padobranstvo

imene zanima isti:)) ajde ljudi pomazite:)...inace imas blizu subotice jedan ,aero klub tacnije u naselju koje se zove bikovo...ali jos nisam probao da se uclanim i ne znam nikakve detalje samo znam da tamo postoji tako nesto:)....
kad se raspitam javicu ti...do tada nadam se da ce jos neko da nas posavetuje ...
 
Ja se bavim padobranstvom vec 10 godina, sada zivim na Zapadu , a poceo sam u 63.PB u Nishu.Moj savet je probaj da stavish post na web-sajtu 63.-ce mnogi ugovorci su i civilni instruktori takodje.Pa bi oni mogli da te informishu bolje nego ja.
Pozdrav Beowulf011,
 
U ulici Kralja Petra, odmah pored picerije Kosava, nalazi se aeroklub Beograd koji ima padobransku sekciju. Takodje mozete vikendom da banete na aerodrom Lisicji jarak. Uhvatite kod omladinskog stadiona bus za padinsku skelu i pitajte sofera gde da sidjete, da vam ne objasnjavam ovako.
 
buldog:
pomagajte obozavam padobranstvo, zmajeve,paraglajding i sve samo da sam u vazduhu, interesuju me skole koje vrse obuku
Ja se bavim paraglidingom i mogu da ti preporucim Baneta Miljkovica i PK Orao, tel:064/1123298. Mislim da je trenutno cena iznajmljivanja opreme 10E dnevno, a obuka je besplatna.
 
Padobransvo je mama svih sportova. Ja sam prosao obuku i uradio tri skoka sa PS-om i ludilo je. mogu tek zamisliti kakav je filing slobodan pad. moram kintu skupiti.
u subotici ti je obuka i jedan skok 90 evra kolko se secam. u bg 160 evra obuka i 10 skokova. skok ti je oko 20 evra
 

PARAGLIDING, PADOBRANSTVO....MA SVE STO IMA VEZE SA SKOKOVIMA,VAZDUHOM, VISINOM- SVE TO OBOZAVAM...
:shock: ZA SAD NE TRENIRAM NISTA OD TOGA ALI CIM BI MI SE KUAZALA PRILIKA BEZ RAZMISLJENJA BIH SE PRIJAVILA...PA REKO DA SE RASPITAM TU KAO NEKIH STRUCNIJIH,AKO NEKO ZNA NEKE BROJEVE TELEFONA NA KOJE MOGU DA SE JAVIM ILI RASPITAM...O LK ORAO SAM GLEDALA NA TV -U I CINI MI SE SUPER.....
AKO NEKO NESTO ZNA, NEK MI ODGOVORI!....
:roll:
 
PRVO TO NIJE EXTREMNI SPORT, VISE HOBI ILI SAMO ZADOVOLJSTVO! POVREDE, UKOLIKO SE DRZIS OSNOVNIH PRAVILA SU MINIMALNE (IGRANJE BASKETA U KRAJU JE MNOGO RIZICNIJE). AKO ODES NA ZLATIBOR POTRAZI BUJICA, ON JE PRAVI COVEK ZA TEBE!

P.S. BUJO KAKVU TI REKLAMU PRAVIM :D :D :D
 
buldog:
pomagajte obozavam padobranstvo, zmajeve,paraglajding i sve samo da sam u vazduhu, interesuju me skole koje vrse obuku

============================================================================================
cenovnik usluga aerokluba "zrenjanin" za 2003. godinu - padobranstvo
=============================================================================================
1.OBUKA I IZVODJENJE 1(PRVOG) SKOKA PADOBRANOM:

- u cenu su uracunati angazovanje instruktora, skripte, teorijska obuka, najam padobrana, opreme i letelice, i izvodjenje jednog skoka.
- kandidati su duzni da pre pristupanja obuci priloze polisu osiguranja i lekarsko uverenje koji nisu uracunati u cenu obuke.

cena.............8.500,00 dinara

2.NAJAM "STUDENT" PADOBRANSKE OPREME:

- u cenu su uracunati padobran, kaciga, visinomer i radio uredjaj za izvodjenje jednog skoka.

cena.............550,00 dinara

3.NAJAM SPORTSKIH PADOBRANA TIPA KRILO:

- u cenu je uracunat padobran za izvodjenje jednog skoka.

cena.............200,00 dinara

4.MESTO U AVIONU ZA IZVODJENJE SKOKA:

- na navedene cene ucenici-padobranci doplacuju u prvih 5(pet) skokova plus 50% (pedesetposto) od cene skoka, za mesto instruktora.

sa 1,000 metara - cena.............750,00 dinara
sa 1,500 metara - cena.............1.000,00 dinara
sa 2,000 metara - cena.............1.250,00 dinara


5.PAKOVANJE PADOBRANA:

glavnih kupola - cena.............300,00 dinara
rezervnih kupola - cena.............1.500,00 dinara


NAPOMENA:
- cene su sa uracunatim porezom na usluge
- aeroklub "zrenjanin" zadrzava pravo izmene cenovnika
==============================================================================================

generalno osim padobranske aeroklub radi i jedrilicarsku obuku a mozete se informisati i o ostalim nasim aktivnostima (panoramski letovi - avion/ultra lake letelice; informativni letovi jedrilicom; demo skokovi padobranaca; bacanje letaka iz aviona itd.)

kontakti:

AEROKLUB ZRENJANIN
Zarka Zrenjanina br.7
[tel]023/36 579
[fax]023/34 390
[aerodrom]023/881 076
[mobil padobranstvo]063/806 29 15
[mobil jedrilicarstvo]064/187 05 50
 
buldog:
pomagajte obozavam padobranstvo, zmajeve,paraglajding i sve samo da sam u vazduhu, interesuju me skole koje vrse obuku
idi na jarak to ti je blizu imas na netu aeroklubove adrese pa se raspitaj to ti je najbolje da licno odes jer nije svejedno ko ce da te uci da skaces niti kakvi su uslovi a imas u nekim klubovima i obuku za sportske avioncice jeeeeeeee probaj to i ja cu avioncici su zakon jeeeeeeee :D i sad :arrow: pravac u akciju brze ide vreme :D
 
Niko nije pomenuo Cenejski aerodrom kod NS- a... Tamo je moj tata polagao za sportskog pilota... Nisam sigurna da li je taj aerodrom otvoren za rad, ali znam da je tamo bilo mogucnosti i jedrilica, zmajeva..., pa i padobranstva...
 
:)JA NISAM NIKAD PROBALA TAKO NESTO AL BIH JAKO VOLJELA INACE OBOZAVAM SVE EKSTREMNE SPORTOVE CAK BIH I PLIVALA SA AJKULAMA DA MOGU DA POBAM I TO NEGO PROBLEM JE STO ZIVIM U PG I NE ZNAM GDJE IMA ISTA U CG VEZANO ZA PADOBRANSTVO I KOLKO SVE TO KOSTA.MNOGI KAZU DA TRBA DA IMAM MOJU OPREKU AL KAZU I DA JE JAKO SKUPA.KO ZNA NESTO O TOME?PRICAJ.
 
Sto se tice padobranstva jedini klub u Beogradu koji drzi obuku je PK Nebeski dijamant, skokovi se izvode na Lisicijem jarku, a za sve dalje informacije se javite na telefon 064/ 169-80-40...
 

Back
Top