Bas je pustinja bez svih vas...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alexandra9

Ističe se
Poruka
2.601
Zadnjih dana idem i na www.indeed.co.yu/forum i mogu vam reci da je stvarno prazno na tinejdzerima... Gde ste Sasha i JaH_G|rl? Ne znam da li se jos neko prijavio sa krstarice. Pa pozivam sve odavde ako hocete dodjite...

Sasha, nadam se da se neces jako ljutiti, s obzirom da je i ovo neka vrsta reklame. Mozes zakljucati temu, ali ostavi je makar jedan dan da je vide, pa je onda obrisi...

poz.
 
HA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EVO mene ja imam neshto da kazem!!!!!!!!
P.S. Eto to je to -meni bre svaka tema dobra,shto da ne ja sam chovekolubac-shta god to znacilo.
P.S. He,he... Rekla si da neshto kazemo i ja evo govorim tj. pishem i neznam kad da prestanem...kuku lele...
 
Jbt danas bi svi da prave forume.. Brooka.. Mislim ako ces da radis forum onda ga bar sredi, a ne onako jbt samo ga stavio i kraj price.. Mislim brooka, svi bi danas neke forume da otvaraju, pa je svaki forum isti.. mislim trulo da ne moze vise bar su mogli da ga srede, izgled neke funkcije i tako... ma bzvz meni ne pada na pamet i tamo da se registrujem..
 
Alexandra9:
... khm..., to nije moj forum... Sta ti je Sisa? Spopadas tu male devojcice koje pricaju o ,,HH'' na MTV- u, sprdas se na racun ljubavnih problema posetilaca tinejdzera, ... Ti bas volis da uvodis red?... :lol:

Nisam ni rekao da je tvoj forum govorio sam opsirno.. Jer ono stvarno forum je sh*it.. ono neka covek sedne nauci PHP fino, ili ono jednim delom, pa onda sedne i sredi forum kako treba, izgled funkcije, ma sve zivo, ubaci neke hackove, i tako to.. pa onda okaci i pusti u rad, a ovo.. poke*jam se na ovako jbt ima ovakvih foruma pun k na nettu sve isti izgled.. skinu sa phpbb.com okace na server neki i wooow imam forum.. jbtttttttttt jeeeeeeeeeee

EIDT: HH je za mene kultura koju cenim mnogo i ne volim kad je svaka budala blati.. to za ljubavne probleme imo sam ih i ja, i imam pun k zivotnih pa se ne zalim nikom niti trazim bedne savete.. al ok svako ima svoje.. a red da zavodim.. ma jok..
 
Bleak WinterFullMoon:
SisaDaPimp:
Alexandra9:
E Sisa dajes mi inspiraciju da napisem tvoj dnevnik... :lol: Stvarno, ko dezurna baba- roga... tu plasis i rasterujes decicu sa foruma... :lol:

Ma daj znam ja da sam cool i sve to, al ljudi mojne toliko da me uzdizete pa i da pisete o meni, mislim.. 8) 8)

Pazi Siso,moze to da bude i u negativnom kontextu :wink: :lol:

Ma ne bi ona tako meni 8) :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top