Vecna dilema

voleti...ali isto malo paziti kako voleti, mada to i nije moguče, bar kod mene..kad se zaljubim gubim glavu...to nekada i nije tako dobro...ali *ebeš, takvu me majka rodi; zavodljivu i neodoljivu ;)
 
Dario85:
e pa kod mene nije bas bilo tako kad god sam voleo k****,ali sada kada sam prvo bio voljen pa onda zavoleo super
Lazes!!!Prvo si ti MENE zavoleo,pa tek onda JA tebe...Samo sam te lozila...:P
SALIM SE LjUBAVI MOJA JEDINA!!!!!!!
Najbolje je kada se oboje PUUUNO VOLIMO,kao i sad (i zauvek)...:)
 
Pipi Langstrumpf:
Ako ne volis nikako, sigurno ces patiti non-stop. Ako volis, ponekad ces patiti (kad volis vise sebe)a uglavnom ces biti srecan zato sto volis. Ako ti se jos desi da budes voljen, imaces problem:kud sa tolikom srecom????????
Kako kuda? Prodas nesrecnima. Izvozis na druga trzista. Obrces lovu, pa kad ti tek onda skoci :D... e onda krece biznis sa trgovinom na veliko, hiperprodukcijom, monopolizam na svetskom trzistu, kapital se umnozava, sto jos vise pokrece produkciju... a fala qurcu, pa nesrecnih pun qurac uvek, vecito trziste...
Ma idi, utopija svakog kapitaliste 8)
 
Ma sve su to izmishljotine.
Ljudi oce da yebanju daju neku vishu svrhu pa izmishljaju"ljubav".
Nemoguc umobolan ideal.
Praksa je simpatija+vishe ili manje realna fizichka privlachnost ka nekom koja moze da opstane do radjanja dece i da se ne pokoljete dok odrastu-prihvatljivo nezadovoljstvo uz kolko-tolko dobar/losh sex na duze staze....ili do radjanja dece.
Patologija postmoderne"civilizacije".
Ma sve je i onako bezvredno,svi cemo umreti i tu je kraj.
Kakve veze sve to ima?
 
Depresivno razmisljas.
Da, svako ce jednog dana umreti.
Da li ces radije provesti zivot tako sto ces voleti ili mrzeti druge...licni izbor, slazem se.
Ljubav je uvek bolje resenje, naspram straha.
Upravo strah je glavno osecanje koje obuzima one koji odlucuju da ne vole.
Voleti ljude, zivotinje, biljke, nekog odredjenog...ljubav nas prolepsava i iznutra i spolja.
 
Od pesimizma se dobija neyebica. Ako dogadjaji oko tebe mogu da uticu na tvoj nacin razmisljanja, onda i tvoj nacin razmisljanja moze da utice na razvoj dogadjaja. Nasmejano lice je uvek privlacnije-i za ljubav i za sex.
 
ja uvek volim...i VOLIM DA VOLIM...patnja nemora uvek da bude povezana sa svim tim..(...)ali,nekad se desi(nazalost,uglavnom cesto se desi)
al uvek je bolje biti otvorenog srca,nego osakacen i pust ,jer kad si otvoren ima mogucnosti,a kad dusu svoju zatvoris i opustosis tad si uvek sam i usamljen.
pa,vredi pokusati..makar i na svoju stetu :-(



Pipi Langstrumpf:
To se desi kad odluce da je bolje da ne vole...

i pitanje za Pipi.....kako to moze da se "odluci"--valjda,il volis il ne volis
 
Pipi Langstrumpf:
Od pesimizma se dobija neyebica. Ako dogadjaji oko tebe mogu da uticu na tvoj nacin razmisljanja, onda i tvoj nacin razmisljanja moze da utice na razvoj dogadjaja. Nasmejano lice je uvek privlacnije-i za ljubav i za sex.
....U svetu postoji jedno carstvo u njemu caruje drugarstvo, u njemu ja sve dobro, u njemu je sve lepo, u njemu se sve raduje....... :razz:
...ali bojim se da to definitivno nije Srbija... :?
...a neyebica je kolateralna šteta, ionako je sve ošlo u q.... 8-)
 
mario80:
Da li mislis da si dovoljno jak igrach? ;)

Pa zar se nisi uverio da jesam ???
a102.gif
 

Back
Top