pilot na kredit

Koliko sam mogao da vidim spanac ima dva aviona ,licno sam video sve dozvole,pocevsi od dozvole za skolu koju je izdao direktorat za civilno vazduhoplovstvo do razgovora sa direktorom skole koji je bivsi nastavnik letenja iz Vazduhoplovno vojnoe akademije i jos jednog nastavnika letenja koji je leteo izmedju ostalog i migove.Ima znam i drugo osoblje.Ako je dobro Tiki Spicu za letenje sta je problem za mene .Imali negde bolje jevtinije povoljnije.Ocu da zapalim sto pre i da vidim beli svet.Dosta mi je svega
 
Ima na Jarku, raspitaj se po tamosnjim skolama i videces da ima negde sat manje od 100e.
Opet to zavisi od lokacije, ako si sa juga, onda ti je Spanac blizi i jeftiniji. A kredit mozes i ovako da uzmes, laki kes i slicno.

Pozdrav
 
Dali su to prave skole ili nazovi skole,odnosno dali imaju sertifikate za obuku,imaju li strucno osoblje ,
Moze li se sa njihovom dozvolom u svet.Da ne platim a ostanem u zemlji Srbiji.Izvini sto gnjavim .Vazno mi je da znam ,a jedino znam za sada da novac najlakse promeni gospodara ,a tesko do njega.Starce sam jedva ubedio da plate .Nesmem da napravim gresku.
 
ponebo:
Dali su to prave skole ili nazovi skole,odnosno dali imaju sertifikate za obuku,imaju li strucno osoblje ,
Moze li se sa njihovom dozvolom u svet.Da ne platim a ostanem u zemlji Srbiji.Izvini sto gnjavim .Vazno mi je da znam ,a jedino znam za sada da novac najlakse promeni gospodara ,a tesko do njega.Starce sam jedva ubedio da plate .Nesmem da napravim gresku.

Na JARKU imas bar dve skole, PEGAZ I PELIKAN, i obe su ovlascene za sprovodjenje PPL obuke.
Inace sto se tice te dozvole, ona je priznata svuda u svetu, problem je sa profesionalnim dozvolama, tako da nemoj da brines.
Inace su skole koje sam gore naveo @strucnije@ nego niska.

Pozdrav
 

Back
Top