4 dana bez iskljuchivanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne nisam drajveri su uz lastXP a ram sam stavljao neki star 4 godine 512+256 z marke.... i sad sam radio defragmentaciju i opera kao shorcut na desku mi promenila naziv iz "opera" u "F1ZD2az" NLO imam u pcu...

onda da radim onaj test za ram? i sta da radim sad? :D
 
Pa ko ti je kriv sto si formatirao particiju.To ti nije obaveza kada menjas ram.Nego jesi li ti isprobao svaku kombinaciju ram-a(ono prvi i treci slot,treci i prvi,drugi i prvi itd.)?Odradi memtest i znaces da li treba da menjas ram il ne.Veruj mi memtest UOPSTE nije komplikovan za rukovanje.
 
Inace ono za start meni-reinstaliraj tu temu vise puta dokle god ne nestanu slova pored dugmica za log off i turn off.Imam taj isti pack i imao sam isti prob i tako sam ga resio.Pomoglo bi ako bi sve u potpunosti vratio na deafult(ikone i te fore) nakon sto deinstaliras taj pack.Posle stavi neku drugu temu preko tune up-a i restart.Instaliraj iz safe mod-a.Tako je meni proradilo.
 
snejks:
offtopic:
Meni je bukvalno eksplodirao cd u cd rezaču , nisam ga čak ni dugo ganjao nekih 15 minuta možda , Verbatim DL crystal azo od 700 MB , je bukvalno eksplodirao pri velikom broju obrtaja , sigurno je bila neka greška u strukturi cd-a, izbacio mi je štit sa vrata uređaja preko cele sobe , to je ona plastika što ide na sama vrata optičkog uređaja , letela je nekih 3 metara , a vrata mi je bio izbacio , isterao cela 3 santimetra, komp je nastavio najnormalnije da radi . Ugasio ga , i posle odmora od šoka , skinuo stranice kompa , otkačio cd izvadio ga i otvorio ga , BRATEEEEEEE ono na mali milion delova se razleteo cd u sitne paramparčiće kao kada se razbije zaštitno staklo onako svo u zrnevlje , mozaik . Istresao ga u jednu kutiju , dobro sam ga usisao , i očistio - ovo je jako bitno jer kod cd ona srebrna strana je elektroprovodljiva a ona se raspadne kao prah , Zalemio tri presečene žice sklopio ga sve podmazao vrata i vratio zastitu i vratio ga natrag u komp. Pomolio se bogu i upalio komp a cd ko da se ništa nije ni desilo sve radio kako treba, i tako mi je još radio oko 7 meseci posle toga kad je crkao deo optike za čitanje , cd rezač je bio marke TEC .

^ ladno . . . .
Dobro je sto ne uzimam verbatim. . . .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top