalnija! Samo u situaciji da sam se s nekim razisla zbog nesporazuma, dakle, ne zato sto su prestale emocije ili zato sto objektivno nismo jedno za drugo,bila bih povredjena.

Hellen je upravu i kad kaze da sve zavisi i od godina.
Kad sam imala 19 i kad mi je pukla neka trogodisnja veza, posle par meseci se tu nasla sestra mog dobrog druga da tesi mog jadnog i ucveljenog bivseg!
Naravno, ceo taj poduhvat se zavrsio bez uspeha, jer sam ,razume se, umesala svoje prste!:)
Sad mi je to smesno, ali skroz. Bas sam trebala da ih pustim, bili bi odlican par!:)
U globalu, mislim, da ne bi trebala da se dize frka oko toga!
Treba mi da vladamo svojim strastima, a ne one nama....rece neko pametan! A to se sve vezba!
 
Ines1864:
Ne razumem zašto, šta ima veze ako nema više osećanja prema bivšem? Bez uvrede, ali zar to nije malo posesivno? Mislim, bivši nije ničije vlasništvo, a ako nije uspeo sa mnom, zašto ne bi sa nekom drugom?
Ne znam...ako je tačna izreka ''Muškarci su ljubomorni na svoje prethodnike, žene na svoje naslednice'', izgleda da sam ja hermafrodit. :-)

Tako bi trebalo, po mom skromnom misljenju! ;)
 
alya:
Zavisi od situacije, dali ja nesto osecam prema njemu, on prema meni, kako se razumem sa tom drugaricom....dali su poceli vezu odma nakon naseg raskida...itd....
Nije mi se to nikad desilo...Samo bi se bas zapitala kakva mi je to drugarica...mislim, da bi "otkacila" i njega i nju ( opet zavisi od sit.)...
Slazem se sa tobom...

Mada mislim da mi ne bi bilo prijatno sto su njih dvoje zajedno a ja recimo sama a ako ipak i ja nadjem nekog a pri tom nista ne soecam prema bivsem onda ok a ako osecam nesto prema bivsem a sa novim sam samo iz "osvete" e onda nastaju emocionalni problemi...
 
piskaralo:
Slazem se sa tobom...

Mada mislim da mi ne bi bilo prijatno sto su njih dvoje zajedno a ja recimo sama a ako ipak i ja nadjem nekog a pri tom nista ne soecam prema bivsem onda ok a ako osecam nesto prema bivsem a sa novim sam samo iz "osvete" e onda nastaju emocionalni problemi...


A sto imas potrebu da se svetis u ljubavnom odnosu? :lol:
 
~*~MISHIC~*~:
NE BIH MOGLA TO DA PODNESEM.UVEK BI SE SECALA NEKIH NASIH ZAJEDNICKIH TRENUTAKA I NAJVEROVATNIJE POLUDELA NA KRAJU.

O jea! Ti si baš dramski tip. Pa valjda život ide dalje, i dok se ta tvoja drugarica provodi sa tvojim bivšim, ti proživljavaš nove lepe trenutke sa nekim boljim, lepšim, većim... uvek ima bolji frajer od prethodnog - to je moja filozofija, onako ukratko ;)
 
muvalo:
O jea! Ti si baš dramski tip. Pa valjda život ide dalje, i dok se ta tvoja drugarica provodi sa tvojim bivšim, ti proživljavaš nove lepe trenutke sa nekim boljim, lepšim, većim... uvek ima bolji frajer od prethodnog - to je moja filozofija, onako ukratko ;)

Sustina!
Kad ovo prihvatimo, ego tripovi ce se rasprsiti sami od sebe! ;)
 
bila sam u takvoj situaciji da mi je dosla dobra prijateljica i pitala me bil ja imala sta protiv da ona izade sa mojim bivsim ( duga veza, velika ljubav bila i bla bla).prvo sam se izgubila na to njeno pitanje, nikad nisam pomislila da ce me prijateljica tako nesto pitati, smijesno mi bilo zamisliti njih dvoje zajedno.al s obzirom da sam ja tad imala drugog momka kojeg sam volila rekla sam joj da mi ne smeta, nek izade ako hoce, iako su je sve ostale cure napale zbog toga, meni je bilo svejedno-
al nisam je nikako mogla razumjeti kako je uopste mogla biti sa njim, ja nikad ne bi mogla biti sa momkom od moje prijateljice, pogotova da znam da su se oni volili sta je sve bilo medu njima i tako. ali ona nije nikako imala losu savjest radi toga.na kraju ga je ostavila jer je bila ubijedena da je on sa njom samo da bi bio u mojoj blizini, jer je stalno o meni prico, na kraju sam ja bila ta koje se glupo osjecala a ne ona.
 
sevilja:
Zanima me da li bi vam smetalo da vas bivsi decko/muz zapocne vezu sa vasom dobrom prijateljicom?

Znaci: bivsi sa drugaricom!

Ako vam smeta, sta biste uradili?Da li mislite da je to glupo, neumesno i bezobzirno ili biste bili srecni zbog njih!?

Imate li napade posesivnosti prema bivsima , ali onima koji su vam zaista znacili?

Volela bih da mi obrazlozite svoje stavove. ;)
recimo bivsa i moj drug?
pa ne bih mogao to da gledam,a sa njim vise ne bih ni mogao da se druzim.
jednostavno,ako je kraj,kraj je,.
 

Back
Top