18 godina!

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
narode, kažite šta da radim inaće izludi ćekajući!
Jakooooooooo mi se sviđa jedan dečko, moje je godište, znamo se iz viđenja več dugo. Predpostavljam da se i ja njemu sviđam(gleda me i smijulji se i njegov drug koji je moj poznanjik nešto je uveliko počeo da se druži sa mnom i ispituje me kad ću da izađem-pa da mu prenese predpostavljam) ali od njega ništa KONKRETNO! U petak smo se konačno pozdarvili i progovorili(pitao me dal sam napravila saltu!?wtf!?) ali tu sad nastaje problem...kako da ubraz ovu *ebenu situaciju?On je pomalo stidljiv, pa ne mogu da navalim na njega(nije mi inače to nikakav problem) al samo da ga pitam da odemo na kavu ukenjo bi se ili bi ostao bez teksta!

O Bože zašto su moji vršnajci takve p**ke i mora sve da se jim crta?
 
..ja bih išla na sve ili ništa...probaj bolje ti da ga startuješ, jer znam iz iskustva da takvi tipovi neće preuzeti inicijativu...
veruj mi da bi njemu sigurno laknulo kad bi ti njega napastvovala..ovako se on pojede u iščekivanju i sopstvenoj nesigurnosti..:)
 
Liblet:
..ja bih išla na sve ili ništa...probaj bolje ti da ga startuješ, jer znam iz iskustva da takvi tipovi neće preuzeti inicijativu...
veruj mi da bi njemu sigurno laknulo kad bi ti njega napastvovala..ovako se on pojede u iščekivanju i sopstvenoj nesigurnosti..:)
Poslušaj ovaj savet. Imala sam istu situaciju u tvojim godinama (al' ovo zvuči kao da sam već baka, a ustvari samo 6 god. starija).
PS. Na kraju nije nikako ispalo.
 

Back
Top