vazektomija

More_bre

Primećen član
Poruka
819
ovih dana ću uraditi, to jest, doktori će mi uraditi vazektomiju.

to je hirurška intervencija presecanja i podvezivanja kanala kojima spermatozoidi
idu prema izlazu polnog organa (najnajprostije rečeno)

polni odnos će izgledati isto kao i inače, samo sperma neće sadržavati spermatozoide.


ono što me zanima je:
kakav utisak ovaj čin muškarca izaziva kod vas žena ?
 
sad26no5.gif
 
...mož' jednog dana da tražiš i kontra zahvat! Do tad ćeš da *ebeš bez straha da te sutra neka prozove da si otac njenog tek začetog deteta...
P.S. Ovo čisto komentarišem sa medicinske strane. Nikakav drugi utisak ne ostavlja kod mene. A i ne vidim zašto bi kod neke ostavio - pa nećeš valjda da u sred "onoga" saopštavaš svakoj - znaš, meni doktori podvezali vod...
 
Uzas! Ko jos ne zeli potomstvo? Pa pre svega covek voli samog sebe najvise na svetu, a posto niko nije besmrtan deca su "portal" ka buducem svetu - to je najsebicniji razlog, a naravno da je tu i onaj osnovni, bioloski kod zena materinski, a muskaraca ocinski instinkt. Ako ga nemas sad, mozda ces ga
imati kasnije, a reverzibilna operacija na zalost ne postoji. Naravno, sve ovo ne vazi ukoliko vec imas decu.
 
da, da, obavezno...i čuvaj kod volt diznija u zamrzivaču...kad ljudi postanu besmrtni, rodiće ti se dete, ali te ono nikad neće pogledati svojim velikim očima i reći ti: ta-ta, tata, oče moj.....nasušni....
 
Mozda covek ima dece bas onoliko koliko zeli !
Bravo !
Retko koji muskarac bi to uradio,obicno su zene te koje koriste kontraceptivna sredstva pa ipak se ponekad desi da dodje do trudnoce jer ni jedno kontraceptivno sredstvo nije 100% pouzdano.Zna se sta sledi dalje....
 
More_bre:
ovih dana ću uraditi, to jest, doktori će mi uraditi vazektomiju.

to je hirurška intervencija presecanja i podvezivanja kanala kojima spermatozoidi
idu prema izlazu polnog organa (najnajprostije rečeno)

polni odnos će izgledati isto kao i inače, samo sperma neće sadržavati spermatozoide.


ono što me zanima je:
kakav utisak ovaj čin muškarca izaziva kod vas žena ?


Sad cu ja biti mozda previse radoznala, ali zanimaju me dve stvari:

1. Da li imas dete/decu ?
2. Zasto to radis?
 
Pa zavisi imaš li decu. Ako imaš prilično mi je svejedno, ako nemaš onda mi je to nekako... Tužno. A ja nešto i nisam majčinski tip.

Ali mi pada na pamet i da takva osoba precenjuje seks u svom životu.
 
Hellen:
Па....да је уплашен од живота...:-?
nije strah, nego razočaranje i prezir.

divlja:
Divlja, nemo zbog mene da plačeš. Šta ako bi ispalo žensko? :twisted:

Maslachak:
....u plastichnu chantru ...
A šta je chantra, ja znam za onog Dr. Chantra iz Odiseje 2010 :?

sevilja:
Sad cu ja biti mozda previse radoznala, ali zanimaju me dve stvari:

1. Da li imas dete/decu ?
2. Zasto to radis?
Ništa nije previše radoznalo.
1.nemam
2.zato što ne želim da imam

sve je vec zauzeto:
meni je to ok, imas svoj razlog i dobro si promislio sigurno.
samo idi prvo kod psihologa na razgovor da vidis da nije simptomaticno.
šta to znači, simptomatično ?

neozbiljko:
A šta se onda dešava sa svim tim spermićima koji nemaju gde da odu? Zar neće onda jaja da se naduvaju i eksplodiraju?
pa ako se dovoljno naduvaju moći ću da skakućem na njima.
 
Ја сам присталица максиме НИКАД НЕ РЕЦИ НИКАД!

Шта ако се предомислиш?

За многе ствари у животу рекли смо НИКАД, многе ствари у неком тренутку живота нисмо желели, па смо касније пожелели, за многе вредности нисмо марили, па смо касније спознали њихов значај.... сазревање је стално мењање....
Да ли си сигуран да ћеш увек бити исти као сад, и да никада нећеш променити гледиште и жеље...
Такве велике одлуке се доносе из рационалних, а не из емотивних разлога, као што је разочарење и презир!

Уосталом, ако са повременим партнеркама иначе користиш кондом, шта имаш од тога?
Ако имаш сталне партнерке, постоји и сталнија и сигурнија заштита, а да није тако коначна и неповратна (пилулице, спирала)....
 

Back
Top