LEZBEJKE I GEJEVI NA LOMACU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ona gazdarica je isto najveci rasadnik nemorala, orala i anal penetrologije!
sramite se bagro, potreban vam je nov vrhovni vodja, moralno cist, svijetla obraza, a to sam ja. izaberite me na sledecim izborima, ja cuu vas povesti u konacnu pobedu. ja se zovem Maximilijan Ernerajh Anastasijevic, brat pokojnog Haralampija Tanasijevica, zaokruzite broj cetir na listicu.
 
ja mislim da swako imam prawo da bude sa kim oce,i da se widja sa kim oce...ako je neko gay...to je samo njegowa stwa...a ti ne treba da se uzbudjujes zog toga......npr.moj najbolji drug je gay....kakwe weze ima...uwek me posawetuje kako da se obucem....i ja ga wolim takwog kakaw jeste
 
otrovni starac:
Smrt homosexualnoj bagri. HIVovci u logor i pod nadzor

...................e da te pitam koji je to tebe yebo tako dobro pa ostavio da patis i osudjujes sve one koji umeju i da vole!
ja jedino sto ti zelim je brz oporavak malo pameti od boga i stalozenosti da netrcis pred rudu..takvi brzo nayebu u zivotu.....ali ti mi i takav vec izgledas izyebano ,,PRIJATELJU!!!!!
 
Batalite vi koji pričate da svako ima pravo na svoje opredeljenje i te "evropske" i "savremene" fore!
Pedere treba sve na vešala i na giljotinu! Otrovni starac je u pravu!
Nemojte zbog ovog da mi zabranite pristup na forum, to je moje mišljenje i imam pravo da ga napišem!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top