Najveca glupost koju pustaju na TV-u je...

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Morao sam da otvorim ovu temu. Gledaj majku, biraj cerku (srpska verzija) je NAJVECE ***** koje sam video na TVu IKADA!! IKADA IKADA IKADA!! Ja ne znam sto im ne daju papire da lepo dok citaju tekst bar ne izgledaju kao POTPUNI DEBILI!!! Neverovatno je koliko ljudi imaju antitalenta za glumu..... UH!
Gledaj majku- biraj cerku- moj favorit! koji je vas?
 
polarnimeda:
Morao sam da otvorim ovu temu. Gledaj majku, biraj cerku (srpska verzija) je NAJVECE ***** koje sam video na TVu IKADA!! IKADA IKADA IKADA!! Ja ne znam sto im ne daju papire da lepo dok citaju tekst bar ne izgledaju kao POTPUNI DEBILI!!! Neverovatno je koliko ljudi imaju antitalenta za glumu..... UH!
Gledaj majku- biraj cerku- moj favorit! koji je vas?
slazem se sa tobom.u moru gluposti na tv-u,mislim da je ova emisija najdebilnija...negde sam procitala da je nikola kojo vlasnik licence kod nas :shock:
 
Lolica Veverica:
Pretpostavljam da si to sad video na Pinku, kao i ja. Potpuno se slazem, stvarno je najgore na svetu.
da! :D mozak me zaboleo od onoga... nisam znao sta da radim jbt!!
Ljudi treba da se dele na podvrste... Nije fer da se svi vodimo kao ista vrsta... Ne zelim da delim vrstu sa ovima koji su ucestvovali ili pravili ONO (cast izuzetcima)! :lol:
Ima jos sranya na TV-u ali od ovoga vece nisam video... Slicno govn0 je i ono "menjam zenu"... I oni astro-tarotolozi (mada oni te bar nekako tuzno zabave)....
i debilni nemci koji sve sinhronizuju mi idu na q!
 
I Love New York.

Pocelo je sve pre 2 godine kada je Spike TV prikazivao Favour Of Love. To je bio takozvani reality u kome je reper Flavor Flav trazio zensku za sebe. Pocelo sa njih 20-ak i svake epizode po nekoliko njih je bilo eliminisano. Posto je brzo raskinuo sa zenskom koju je odabrao u prvoj sezoni, snimana je druga sezona i na tome je zavrsilo. Medjutim, u obe sezone u finalu je izgubila zenska koja se zove New York. I tako ti oni uvedu ove sezone reality TV gde ta zenska (New York) trazi sebi muskarca. Isto pocelo, njih 20-ak i u svakoj epizodi po jedan treba da bude eliminisan. Ostala je jos jedna epizoda koja je na program u ponedeljak.

To je toliko glup "reality" da se recima ne moze opisati.

706px-I_Love_New_York_%28VH1%29.jpg
 
Auuu! Spisak je predugacak da bi ga kuckao ali moram da izdvojim jednu emisuju.

Na zalost ne znam kako se zove ali garantujem da je svako naleteo na nju bar jednom posto je ima na vise kanala. Vodi je neka teska seljacina iz nekog prslook benda i gostuju mu raznorazni seljaci i seljancure.To pogledas samo jednom i sve ti je jasno koja je ovo seljoberska zemlja.Cak je i onaj Grand za ovu emisiju vrhunska umetnost i dostignuce.
Pored Pinka kao vrhunsko g_ovno od televizije izdvojio bih i cuveni BN.Kakvih tu spektakularnih emisija ima.Pa jos one tipa grand show ali siromasnije kad pocnu da dovode neke muslije sa urnebesnim imenima da pevaju a oko istih 4-5 gusketina kao nesto djuska.To je isto vrhunac.
 
68Mustang428CJ:
I Love New York.

