DJAVO vs. ANDJEO

Tuzni_patak:
Naravno , lezbosi su takodje pozvani da odgovore......

yingyang001ca0.jpg
 
zhene su poput zhive ograde...ako se ne kreshu - podivljaju (: a kao kad se kreshu onda obrazuju neke fine oblike...sad...fini oblici oq prijaju uzhivanje je gleda ti ih odrzhavati ih voditi rachuna o njima...i svi tje da prodju i da se dive finim oblicima zhive ograde ispred bele qtje sa terasom u cvetju...u odrzhavanju ima zadovoljstva unutarnji mir uchestvujesh kreirash...jen dva tri...parara ram ram pam pam...ive put a spell on u http://www.itismusic.org/mp3/screamin_jay_hawkins/i_put_a_spell_on_you ...sa druge strane ako si panichni begunac koji paranoichno trazhi mir u betonskom svetu chelika i nerava...nemash koristi od pod konac uredjenih oq prijatnih lavirinata zhive ograde...sa terasom kitjenog balkona bele qtje netjesh videti divne oblike uredjene i pravilne koji smiruju...vetj strah paniq haos koji uznemiravaju...zheletjesh da se sakrijesh u grmlje...bezbedan od pogleda da se sakrijesh kao petogodishnjak sa svojim strahom...divlji veliki zhbun u koji pogled ne prodire...u srcu nekresane divlje zhive ograde

shta ja trazhim ovde koji ****...shto ja nisam na andima...
 
milckych:
Kakve zene/devojke vise volite(i koje vam pre "zapadnu za oko"):mirne,fine i tzv. slatkice ili bucne,energicne i djavolaste?

aj se nadjemo posle shkole dole na igralishtu...da ti pokazhem neshto !

ne znam ja volim kad podigne ruke iznad glave...i qkovima levo desno...a rukama desno levo...
 
jao e ajde reci molim te mozhda mi pomogne prilikom sagledanja sebe...mada bolje da ne kazhesh...e al ajde josh jedan tako sjajan post molim te...svaki je pricha za sebe toliko duhovitih opaski nisam video skorije...izvini bezobrazan sam...mora da ti lichim na neshto gadno...mada ne vidim shta bih bio sem tuljan hajde reci sad sam i znatizheljan...eee ma ql si ti mozhda malo naporan al cenim to shto si duhovit...
 

Back
Top