Kada ste poslednji put bili STVARNO srecni????lol

diretore:
...pa kao sto rekoh...ja bar imam nesto i da cuvam...za razliku od moje srece...nego...kad ce ono poznato editovanje...treba ova go*vna malo polizati...nesto si mi ogladnjela...a i tvoj vrli zastitnik takodje...:lol:
eh diretore, diretore... jednom seljak, uvek seljak... nikada se ti necesh dozvati... shatro krenesh neshto da pishesh ali sta vredi kad ne umesh... na kraju se sve opet zavrshi sa "govnima"... i onda se chudish sto brishu postove i sto te banuju... pa brishe se sve sto smrdi samo onaj ko smrdi ne oseca sopstveni smrad... tako i ti, navikao, sta cesh jadan...
 
HELENA33:
eh diretore, diretore... jednom seljak, uvek seljak... nikada se ti necesh dozvati... shatro krenesh neshto da pishesh ali sta vredi kad ne umesh... na kraju se sve opet zavrshi sa "govnima"... i onda se chudish sto brishu postove i sto te banuju... pa brishe se sve sto smrdi samo onaj ko smrdi ne oseca sopstveni smrad... tako i ti, navikao, sta cesh jadan...


...ispade sreco da smo jako slicni...brisu tvoje postove...a i moje...
...nego se izgleda ti sreco trudis iz petnih zila da zamirises vise...al' ti nesto ne ide...
...mozda hoces da te pamte kao ljubicicu...iliti crvenu ruzu ovog foruma...
...a ja cu ipak da ostanem "feces"...ako ti vec "govna" smetaju...
...pored takvih mirisljavih ljubicica...bolje mi je, jadnom, i to biti...;-)

@tema
...eto jos jednog radosnog i sretjnog dana...na forumu...a
 

Back
Top