Pocelo je sve pre 2 godine kada je Spike TV prikazivao Favour Of Love. To je bio takozvani reality u kome je reper Flavor Flav trazio zensku za sebe. Pocelo sa njih 20-ak i svake epizode po nekoliko njih je bilo eliminisano. Posto je brzo raskinuo sa zenskom koju je odabrao u prvoj sezoni, snimana je druga sezona i na tome je zavrsilo. Medjutim, u obe sezone u finalu je izgubila zenska koja se zove New York. I tako ti oni uvedu ove sezone reality TV gde ta zenska (New York) trazi sebi muskarca. Isto pocelo, njih 20-ak i u svakoj epizodi po jedan treba da bude eliminisan. Ostala je jos jedna epizoda koja je na program u ponedeljak.

To je toliko glup "reality" da se recima ne moze opisati.

706px-I_Love_New_York_%28VH1%29.jpg

Jel taj reper ova pedercina sa roze sesirom,hahaaa! Samo kad vidim ove debilno retardirane americke face jasno mi je i kakav je show.
 
Moram ponovo ja.....................Sad uhvatih glasanje za "zvezde" Granda koje by the way vode ona dva mediokriteta Ena i Marko i ne bi mi dobro! Vele stiglo 57000 glasova publike diljem Srbije............. :oops: (malo me blam, a vas?)Ivan Fece Firchi rece danas sledece "Fudbal i turbo folk su upropastili Srbiju " i mislim da je u pravu 100% (naravno moze se dodati jos "par " sitnica)!
 
Mislim da se covek bas treba potruditi da nadje nesto ok da gleda,iz tog razloga ja retko gledam tv.Slazem se da najvise shita ima na pinku,listi bih dodala i ono "Menjam zenu"(ako to i dalje postoji).Jadna ova zemlja kad svakakvi mogu dospeti na tv pa jos sebi i dati za pravo da se nazivaju novinarima,uzas!
 
neke novokomponovane serije (ne znam na kojim kanalima idu)...a svi kao obuceni slojevito,sareno,`po seljacki`,...pa svi kao nesto se ruzno ponasaju,krevelje i `izvrnuto` pricaju.....koji god kanal da okrenem iskoci Djosa :shock: zaista se pitam kome je on smesan......meni nije...(a bas mislim da imam smisla za humor 8) )
 
1. Nacionalni dnevnik na pinq koji je nevidjeno njesra zbog voditelja
2. BolesTne shpanske i hrvatske serije na pinq i ostalim kanalima koje skoro niko vishe ne gleda(bar ja tako mislim)
3. 48 sati svadba, menjam zenu, gledaj majq biraj cerq
4. I najvece njesra oni kvizovi kojih u poslednje vreme ima 676876341357 miliona, na svakom kanalu po 100 puta dnevno, kao koliko ima trouglova i te fore...

@Torentte bg
Ala ova riba sa slike ima chelo ko aerodrom...:P
 
Odlična tema ali ko će da se odluči u gomili gluposti šta je gluplje. Konkurencija kao na izborima. :D

Ajde da napomenem ono što niko nije. A to su reklame one otkupljene pa samo ubačeni glasovi. Naročito za razne praškove i sredstva za čišćenje. Auuuu koliko mene te reklame nerviraju. Pa još kad ih ubace u poluvremenu utakmice, a tim za koji navijam gubi, dođe mi da se pozdravim sa mojima i glavom probijem ekran. :lol:
 
Torrente-BG:
Auuu! Spisak je predugacak da bi ga kuckao ali moram da izdvojim jednu emisuju.

Na zalost ne znam kako se zove ali garantujem da je svako naleteo na nju bar jednom posto je ima na vise kanala. Vodi je neka teska seljacina iz nekog prslook benda i gostuju mu raznorazni seljaci i seljancure.To pogledas samo jednom i sve ti je jasno koja je ovo seljoberska zemlja.Cak je i onaj Grand za ovu emisiju vrhunska umetnost i dostignuce.
Pored Pinka kao vrhunsko g_ovno od televizije izdvojio bih i cuveni BN.Kakvih tu spektakularnih emisija ima.Pa jos one tipa grand show ali siromasnije kad pocnu da dovode neke muslije sa urnebesnim imenima da pevaju a oko istih 4-5 gusketina kao nesto djuska.To je isto vrhunac.

Teska i surova istina.
 

Back
Top