Da li kod nas ima vise ............

Jevdjevic

Obećava
Poruka
76
Prevaranata ili savesnih odgajivaca.
Nisam bio na izlozbi u Bg 11.3.07 ali sam od prijatelja cuo da je bilo katastrofa.Bilo je ljudi kaze koji su dovodili pse sa svim potrebnim dokumentima a da psi nisu licili ni na polovinu na rasu koja je bila zavedena po dokumentima.Najvise takvih je bilo Mopsova,a kaze da je iorganizacija 0.
 
To nije samo kod mOpseva vec kod svih rasa!
Ako mislish na odgaivace sa mnogima sam pricala i mnogi svashta rade!
Zbog takvih ljudi ima shta i da se vidi ! Naravno loshe!
Moja preporuka kupish psa a pre toga pokushash da pratish tu krvne linije dokle god mozesh i dobro se uputish oko standarda rase!
E onda oni mogu da pare pse i sa majmunom i da podvaljuju papire pasa koji nisu u krvnom srodstvu uopshte i da udedjuju nekog drugog da je to standard i kvalitet!
IZ ISKUSTVA... RADE SVASHTA ZBOG RADI PARA!
JA SAM SE JEDOM PRESHLA I NIKAD VISHE! AKO TREBA SVETA OSTAVICU I MAIL :-D JER NE MOZETE DA VERUJETE KOLIKO SU DRSKI I BEZOBRAZNI POJEDINCI NARAVNO MISLIM NA ODGIVACE KOJI KVARE RASU KOJU DRZE RADE SVKAKE GADOSTI I BUKVALNO OTIMAJU PARE!!!!
 
tanana...:
To nije samo kod mOpseva vec kod svih rasa!
Ako mislish na odgaivace sa mnogima sam pricala i mnogi svashta rade!
Zbog takvih ljudi ima shta i da se vidi ! Naravno loshe!
Moja preporuka kupish psa a pre toga pokushash da pratish tu krvne linije dokle god mozesh i dobro se uputish oko standarda rase!
E onda oni mogu da pare pse i sa majmunom i da podvaljuju papire pasa koji nisu u krvnom srodstvu uopshte i da udedjuju nekog drugog da je to standard i kvalitet!
IZ ISKUSTVA... RADE SVASHTA ZBOG RADI PARA!
JA SAM SE JEDOM PRESHLA I NIKAD VISHE! AKO TREBA SVETA OSTAVICU I MAIL :-D JER NE MOZETE DA VERUJETE KOLIKO SU DRSKI I BEZOBRAZNI POJEDINCI NARAVNO MISLIM NA ODGIVACE KOJI KVARE RASU KOJU DRZE RADE SVKAKE GADOSTI I BUKVALNO OTIMAJU PARE!!!!
Na odgajivace mislim,sigurno oni nesrecnici ne bi dosli na izlozbu da se blamiraju da su znali sta su kupili.Nisam bio na ovoj izlozbi al mislim da je u Srbiji najveci problem sa pekinezerima.A sad mi kum poslo sliku Mopsa koji je bio na izlozbi al meni on vise lici na pekinezera Srpskog kratkodlakog :D :D :D
 
Jevdjevic:
Ma mozda i ne bih pokrenuo ovu temu da sam cuo samo od Kuma ,al mi se smucilo kad sam video sata pisu po Hrvatskim forumima o ovoj izlozbi i neka pisu i u pravu su ljudi.

Mogu i da pishu ali nishta bolji nisu ni oni!!!!
Nisam nacionalista ali tako stoje stvari u dobro stojecim zemljama kujama se trazi odgojna ocena da bi mogla da se pari a tu spada puno stvari za koje nashi odgaivaci kad ih pitash prave se mutavi!!!A to su genecka razna ispitivanja!!!
Je l normalno da se hvale albino psi???
Je l normalno da pare legla da bi dobili jedng normalno shtene a da drugi imaju genecke poremecaje!!!!???
Oni se igraju sa prirodom i muce zivotinje a tu gde su i Srbi ni Hrvati nisu daleko!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top