OSVETA MALOG KINEZA...heheheh...

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Pa ovako...

Jel' mislite da treba tek tako da ih pustimo da nas izgaze i da prodju nekaznjeno..? :mrgreen:

'Ajde da vidimo ko ima najbolju ideju za " osvetu malog kineza"..???hahahah 8-)

Evo za pocetak :

- Izgrebati mu auto, po mogucstvu sto dublje...zbog radi dubinskog farbanja...hm, posle :razz:

- Podmetnuti mu neku drugaricu/druga da ga navuce na sms il' chat, a kad se " primi", udariti mu/joj vaspitachu, heheh :wink:

Evo najbolje sto sam za sada smislila : Kupiti negde ulje od chilija il' tako neceg ljutog, smisliti oprostajnu kresku i utrljati mu u onu stvar...ajooooj... :lol:

p.s. Moram da radim, al' 'ajte sipajte bisere... :lol:
 
SANDRINAbg:
Pa ovako...

Jel' mislite da treba tek tako da ih pustimo da nas izgaze i da prodju nekaznjeno..? :mrgreen:

'Ajde da vidimo ko ima najbolju ideju za " osvetu malog kineza"..???hahahah 8-)

Evo za pocetak :

- Izgrebati mu auto, po mogucstvu sto dublje...zbog radi dubinskog farbanja...hm, posle :razz:

- Podmetnuti mu neku drugaricu/druga da ga navuce na sms il' chat, a kad se " primi", udariti mu/joj vaspitachu, heheh :wink:

Evo najbolje sto sam za sada smislila : Kupiti negde ulje od chilija il' tako neceg ljutog, smisliti oprostajnu kresku i utrljati mu u onu stvar...ajooooj... :lol:

p.s. Moram da radim, al' 'ajte sipajte bisere... :lol:


Kad krene svrsavat, izmakni mu pi,cu.
 
Čitava ideja osvete i kažnjavanja samo je dječija maštarija. Razumno govoreći, ono što bi trebalo da bude osveta ne postoji. Osveta je čin koji želite da izvršite kada ste nemoćni i zbog toga što ste nemoćni: ta želja iščezava zajedno sa nestajanjem osjećaja bespomoćnosti.
 
JA bih slikom da pokazem sto da mu se radi sa kitom, ali ban mi slijedi ;)
2d1fda67bc-1.gif
 
Liblet:
ne razumeš ti patak. kada neko kaže da je iz beograda to nije geografska informacija, nego želja da u stvari kaže da je snob, iznad svih koji nisu iz Bg-a, u centru zbivanja..To je u stvari B92 sindrom..:)
Jel vi to imate neke komplekse. Devojka uopste nije mislila nista lose sto je rekla da je iz Bg-a, vec se stvarno to tako kaze, ja vise i ne zivim u Beogradu, a znam za osvetu malog kineza
 

Back
Top