KAD SI PATRIOTA ŠTA SI URADIO ZA SVOJU ZEMLJU?

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Neumorni su neki u dokazivanju svoje ljubavi prema otadžbini za razliku od onih "koji su demokrate"???

E sad, šta ste vi to oslobadjali pa vam neko nije dao? Puna usta od borbe sa Turcima preko srpskih ustanaka i Prvog i Drugog Svetskog rata do odbrane od Nato-a.

Svaka vama čast, ali zar to nisu uspesi naših predaka?
ŠTA SI TI URADIO?
 
Iron Lord:
Neumorni su neki u dokazivanju svoje ljubavi prema otadžbini za razliku od onih "koji su demokrate"???

E sad, šta ste vi to oslobadjali pa vam neko nije dao? Puna usta od borbe sa Turcima preko srpskih ustanaka i Prvog i Drugog Svetskog rata do odbrane od Nato-a.

Svaka vama čast, ali zar to nisu uspesi naših predaka?
ŠTA SI TI URADIO?

Друже комесаре,

ево јављам се за реч да отпочнем моју САМОКРИТИКУ,
друже комесаре (грашке зноја ми избијају са уморног чела)...
надам се да ће ме другови и другарице
друже комесаре разумети и да нећу добити
храбри метак у потиљак,
нити робију на Голом или Митровици... или.....
јер ја се ево другови и другарице и друже комесаре ИСКРЕНО КАЈЕМ.

Ево ја се покоравам вољи нашег вође и изјављујем да се кајем и пред свима
каже:

1. Ја немам отаџбину, то су остаци буржоаског васпитања,

2. Ја немам у себи љубави, нама то не треба другови и другарице,
то су назадна и превазиђена осећања,

3. Ми никада нисмо ништа ослобађала и зато нам нико ништа није ни дао,
и зато смо ту смо где смо...

4. Какви Турци, друже комесаре, ко сме и да помене Турке, па они су наша
браћа, све те приче о борби против Турака су клевете и лажи, јер другови,
што је више клевета и лажи - Тито нам је милији и дражи...

5. Какви српски устанци, па то никада није било и никада се није ни десило,
то је пропаганда наших непријатеља,

6. Први и Други светски рат никада није ни постојао, другови, ја сам то тек
данас схватио,

7. НАТО нас никада није бомбардовао, а оно што су мало побацали онај
уранијум - то су нас они ослободили мрског нам режима СМ који је хтео
да влада иако добро зна да је Јосип.радник целу државу одавно продао
потписујући 170 негативних уговора по Србију.

И ево, ја признајем да сам до сада био најгори међу нашим друговима, друже
комесаре али ја сам се јавно покајао и ево спреман сам да се попнем на
ову бандеру која нас води директно у ЕУ...

Смрт национализму - слобода народу ! Ајхо.....ајхо.......ајхо-ајхо ајхооооооооооо....










п.с. Какву си тему поставио - такав си одговор и добио. Немој само да сада брже боље тражиш закључавање теме или брисање постова јер тако само показујеш да сам у праву за овакав одговор.
 
Iron Lord:
Neumorni su neki u dokazivanju svoje ljubavi prema otadžbini za razliku od onih "koji su demokrate"???

E sad, šta ste vi to oslobadjali pa vam neko nije dao? Puna usta od borbe sa Turcima preko srpskih ustanaka i Prvog i Drugog Svetskog rata do odbrane od Nato-a.

Svaka vama čast, ali zar to nisu uspesi naših predaka?
ŠTA SI TI URADIO?
А шта се заправо уопште подразумева под "љубављу за отаџбину" ?

Само "узимање пушке у руке"?
Неће бити.

Дакле, чему "прозивка"?

Чему, у ствари овако постављена тема?
 
Norma Kampl:
А шта се заправо уопште подразумева под "љубављу за отаџбину" ?

Чему, у ствари овако постављена тема?

Možda je bolje pitanje šta će ko da uradi po pitanju Kosova ili RS!?

Ja sam za Srbiju pregazio zakletvu danu u JNA i nisam išao braniti celovitost i poredak SFRJ!
 
Очигледно овде појединци желе да чују да ли би ико од нас узео пушку и бранио КиМ. Ево први ћу да кажем да бих узео не пушку него и топ ако треба, а требаће. Да чујем сада ко би још дао живот за Србију од вас.
 
no_problem:
Очигледно овде појединци желе да чују да ли би ико од нас узео пушку и бранио КиМ. Ево први ћу да кажем да бих узео не пушку него и топ ако треба, а требаће. Да чујем сада ко би још дао живот за Србију од вас.

Ја, наравно. 8-)

Таква питања су спорна само код ових што имају уверење да су
НЕСПОСОБНИ за служење војног рока.
 
Norma Kampl:
А шта се заправо уопште подразумева под "љубављу за отаџбину" ?

Само "узимање пушке у руке"?
Неће бити.

Дакле, чему "прозивка"?

Чему, у ствари овако постављена тема?

Pa ne oteraše nas Šiptari junačkijim pesmama od naših. Pitam šta su to tzv. patroite (na rečima i na budžetu) uopšte odradile da bi "demokrate upropastile"?

Sad, ko bi uzeo pušku a ko top, ko bi kašikarama pecao ribe a ko bi pucao puškom u svoju nogu da ne služi, uopšte nije tema.
 
Iron Lord:
Neumorni su neki u dokazivanju svoje ljubavi prema otadžbini za razliku od onih "koji su demokrate"???

E sad, šta ste vi to oslobadjali pa vam neko nije dao? Puna usta od borbe sa Turcima preko srpskih ustanaka i Prvog i Drugog Svetskog rata do odbrane od Nato-a.

Svaka vama čast, ali zar to nisu uspesi naših predaka?
ŠTA SI TI URADIO?


bacio sam papiric na zemlju
 
Da dam zivot za Srbiju? Pa mislim da bi posle moje smrti moje dete umrlo od gladi na ulici jer ne verujem da bi se Srbija za njega bilo kako pobrinula. S toga da se zarati pre bih zbrisao u Svicu sa detetom da oboj normalno zivimo. A na kraju jbes drzavu koja razmislja o uzimanju oruzja.

Ma ne pada mi na pamet da se debilisem i da nesto kao patriotski ginem na Kosovu dok nasi politicari pune racune na Kipru. NO WAY!!!
 
Iron Lord:
Neumorni su neki u dokazivanju svoje ljubavi prema otadžbini za razliku od onih "koji su demokrate"???

E sad, šta ste vi to oslobadjali pa vam neko nije dao? Puna usta od borbe sa Turcima preko srpskih ustanaka i Prvog i Drugog Svetskog rata do odbrane od Nato-a.

Svaka vama čast, ali zar to nisu uspesi naših predaka?
ŠTA SI TI URADIO?

ganjali su 'antisrbe' po raznim internet forumima... tu se završava njihovo patriotsko delovanje.
 
Ово је јавно вређање, али нема везе. Битно је да ви као истакнути борци против Србије и свега што је српско много чините за Србију.
Оно што су патриоте учиниле за Србију не мора да се прича. Нисмо ми жељни славе, па да се хвалимо тиме шта је ко урадио. Сваки прави патриота је такав. Лажне патриоте као што сте ви овде на овој теми, воле да се хвалишу како је тај и тај министар добио толико и толико милиона долара, читај "продао српску главу"
 

Back
Top