Nesvestica

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Muskarcima ujutro uvek bude dignuta kita, e sad me zanima da li je moguce da pred jutro dok spavamo bude previse dignuta i izazove nesvesticu pa je to razlog zasto se tesko budimo?
 
sinnke:
Muskarcima ujutro uvek bude dignuta kita, e sad me zanima da li je moguce da pred jutro dok spavamo bude previse dignuta i izazove nesvesticu pa je to razlog zasto se tesko budimo?

Uvek i previse su termini koje muskarac treba da izbegava u komunikaciji sa zenama...

Da ne bude razocaranih...

Da, jedan vid nesvestice postoji kod mnogih muskaraca prilikom budjenja...

Uzrok - razno.
 
Sinnke legendo! Meni recimo kad se kita digne tako ujutru rano (sto se retko desava, jer mi je sexualni zivot toliko ispunjen i dinamican, da moja kita vise nema snage da se cima za bezveze), osecam nesvesticu. Prozori na mojoj sobi gledaju na istok i kad sam bio klinac budilo me sunce, medjutim godine su odmicale, a moja kita rasla i sad kad se digne tako ujutru, ona zakloni sunce. I ja sam zakljucio sledece: Nesvesticu imam zato sto mi se sva krv iz tela sjuri u kitu, a tesko se budim zato sto mi je u sobi mracno, jer kita zakloni svu suncevu svetlost. Da nije bilo premudrog sinnke-ta, ja u stvari nikada ne bih ni skontao da je velika kita moj problem... Dugo godina sam bio ubedjen da sam trudan... Cak sam jednom prilikom i isao kod ginekologa da mi uradi test, a on me poslao kod psihijatra, pa sam onda mislio da je nesto ozbiljnije u pitanju, ali sad kad sam video da i premudri sinnke ima isti problem shvatio sam da mi nije nista...
 

Back
Top