Veterinar za lutalice

Mina21...
1.Citiram sve zato shto ja to nisam izmislila...
2.Ja te ne vaspitava vec smatram da nije u redu da tako komentarishesh na post jednog veterinara (koji slucajno vodi temu ovde na forumu koja se zove "pitanja za veterinara"(tako nekako) koliko je moje zapazanje to radi za dzabe.Kao i to da podvrdimo da je veterinar: jer bi samo kreten koji nije normalan davao savete za necije zdravlje a nije ishao u skolu za isto...
3.Procitaj post svoj koji je izazvao ovakvu reakciju pa vidi ko krece sa raspravama i podizanjem tenzije...
4.Proveri tvoj kontekst recenice...(reci da je bio miroljubiv?!)
5.Uvek cu stati uz osobu koja mi se cini OK i koja po meni radi jedan veoma zahtevan posao (u ovom slucaju leci pancijete koje ne vidi i po recima koji ljudi zapazaju a mozda nisu strucni da objasne (po meni je ovaj vid veterinarstva jako tezak))...A to ce prestati da radi kada se nastavi omalovazavanje njegove strucnosti i mishljena...

Svaki drugi odgovor ,ponovicu, vezan za ovaj post shaljite meni na PM,ako negde greshim pishite,ako su moji kometari u ovoj temi van mesta i nekulturni MOLICU MODERATORA ILI BILO KOG ZADUZENOG DA GA IZBRISHE ALI DA IZBRISHE I MNOGE DRUGE KOJI SU ISTI TAKVI ILI GORI!!!
 
Srdjan_NS:
Mina pogresno si procitala,nisam rekao da sam ja uvredjen nego sam imao utisak da si ti uvredjena.Ja sam ti vec rekao da jako cenim tvoj trud.I naravno da cu pomoci kad god mogu. Btw,jel moze meni neko da pomugne,bio mi nacelnik inspekcije i naredio radova za otprilike 5000E radova,jel u salu za pregled ne moze konj da udje.Da i jos jedna ingeniozna stvar mi fali.Nemam troje kljesta za kastriranje pastuva.Jedini problem je sto od kada radim niko nije to zatrasio,niti ima pastuva,pa tako da su mi ova i jedna bacena investicija.Svakom svoja rana najteza

Ako ti treba nesto od elektrike, javi se.
 
nisam ulazila u temu pitanja za veterinara zato ni ne znam da je veterinar.svaka cast srdjanu kad sme ovim da se bavi preko neta..ali svaka cast mom veterinaru koji je danas umesto na unternetu proveo 2 sata kupajuci,mazajuci itd..itd psa koji boluje od demodikoze.potpuno za dz.zao mu je i eto za njega ce sve da uradi za dz.ne moze sve ali za njega ce da odvoji.naravno ja i jos nekolicina ljudi smo skupili pare i dali mu koliko smo imali.ali to je malo za sav trud koji on ulaze van svog radnog vremena.malo je a njegovo vreme.
zar ne trebas i to da cenis?mozda cak i malo vise?
nek svaki veterinar radi kako god zeli,na to ima pravo.i ne vidim zasto bi polemislai i cudili se sto postoje ljudi koji ce odvojiti od sebe i uciniti nekom psu zivot laksim a sebi pricinili zadovoljstvo kada vide da su nekom dali sansu za zivot..nema tih para koje mogu da plate i da se zarade kada vidite tuzne oci mog shugija,celog u krvavim ranama kako mirno stoji i trpi dok ga moj veterinar kupa i maze...i kako za takvo stvorenje uzeti pare.srce da ti stane.
ili uraditi sterilizaciju macke/macaka po 1000dinara i znati da se ucinio dobro delo u smislu spasavanja nezeljenih macica i njove muke po ulici.
neces da propadnes za tih dodatnih 1000-2000 koje zaradis po normalnoj ceni..
 
