Prob pomozite mi

cg-k13

Početnik
Poruka
2
Imam problem djevojka sa kojom sam izlazio 5mjeseci mi je samo jednog dana dosla i rekla "ja tebe vise ne volim"a 7dana prije toga mi je rekla "nikad ovako nisam bila zaljubljena" istina je da smo se svadjali vise puta ali presli smo preko svega jos mi je rekla da su uticale sve ove svadje na nju da nemoze vise da me poljubi normalno i sa istom strascu kao prije.Ja sam je poslao u ....i rekao sam joj da vise nikad ne progovori rijec sa mnom proslo je 10 dana od tada i mislio sam da sam se oladio dok je nisam danas na fax vidjeo.Sto da radim bih da ponovo budem sa njom po svaku cijenu jer mi se sad jos vise svidja
 
Bajo, da ja tebi kazem, ona vec ima novog, begaj ako hoces da sacuvas zdrav razum. Govorim ti iz iskustva, cak i da se ona predomisli, ima da svaki dan razmisljas sta ce biti sutra. Ima riba, ne zna im se broj, trazi novu!
 
ovaj me totalno zalude..a ja još ozbiljno čitam njegov post...
pa, druže nije ti to emocionalnost i stara ljubav što si je video na faxu pa je sad oćeš po svaku cenu..to je SUJETA...upamti tu reč..vrlo je bitna i sa njom ćeš se često susretati i kod sebe i kod žena...
 
2pike:
Bajo, da ja tebi kazem, ona vec ima novog, begaj ako hoces da sacuvas zdrav razum. Govorim ti iz iskustva, cak i da se ona predomisli, ima da svaki dan razmisljas sta ce biti sutra. Ima riba, ne zna im se broj, trazi novu!
Naravno, to je lakse reci nego uciniti, al bolje dusu na muku koju nedelju (dok prodje), nego da ispadas vo na kvadrat (dosta je jednom)
 
cg-k13:
Imam problem djevojka sa kojom sam izlazio 5mjeseci mi je samo jednog dana dosla i rekla "ja tebe vise ne volim"a 7dana prije toga mi je rekla "nikad ovako nisam bila zaljubljena" istina je da smo se svadjali vise puta ali presli smo preko svega jos mi je rekla da su uticale sve ove svadje na nju da nemoze vise da me poljubi normalno i sa istom strascu kao prije.Ja sam je poslao u ....i rekao sam joj da vise nikad ne progovori rijec sa mnom proslo je 10 dana od tada i mislio sam da sam se oladio dok je nisam danas na fax vidjeo.Sto da radim bih da ponovo budem sa njom po svaku cijenu jer mi se sad jos vise svidja

Ima drugog lepseg i boljeg....u sexu....:roll:
 
kif.gif




OOOOMPPPHHH.....
 
Izvini joj se sto si je poslao u...

Tek nakon par dana pitaj je da odete negde na pice...

Onda kad budete pili to pice budi duhovit, a ozbiljan razgovor ostavi za kraj.

Preskoci izraze kao sto su 'ne budi smesna, glupa itd.'

Reci nesto od ovog: nedostajes mi, druge nisu kao ti, ti mene tako privlacis...

Ako koliko - toliko toplo odreaguje, onda predlozi: "Voleo bih da razmislis o tome da ponovo budemo zajedno, na kvalitetniji nacin." (a to znaci da ces ti imati vise razumevanja i paznje za nju, kao i ona za tebe)

Mozda ti i uspe, jer je samo pre nedelju dana bila zaljubljena u tebe.
Mislim da postoji mogucnost da ona jos uvek nesto oseca.
 
gossca:
Izvini joj se sto si je poslao u...

Tek nakon par dana pitaj je da odete negde na pice...

Onda kad budete pili to pice budi duhovit, a ozbiljan razgovor ostavi za kraj.

Preskoci izraze kao sto su 'ne budi smesna, glupa itd.'

Reci nesto od ovog: nedostajes mi, druge nisu kao ti, ti mene tako privlacis...

Ako koliko - toliko toplo odreaguje, onda predlozi: "Voleo bih da razmislis o tome da ponovo budemo zajedno, na kvalitetniji nacin." (a to znaci da ces ti imati vise razumevanja i paznje za nju, kao i ona za tebe)

Mozda ti i uspe, jer je samo pre nedelju dana bila zaljubljena u tebe.
Mislim da postoji mogucnost da ona jos uvek nesto oseca.
jel stvarno mislis tako? zasto mislis da ce izjave tipa, "nedostajes mi, druge nisu kao ti, ti mene tako privlacis...", pomoci?
 
gossca:
Izvini joj se sto si je poslao u...

Tek nakon par dana pitaj je da odete negde na pice...

Onda kad budete pili to pice budi duhovit, a ozbiljan razgovor ostavi za kraj.

Preskoci izraze kao sto su 'ne budi smesna, glupa itd.'

Reci nesto od ovog: nedostajes mi, druge nisu kao ti, ti mene tako privlacis...

Ako koliko - toliko toplo odreaguje, onda predlozi: "Voleo bih da razmislis o tome da ponovo budemo zajedno, na kvalitetniji nacin." (a to znaci da ces ti imati vise razumevanja i paznje za nju, kao i ona za tebe)

Mozda ti i uspe, jer je samo pre nedelju dana bila zaljubljena u tebe.
Mislim da postoji mogucnost da ona jos uvek nesto oseca.
Ona sigurno nesto oseca-TUDJU KITU!!!
 
rile_laki_oblak:
jel stvarno mislis tako? zasto mislis da ce izjave tipa, "nedostajes mi, druge nisu kao ti, ti mene tako privlacis...", pomoci?

A ja sam tebi bas zanimljiva za analizu, kao sto vidim kroz vise tema.
Pomno pratis moje odgovore.

Da, da, da, da----------------------------Stvarno mislim tako. Najstvarnije.

A zasto? Zato sto deluje.
Dal ima sujete u njegovoj jurnjavi za njom?
Da. Al raspolozena sam danas, pa reko da mu kazem koju akcionu...

Inace, da. Stvarno ovo mislim.
Koliko puta si me pitao dal stvarno mislim ono sto mislim?
Mislim, mozda i ne mislim stvarno.
 

Back
Top