ZAŠTO JE POLITIKA BOLJA OD SEXA?

Politika bolja od seksa?

Evo zbog cega...
Politiku upraznjava mnogo veci broj ljudi.
Mnogo se lakse upraznjava od seksa.
Mnogo se lakse dolazi do odnosa.

Znaci da bi naveo zenu na seksualni odnos treba ti vise vremena od vremena potrebnog za pocetak bavljenja politikom
 
nesha taxista:
Povod za temu mi je dala činjenica da smo juče po broju poruka pretekli podforum ''Ljubav i sex''. Znači, većini učesnika foruma Krstarice je politika interesantnija. Zašto?


Na svu sreću pa me pomerili, ne mogu da mi dodele plaketu: NAJBOLJE PUŠENJE!
:lol:

Inače, ovaj deo je postao naglo popularan zbog spamovanja i trolovanja onih političkih opcija koje se realno u skupštini ama baš ništa ne pitaju. Našli su svoje mesto pod suncem na internetu pa baljezgaju šta je babi milo. Verujem da ne bi opstali na drugim forumima. Počevši od B92 pa do nacionalista. Jednostavno - nemaju kvalitet za te forume.
 
nesha taxista:
Povod za temu mi je dala činjenica da smo juče po broju poruka pretekli podforum ''Ljubav i sex''. Znači, većini učesnika foruma Krstarice je politika interesantnija. Zašto?

Одговор је и прост и једноставан:

1. Ако у СЕКСУ има много приче - онда НЕМА СЕКСА...

2. Ако у ПОЛИТИЦИ има много секса - онда НЕМА ПОЛИТИКЕ...
 
odredjenom broju " politicara" ovde , mnogo je lakse pisati , komentarisati ....
iz razloga sto je moguce prepisivati....pozivati se na razne izvore....citirati napisano u dnevnoj stampi.....kontrirati bez argumenata......i pri tom glumiti znanje.....
a tamo , na Ljubav i Sex.....tamo je teze improvizovati :-D :-D
 
eremita:
Одговор је и прост и једноставан:

1. Ако у СЕКСУ има много приче - онда НЕМА СЕКСА...

2. Ако у ПОЛИТИЦИ има много секса - онда НЕМА ПОЛИТИКЕ...

S prvom tvrdnjom se slažem, sa drugom ne. Upravo suprotno, mislim da bi političari bili bolji kad bi više upražnjavali sex, a ne nas da ....
 
iz razloga što je jedino mesto na forumu gde ima većih bolesnika i paćenika od Sexa, politika
pa narodu zanimljivo
Sex naravno velikim slovom, iz poštovanja
s085.gif
 
Enfroz2891.:
Pa vecina 4umasha je dolazila na LJ&S zbog 4umashica ali entuzijazam je spao kad se saznalo da su sve brqate&bradate&debele:mrgreen::P...tako da nam ostaje samo "mentalna masturbacija".:D
Ma brate,gomila musko/zenskih likova koji virtuelno prave od sebe ljude sa ne znam kakvim iskustvom,koriste forum Lj&S za lecenje komleksa.Odo ja malo tamo :D
 
Inače, ovaj deo je postao naglo popularan zbog spamovanja i trolovanja onih političkih opcija koje se realno u skupštini ama baš ništa ne pitaju. Našli su svoje mesto pod suncem na internetu pa baljezgaju šta je babi milo. Verujem da ne bi opstali na drugim forumima. Počevši od B92 pa do nacionalista. Jednostavno - nemaju kvalitet za te forume.

Ovde mi bar ne prepravljaju poruke kao na primer na b92.Ako sam napisao nesto nedolicno neka ne objave a ne da mi prepravljaju komentare da bi dobili sasvim drugi smisao.To je stvarno jadno sa njihove strane.
 

Back
Top