sta ste u stanju da uradite,kad vas neko iznervira?

bio bih u stanju da je silujem kojeg god da je pola, zatim da joj isechem prste na rukama i nogama skuvam, nateram da ih pojede, ostatke spalim, zatim ako je mushko onda dovedem tele da osobi izvrshi analni seks (japanski metod sporog muchenja do smrti iz II sv. rata) a ako je zhensko onda dovedem konja da je siluje, na kraju da je seckam, rezhem, deo po deo, ali da pazim da ne iskrvari, i na kraju spalim.

daklem, bolje je ne cimati me bezveze nocju na telefon.
 
Keeper:
bio bih u stanju da je silujem kojeg god da je pola, zatim da joj isechem prste na rukama i nogama skuvam, nateram da ih pojede, ostatke spalim, zatim ako je mushko onda dovedem tele da osobi izvrshi analni seks (japanski metod sporog muchenja do smrti iz II sv. rata) a ako je zhensko onda dovedem konja da je siluje, na kraju da je seckam, rezhem, deo po deo, ali da pazim da ne iskrvari, i na kraju spalim.

daklem, bolje je ne cimati me bezveze nocju na telefon.

kakav si ti terorista......xaxaxaxaxaxaxxxaxaxa
 
Mnogo, bre, komplikujete:

p22_dummy.jpg
 
rich bitch:
sta ste u stanju da uradite osobi koja vas: ogovara, nervira, otima vam decka, uznemirava vas telefonom, okrivljuje vas za nesto s cim nemate nikakve veze?
da li bi ste joj se osvetili ili biste i vi nju ogovarali,ili biste cak bili u stanju da ubijete tu osobu?
slusam vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nemam takvih problema ....

a i ono sto ima , reshi se shakama ;)
 
Kad mene neko iznervira ja sam u stanju da ubijem, na ekskurziji ove godine me je jedan iz susedne sobe toliko iznervirao da sam ja uzela staklenu flasu od kole i krenula njemu da razbijem glavu, i bi to uradila da me drugaroce nisu sprecile....
Nemojte da mislite da sam neka ludaca...... inace se suzdrzavam od ovoga, ali kad mi neko toliko skace po zivcima moraju nekad id a puknu...
 
mene su ogovarale neke moje poznanice(izlazimo na piće ponekad i imamo zajedničke prijatelje) zbog jedne budale koja se hvalila kako ja hoću da se kresnem sa njim, blablabla, nije ni važno.I ja sam znala ali ne želim da imam posla sa takvim ljudima-pokazale su kakve su Najviše me iziritiralo što MENE nisu pitale u ćemu je reć, nego su mi u facu izigravale, a vamo iza leđa dodavale i lagale...dok nisam popizdila, nazvala jih i rekla jimda prestanu da kenjaju! Jedna počela čak da plače(mislim si ja koji k**** sad plačeš što ne razmišljaš šta radiš) Kad me vide na ulici jedva pozdrave od muke ; LAKO SE BUDALE SVEZAT, AJD SE ODVEŽI!!!

Ali veruj, ne moraš nikome da polažeš račune, oni koji te znaju, znaju kakva si, a za ove druge koji nemaju socialnog života i kroz život se bave tračanjem drugih treba šutnit i pokazat gde jim je mesto!!!
 
ja kad se iznerviram, secam se kad je neki lik rekao da je sreca sto mi obicni smrtnici nemamo neke moci, inace ja da ih imam, ko zna da li bi iko ziveo na zemlji, te ubio bih ove sto brzo voze, pa ove bitange na ulici....
valja se potruditi da kontrolisemo svoje negativne emocije, jako je tesko, ali tom praksom se stvara trenje, koje nasem bicu daje totalno drugu dimenziju
 
Clyde_the_Glide:
ja kad se iznerviram, secam se kad je neki lik rekao da je sreca sto mi obicni smrtnici nemamo neke moci, inace ja da ih imam, ko zna da li bi iko ziveo na zemlji, te ubio bih ove sto brzo voze, pa ove bitange na ulici....
valja se potruditi da kontrolisemo svoje negativne emocije, jako je tesko, ali tom praksom se stvara trenje, koje nasem bicu daje totalno drugu dimenziju

dobro je kad mozes da se suzdrzish, jer to nemoze svako.
npr.moja sestra je mene gadjala peglom zato sto sam joj rekla da se nikada necu proseravati kao sto to ona radi.........sva sreca promasila me je.
 
Clyde_the_Glide:
ja kad se iznerviram, secam se kad je neki lik rekao da je sreca sto mi obicni smrtnici nemamo neke moci, inace ja da ih imam, ko zna da li bi iko ziveo na zemlji, te ubio bih ove sto brzo voze, pa ove bitange na ulici....
valja se potruditi da kontrolisemo svoje negativne emocije, jako je tesko, ali tom praksom se stvara trenje, koje nasem bicu daje totalno drugu dimenziju
:cry::cry::cry:





















:D:D:D:D:D
 

Back
Top