Kardinalne greške crkve i vernika u vezi homoseksualizma i abortusa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959


Sa zahvalnošću iščekujem odgovor, jer svako ko razume da je neko rukama razdvojio more sigurno ima razumevanja i za ovu moju naučnu disertaciju.

Evo, proučavajaći Bibliju mnogo studioznije nego naša forumska braća, nabedjeni vernici, stičem utisak da SPC jezivo greši u vezi homoseksualaca i abortusa.
Bogohuli takoreći!

Naime, Bog je prvo stvorio muškarca a mnogo kasnije je stvorio ženu. Nemojte molim vas samo ono da su se muškarci uzdržavali dok žene nisu stigle? To je prosto nemoguće jer nisu imali "materijal o kom da razmišljaju s obe glave". Takodje nisu mogli ni da se posluže otvorima u bukvi jer je to drvo u redu mladjih, pa nije ni postojalo.

Znači, crkva se neopevljivo desetercom, ogrešila o najstariju volju Božiju. A deca ko deca svašta izmišljavaju samo da bi pomogla albanskom lobiju.

Dalje, crkva strašno greši o abortusu i samim tim ne poštuje ženu kao najzahvalniji instrument za manipulaciju. Uostalom žene su kasnije nastale i njihovo je samo da se priklone stvorenom ili da budu spaljivane. Ima ih više od muškaraca pa su zato potrošna roba. Na njima se vrše eksperimenti još od davnina.

Čuveni genetski inženjering opisan u Bibliji tj vantelesno začeće (radiš ono a da ti ne udje) samo pokazuje čemu žena treba da služi. Za potrebe genetskog inženjeringa i uspešnih tretmana veoma je često potrebno prekinuti započeti proces ako smo kasnijim laboratorijskim analizama u katakombama zaključili da to nije to što smo želeli. Cilj je stvoriti himeru iz prvog pokušaja. Kombinacija nekoliko bića sa njihovim osobinama. Malo da poleti, malo da ujede, malo da skače... Uostalom baš takav vid života je opisan u najstarijoj knjizi za obrazovanje mase.
Znači crkva mora da ima razumevanja oko abortusa jer je neko želeo da obustavi neuspešan proces, radjen od nestručnog osoblja nad ženom.
 

---------------------------------------------------------------------------------------------
NAPOMENA ZA VERNIKE OD 1989 PA NA OVAMO>
Novi Zavet je zapravo security patch za Stari Zavet jer u njemu ima puno tajnog koda i puno grešaka u istom.
Odgovorni za ovaj patch: Marko, Jovan, Luka i Mateja (prva dvojica su čisti Srbi, Luka je iz mešovitog braka a Mateja je Hrvat)
 
KoscheiBesmertnii:
Uhhhhhh, sada si se mnogima zamerio, pazi kad prelazis ulicu:)
Uhhhhhhh, u pravu si! Maločas odem do kontejnera da izbacujem djubre kad neka pijana stoka za volanom.... Pazi i ti molim te ako izlaziš...

no_problem:
Овај гвоздени се нешто распиштољио са темама од када су му скинули чварак.

Znaš kako, čvarak je još tu nego pregovaramo žestoko oko zaduženja.
E sad, što se ovog podforuma konkretno tiče više me ne obavezuju neka načela kojih sam se pridržavao pa zahvaljujem svima koji su me istih oslobodili. :wink:

MalaKosava:
....ja sam tradicionalni vjernik.....uskrs božić.....i to je to......ok vjerski obredi.....ali da trčim u crkvu maltene svako malo......ko voli nek izvoli......u zadnje vrijeme mi se malo ta vjera zamjerila.....svećenici,sveštenici.....i ostala vjerska elita...što dalje od naroda to bolje.....nek svaki za se travu pase.......