Mina21 ako je ovo upuceno meni ja sam zamolila da to bude na Pm da ne odlazimo od teme...Ni jednog trenutka ti nisam rekla da neposhtujem tvog veterinara(cak ga nisam ni spomenula) vec skidam kapu za takva humana dela...
 
mina21bg:
nisam ulazila u temu pitanja za veterinara zato ni ne znam da je veterinar.svaka cast srdjanu kad sme ovim da se bavi preko neta..ali svaka cast mom veterinaru koji je danas umesto na unternetu proveo 2 sata kupajuci,mazajuci itd..itd psa koji boluje od demodikoze.potpuno za dz.zao mu je i eto za njega ce sve da uradi za dz.ne moze sve ali za njega ce da odvoji.naravno ja i jos nekolicina ljudi smo skupili pare i dali mu koliko smo imali.ali to je malo za sav trud koji on ulaze van svog radnog vremena.malo je a njegovo vreme.
zar ne trebas i to da cenis?mozda cak i malo vise?
nek svaki veterinar radi kako god zeli,na to ima pravo.i ne vidim zasto bi polemislai i cudili se sto postoje ljudi koji ce odvojiti od sebe i uciniti nekom psu zivot laksim a sebi pricinili zadovoljstvo kada vide da su nekom dali sansu za zivot..nema tih para koje mogu da plate i da se zarade kada vidite tuzne oci mog shugija,celog u krvavim ranama kako mirno stoji i trpi dok ga moj veterinar kupa i maze...i kako za takvo stvorenje uzeti pare.srce da ti stane.
ili uraditi sterilizaciju macke/macaka po 1000dinara i znati da se ucinio dobro delo u smislu spasavanja nezeljenih macica i njove muke po ulici.
neces da propadnes za tih dodatnih 1000-2000 koje zaradis po normalnoj ceni..

Ja sam verovatno besposleni veterinar kada mogu da "visim" po netu.
 
Мина, није у реду да прозиваш Срђана у смислу како он, у односу на твог ветеринара, "виси на нету" уместо да лечи животиње (по могућству - џабе). Очигледно не знаш целу причу о њему и колико је он стварно одвајао од свог пребукираног времена да нама одговара на питања. И наравно, све је то џабе, а мало ли је, јел?
Друго, мислиш да мене неко плаћа као модератора? Шта мислиш зашто ово радим? Зато што стварно желим да помажем људима, колико год могу и кад год могу. Што значи - нисам ветеринар, не помажем нешто конкретно, али ваљда се и то рачуна.
Треће - свакога је коштало његово знање, учење и улагање у себе - и по некој чудној логици, сад би сви требали то знање да користимо у бесплатне сврхе? Па и мој пријатељ, ветеринар, ми скоро никад не наплати интервенцију, и колико пута неког сачека за паре, и колико пута му дугују и никад му не врате дуг? А и он мора од нечег да живи.
Свака част теби на пожртвованости према животињама и свака част твом ветеринару, али молим те, поштуј и друге. Има и нас који чинимо добра дела и сигурна сам да нас је доста који смо бар једанпут спасили неку животињку али се не експонирамо толико.
Поздрав и без љутње!
 
Srdjan_NS:
Mina pogresno si procitala,nisam rekao da sam ja uvredjen nego sam imao utisak da si ti uvredjena.Ja sam ti vec rekao da jako cenim tvoj trud.I naravno da cu pomoci kad god mogu. Btw,jel moze meni neko da pomugne,bio mi nacelnik inspekcije i naredio radova za otprilike 5000E radova,jel u salu za pregled ne moze konj da udje.Da i jos jedna ingeniozna stvar mi fali.Nemam troje kljesta za kastriranje pastuva.Jedini problem je sto od kada radim niko nije to zatrasio,niti ima pastuva,pa tako da su mi ova i jedna bacena investicija.Svakom svoja rana najteza


hehehe... pa mislim stvaarno jadni ti pastuvi:D:D:D...moram da pitam mog veta jel' i njemu inspekcija trazi slicne stvari... na zalost sto se kljesta tice, ja ti bas nesto ne mogu pomoci oko toga:(

e a sad pitanje oko lutalica i azila: jel' neko cuo za azil u mladenovcu, juce, ili prekjuce su skupljali priloge u knezu... sa malim kucama i macama ( koje doduse ne znam sto su dovlacili po ovoj vrucincini )... ja nisam cula za njih, pa me zanima jel' su ok?
 
Slozite se samnom i predjimo na stvar...Dajte svi po predlog za reshenje postojecih problema u vezi nezbrinutih zivotinja...

Moj predlog svim ljudima koji svoju humanost pokazuju van nekih organizacija je sledeci:

Manja grupa ljudi koja ne pripada ni jednoj organizaciji za nezbrnute zivotinje koja nije finansiski potkovana...Moze da se raspita i da potrazi veterinara koji je spreman da ,UZ DOGOVOR RADI SA POPUSTOM I MESECNO VODI RACUNA O VECEM BROJU PASA ,da bude i njemu posao zagarantovan i ljudima manje te grupacije cene...

To je samo jedan od moih mnogobrojnih ideja...
Kako vam se cini?
 

Back
Top