Još uvek imamo problem nerazlikovanja verovati u nešto iznad naspram verovati lokalnom gosn popi. Vredjanja i omalovažavanja crkve i sveštenstva je dozvoljeno odredjenim političkim ličnostima a odredjenim nije i tu je lokalni vernik u još većoj nedoumici. Takodje nisi Hrišćanin ako nisi u baš toj i toj struji. E sad kako se odlučiti koja je prava ako se ni sami autori jevandjelja nisu usaglasili oko samog Hristovog rodjenja? Po Marku je buržuj rodjen na dvoru (da bi se umilostivili višoj klasi) a po drugom je rodjen na senu u štali (to je za ostale). Takodje nisu se usaglasili zašto je njegova porodica proterana. Oko farbanja jaja se svi slažu ali samo pod uslovom da je čuveni neznani stražar dao uslov "kada koka snese šareno jaje". Da je recimo rekao nešto drugo, jako popularno, teško da bi bilo izvodljivo...

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3998224&postcount=35
 
no_problem:
Овај гвоздени се нешто распиштољио са темама од када су му скинули чварак.

Није им прошла геј-парада у Кнез Михајловој - па покушавају овде да направе ПАРАДУ... пос'о је пос'о а газда је газда......хехехе......

VESTI
Gej likovi u britanskim čitankama

LONDON: Nekoliko osnovnih skola u Velikoj Britaniji uvelo je kao skolsku literaturu price sa gej i lezbejskim likovima, kako bi se najmladi upoznali s tim seksualnim opredeljenjem. U skolski program uvrstene su price poput "Kralj i kralj" o gej princu ili "Za tango je potrebno troje" o gej pingvinima koji se zaljubljuju i podizu usvojeno dete. Projekat pod nazivom "Nema autsajdera" vredan je 1,16 miliona dolara i ima podrsku Ministarstva obrazovanja.

Cilj programa je, kazu njegovi autori, da pomogne skolama da se priviknu na nova Pravila promovisanja homoseksualnog opredeljenja kao drugacijeg, ali prihvatljivog nacina zivota. Program je, medutim, kako javlja Rojters, izazvao bes mnogih koji smatraju da je rec o neprihvatljivoj homoseksualnoj propagandi, pa i zlostavljanju dece kako bi se ona ucinila prijemcivijom za homoseksualnost.
 
Iron Lord:


Naime, Bog je prvo stvorio muškarca a mnogo kasnije je stvorio ženu. Nemojte molim vas samo ono da su se muškarci uzdržavali dok žene nisu stigle? To je prosto nemoguće jer nisu imali "materijal o kom da razmišljaju s obe glave". Takodje nisu mogli ni da se posluže otvorima u bukvi jer je to drvo u redu mladjih, pa nije ni postojalo.



Ovo je debilno!

Bog je prvo stvorio muskarca I to jednog ( komada jedan ) a kasnije i zenu. A onda im je rekao " radjajte se i mnozite se " sto se nemoze postici homoseksualnim odnosima.

Zatim abortus. Tu se radi o ubistvu. Dete je zivo od trenutka zaceca. Sto se moze videti na ultra zvuku. Ubiti nekog podrazumeva da je taj neko pre trenutka ubistva ziv. Sto je ovde jeli slucaj... Nema nikakve razlike izmedju ubistva novorodjenceta, ubistva trudnice u osmom mesecu ili kasapljenja dece u trecem mesecu. To je dakle ubistvo. Sada je samo pitanje ko kako gleda na to. neko to ubistvo opravdava a neko osudjuje.

Neznam ko opravdava abortus, zasto nebi opravdavao bacanje dece po konteinerima i ubijanje drugim metodama. Sta je razlika, samo 5-6 meseci.
Mislim zapitajte se da li sve zene imaju para za abortuse... Ili zar nema majka pravo da se predomisli? Ostavi je muz u devetom mesecu i sl...
 
Obersturmfuehrer:
ja ne znam ko i dalje veruje glupostima napisanim bibliji osim totalnih nabedjenika i praznoglavaca...

Свега 97% људи на Планети верује у неког БОГА ??? А само занемарљив проценат фаличних сперматозоида црвених бандита који лутају светом пишу овакве бедастоће.
 
Autobus 88:
Ovo je debilno!

Bog je prvo stvorio muskarca I to jednog ( komada jedan ) a kasnije i zenu. A onda im je rekao " radjajte se i mnozite se " sto se nemoze postici homoseksualnim odnosima.

a kako je onda stvorio muskarca? :)

Autobus 88:
Zatim abortus. Tu se radi o ubistvu. Dete je zivo od trenutka zaceca. Sto se moze videti na ultra zvuku. Ubiti nekog podrazumeva da je taj neko pre trenutka ubistva ziv. Sto je ovde jeli slucaj... Nema nikakve razlike izmedju ubistva novorodjenceta, ubistva trudnice u osmom mesecu ili kasapljenja dece u trecem mesecu. To je dakle ubistvo. Sada je samo pitanje ko kako gleda na to. neko to ubistvo opravdava a neko osudjuje.

ovo prica covek koji bi isao i puskom ubijao pse po ulici.
 
eremita:
Свега 97% људи на Планети верује у неког БОГА ??? А само занемарљив проценат фаличних сперматозоида црвених бандита који лутају светом пишу овакве бедастоће.

poklapa se sa onim procentom "prosecnih"....
kada imas u vidu cinjenicu da je svega 2% ljudi inteligentno, sve je jasno.
 
eremita:
одговор: ЗИНИ ДА ТИ КАЖЕМ !

ja zinem od cuda svaki puta kada vidim sta pise biblija i koliko ljudi u to bespogorno veruju...
jedan od primera si ti....

eremita:
А теби је пас НЕКО ??? :roll: :roll: :roll: Ето, какав поремећени систем вредности...

pas je definitivno inteligentniji i svesniji od nekoliko celija posle zaceca.
 
Obersturmfuehrer:
poklapa se sa onim procentom "prosecnih"....
kada imas u vidu cinjenicu da je svega 2% ljudi inteligentno, sve je jasno.

У претходном посту си се питао следеће: #10 - ja ne znam ko i dalje veruje glupostima napisanim bibliji osim totalnih nabedjenika i praznoglavaca... а сада сам пишеш о 2%

Мислиш АКО ХУЛИШ НА БОГА И ВЕРУ да ома' спадаш у оне инТЕЛЕгентне ??? :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
У претходном посту си се питао следеће: #10 - ja ne znam ko i dalje veruje glupostima napisanim bibliji osim totalnih nabedjenika i
praznoglavaca...
а сада сам пишеш о 2%

ne vidim kako je to u kontradiktornosti, sem toga ti si slagao da 97% veruje u boga, sto sam ja iskoristio...

eremita:
Мислиш АКО ХУЛИШ НА БОГА И ВЕРУ да ома' спадаш у оне инТЕЛЕгентне ??? :lol: :lol: :lol:

kao prvo, ja ne hulim na boga nego kriticki razmisljam o bibliji i o bogu, sto jeste odraz inteligencije.
kao drugo, odraz tvoje zaguljenosti je upravo to "АКО ХУЛИШ НА БОГА И ВЕРУ", za tebe, a i za crkvu je svako ko se usudi da se zapita sta je sve to i kako funkcionese jeretik i treba ga spaljivati. crkvu kao organizaciju razumem, ali pojednice ne razumem...
 
Obersturmfuehrer:
a i ne znam odakle ti ta informacija, izgleda da preuzimas doktrinu crkve o podvaljivanju i namestanju raznih podataka.
ta informacija nije tacna,jer se u ateiste ubrajaju i agnostici tj ljudi koji ne znaju da li bog postoji ili ne niti ih to zanima,i sve slicne forme (ne)verovanja.tako da ateista ima oko 20 % kako se procenjuje.

inace rusija je jedna od zemalja sa najvecim brojem ateista,sto je i razumljivo zbog velicine i komunistickog nasledja,ali ne samo to nego je i prilicno visoko i po ucescu ateista u ukupnom stanovnistvu :)
 
Autobus 88:
Ovo je debilno!

Bog je prvo stvorio muskarca I to jednog ( komada jedan ) a kasnije i zenu. A onda im je rekao " radjajte se i mnozite se " sto se nemoze postici homoseksualnim odnosima.

Zatim abortus. Tu se radi o ubistvu. Dete je zivo od trenutka zaceca. Sto se moze videti na ultra zvuku. Ubiti nekog podrazumeva da je taj neko pre trenutka ubistva ziv. Sto je ovde jeli slucaj... Nema nikakve razlike izmedju ubistva novorodjenceta, ubistva trudnice u osmom mesecu ili kasapljenja dece u trecem mesecu. To je dakle ubistvo. Sada je samo pitanje ko kako gleda na to. neko to ubistvo opravdava a neko osudjuje.

Neznam ko opravdava abortus, zasto nebi opravdavao bacanje dece po konteinerima i ubijanje drugim metodama. Sta je razlika, samo 5-6 meseci.
Mislim zapitajte se da li sve zene imaju para za abortuse... Ili zar nema majka pravo da se predomisli? Ostavi je muz u devetom mesecu i sl...

E ovo je tek debilno! Prvo, ja sam rekao da je namenjeno samo onima koji veruju da neko širenjem ruku stvara magnetno polje jače od Meseca pa pravi plimu i oseku.

U svom odgovoru mešaš kreacionističko sa realističnim pa pominješ prvog muškarca i prvu ženu a kasnije se pozivaš na ultrazvuk???

Vidi ovako, piše da je žena stvorena od rebra muškoga ali opet muškarcu ne fali ni jedno jer ih oba pola imaju isto. Prema procesu razvijanja fetusa svi smo prvo "žene" pa tek onda u zavisnosti starosti spermatozoida neki postanu "muško". Otud bradavice na grudima muškim. Neki drugi organi su na suprotnim stranama ali da te ne bunim više. E u toj medjufazi se razvija i mozak pa verovatno tada nastaje zez, postao je fizički muško ali sa ženskim nagonima. Inače, možeš da zaključiš da od oca zavisi da li će biti žensko ili muško...


AKO SU POSTOJALI SAMO 1 MUŠKARAC i 1 ŽENA onda će njihova deca imati debilno potomstvo zbog mešanja istih gena, nečista krv.
To znaju svi oni koji su želeli da sačuvaju porodično blago pa se uzimali medjusobno.

p.s. fetus niti crkva krsti niti opština knjiži i otkud pravo verskoj organizaciji da manipuliše nesvesnim bićem posle rodjenja tj njihovim roditeljima?

Nešto ne štima...
 
Obersturmfuehrer:
ne vidim kako je to u kontradiktornosti, sem toga ti si slagao da 97% veruje u boga, sto sam ja iskoristio...

kao prvo, ja ne hulim na boga nego kriticki razmisljam o bibliji i o bogu, sto jeste odraz inteligencije.
kao drugo, odraz tvoje zaguljenosti je upravo to "АКО ХУЛИШ НА БОГА И ВЕРУ", za tebe, a i za crkvu je svako ko se usudi da se zapita sta je sve to i kako funkcionese jeretik i treba ga spaljivati. crkvu kao organizaciju razumem, ali pojednice ne razumem...

Да било шта знаш о верницима - знао би да се свакодневно питају "шта је све то и како функционише јеретик"... и верници имају безброј недоумица у схватању и разумевању само то не решавају на твој начин, него покушавају да што више сазнају, постоји безброј књига са питањима и одговорима из те области..али нико не пада у напаст као ти.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top